Login
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Description

Ne nje nga kullat ne krah te qendres Kristal jepet me qira apartament 2+1.Organizuar ne ambjent ndenjie dhe kuzhine,dy dhoma gjumi,tualet dhe dy ballkone.Ne cmim eshte i perfshire dhe nje post parkimi.


Information
Gross Area:

95 m2

Interior Area:

90 m2

Bedrooms:

2

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

4

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

114

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address:

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020