SHITET AMBJENT KOMERCIAL - DERGUT, SHKODER - Century 21 Albania
Description

Century 21 Future ofron per shitje ambjent komercial ne zonen e Dergutit. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 185m2 dhe aktualisht perdoret per pasticeri dhe eshte i njohur ne ate zone si dhe ka klientele te rregullt. Bashke me ambjentin komercial shitet dhe aktiviteti duke perfshire te gjitha pajisjet si te kuzhines ashtu dhe te lokalit, qe jane ne gjendje te mire pune.Per informacion me te detajuar mund te paraqiteni prane zyres sone ne adresen: Rr. Qemal Dracini, prane sheshit Demokracia.


Information
Gross Area:

185 m2

Type:

Commercial

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

126

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Dergut

State: Albania

City: Shkodër

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020