Shesim vile dy-kateshe ne Tufine! - Century 21 Albania
Description

Shesim vile ne Tufine. Vila ka ne tipologji ndertimi te ndare ne 2 kate.
Kati perdhe organizohet ne: 1 ambjent ndenje dite, 1 ambjent te vecuar gatimi, nje tualet dhe nje depo ne funksion lavanterie!
Kati i pare organizohet ne : 3 dhoma fjetje, nje tualet te perbashket + mundesine e berjes se nje tualeti te dyte brenda dhomes matrimoniale dhe nje verande me siperfaqe prej 6m2 e cila ofron nje pamje te mrekullueshme te ambjentit perreth!
Vila eshte ndertim i viteve te fundit me planimetri dhe investim te detajuar ku mund te permenden: Sistemet hidraulike dhe elektrike cilesore, sistem panelesh diellore per reduktim kostosh, sistem qendror me panele ngrohje, durale plastike dopioxham etj.
Vila disponon nje oxhak funskional duke e bere shume komod dhe te ngrohte ambjentin e ndenjes.
Ne ambjentin e jashtem e gjithe hapesira eshte ideuar ne konceptin e nje kopshti privat ku ndodhen nje ambjent gatimi barbeque, nje kend i ideuar si kend pushimi, ambjent magazinimi bodrum me funksion kantine si dhe lojra argetuese per femijet.
Vila eshte ne shitje me te gjithe mobilimin dhe detajet e disponueshme!
Per nje vizite ne prone na kontaktoni!


Information
Gross Area:

690 m2

Interior Area:

212 m2

Land Area:

306 m2

Bedrooms:

3

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

2

Type:

Villa

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

2837

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Brar Tirane, Dajt

City: Tirana


Contact Agent