Shitet vile nje kateshe tek tregu ushqimor! - Century 21 Albania
Description

Shitet shtepi nje kateshe te tregu ushqimor e pozicionuar ne rruge kryesore. Shtepia eshte e ndertuar ne truall 300 m2 dhe ka siperfaqe 57 m2 e mire organizuar ne 2+1+tualeti. Shtepia eshte e pozicionuar ne rruge kryesore dhe eshte mundesi shume e mire investimi pasi aty ka intensitet ndertimi 3. Mundesi per ndertim pallati deri 7 kat. Aty cmimet per m2 jane nga 800-1000 euro per m2.Per informacion me te detajuar mos hezitoni te na kontaktoni.


Information
Gross Area:

300 m2

Interior Area:

60 m2

Land Area:

300 m2

Type:

Villa

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

2641

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Pallati me Shigjeta

City: Tirana


Contact Agent