Shitet toke buze detit ne Kallm - Century 21 Albania
Description

Shitet toke buze detit ne Kallm , vendi ndodhet ne nje prej gjireve me te bukur dhe te paprekur nga ndertimet , siperfaqje totale 7012 meter katrore . e pajisur me certifikate pronesie te rregullt.


Information
Gross Area:

7012 m2

Type:

Land

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

2376

Documentation:

Has Certificate


Features
Location

Address: Kallm, Currila

City: Durrës


Contact Agent