SHITET SHTEPI PRIVATE ME 1960M2 TOKE PERRRETH NE GOLEM! - Century 21 Albania
Description

Shitet shtepi private 3+1+1 ne Golem,(Kryemedhenj). Shtepia eshte 2 kateshe ku kati i pare eshte garazhd dhe kati i dyte banim, ka strukture te pershtashme per ndertimin e katit te trete. Siperfaqja e shtepise eshte 166.40m2, dhe eshte e rrethuar nga vreshtari me siperfaqe 1960m2.
Cmimi total i shtepise bashke me vreshtarine eshte 250,000euro.

Per me teper informacjon, ju lutem na kontaktoni!


Information
Gross Area:

166 m2

Interior Area:

166 m2

Land Area:

1960 m2

Bedrooms:

3

Baths:

1

Type:

House

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

2556

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Kryemedhenj, Kavajë

City: Kavajë


Contact Agent