SHITET VILA+TOKE NE GOLEM!!! - Century 21 Albania
Description

Shitet Vile + Toke Ne Golem te kavajes. Vila ndodhet ne Kryemedhenj 20 m nga rruga kryesore. Eshte 2 kate ndertim + garazh. Ka nje siperfaqe toke prej 500m2 dhe te mbjella. Eshte e vecuar nga vilat e tjera qe ndodhen ne zone. Te dyja katet jane te arreduara dhe te banueshme. Cmimi i godines me 500 m2 toke perrreth eshte 400,000 euro .Ofrojne mundesi dhe per 6 dynym toke mbrapa saj te cilat mund ti bashkohen per zgjerim ose aktivitete turistike bujqesore etj. Cmim i tokes qe eshte ngjitur me godinen eshte 100 euro m2.

Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni!


Information
Gross Area:

146 m2

Interior Area:

146 m2

Land Area:

500 m2

Bedrooms:

4

Baths:

4

Living room:

2

Floor:

4

Type:

Villa

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

2618

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: KRYEMEDHENJ, GOLEM, Kavajë

City: Kavajë


Contact Agent