SHITET VILE 3 KATERSHE NE ARAPAJ - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet vila 3-katershe ne arapaj, ka nje siperfaqe totale prej 112m2 .
Kati i pare organizohet nga nje dhome ndenje dhe nje tualet.
Kati i dyte organizohet nga korridori i cili ben shperndarjen e dhomes se ndenjes +kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe nje tualet.
Kati i trete organizohet nga korridori i cili ben shperndarjen me dhomen e ndenjes +kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe nje tualet.
Ka garazh dhe nje oborr te bollshem per ta shfrytezuar per shume te mira.
Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni. Ju mirepresim !


Informacion
Sip. Totale:

112 m2

Sip. e brendshme:

112 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

3

Dhomen e ndenjes:

3

Kati:

3

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

177

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Arapaj

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin