SHITET VILE ME PAMJE DETI AFER VILES SE ZOGUT ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet vile 3 kateshe prane Viles se Zogut. Vila eshte ne nje nga zonat me te qeta dhe ka pamje te mbrekullueshme te qytetit te Durresit. Ka oborr te shfytezueshem per 3-4 poste parkingu dhe aktivitete femijesh. kati i pare eshte i organizuar me 2 dhoma gjumi ,1soxhorno, 1 guzhine , 1 tualet . kati i dyte eshte i organizuar me 3 dhoma gjumi ,1soxhorno, 1 tualet . kati i trete eshte i lire per organizim+ 78.5 metra verande. Vila disponon siperfaqe 392m2, ku ndahet ne 157m2 per katin e pare. 157m2 per katin e dyte dhe kati i trete ka siperfaqe prerj 78.5m2 edhe 583m2 toke ne total . Per me shume informacion ose nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

583 m2

Sip. e brendshme:

393 m2

Dhomat e gjumit:

5

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

2

Kati:

3

Lloji:

Villa

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

196

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: LAGJA NR.2, Vila e Zogut

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin