AMBIENT OPEN SPACE 438m² PER QIRA. - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne ne nga zonat me aktivitet me te larte biznesi ofrojme nje qira ambientin me te dhenat e meposhtme:

- Ambient me siperfaqe 438m² te pozicionuar ne katin e trete teknik,
- Ashensor i dedikuar vetem per njesite e biznesit qe komunikon edhe me katin -1,
- Fasade xhami 45m² nga rruga kryesore dhe unaza e madhe,
- Organizohet lehtesisht ne open space,
- Ofrohen edhe 2 poste parkimi te perfshira ne cmim.

Prona mund te sherbeje si zyra, klinike mjeksore, laburator, call center etj


Prones mund ti bashkangjitet edhe nje njesi ne katin -1 me siperfaqe totale 300m² e cila mund te sherbeje si parkime, depo, magazinim etj.


Per me shume informacione na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

438 m2

Sip. e brendshme:

438 m2

Tualetet:

3

Kati:

2

Lloji:

Multipurpose space

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

815

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Granda Hotel, Rruga Teodor Keko, Tiranë, Unaza e Re

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin