SHITET VILE 2 KATESHE NE BERZHITE TIRANE “GREEN GARDEN” RESIDENCE - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet vile 2 kateshe ne Berzhite ne Rezidencen "Green Garden" vetem 15 minuta larg qendres se tiranes dhe 5 minuta nga TEG.
Ka nje siperfaqe totale ndertimi prej 200 m2 dhe siperfaqe totale toke prej 600 m2 me kopesht te gjelberuar dhe hapesire parkimi.
Kati i pare i viles eshte i organizuar ne: sonxhorno e bollshme me kuzhine te vecuar, lavanderi, depo dhe nje tualet.
Kati i dyte organizohet nga 3 dhoma gjumi, nje tualet dhe verande.
Vila ofron mundesi shume te mira investimi per banim ose qiradhenie.
Disponon leje te miratuar per pishine si dhe ofron 2 vende parkimi.
Ka akses te lehte ne autostraden Tirane-Elbasan.
Zona eshte teper e qete dhe ofron nje pamje fantastike.
Vila disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me teper informacione ose vizite ne prone na kontakoni!


Informacion
Sip. Totale:

600 m2

Sip. e brendshme:

200 m2

Sip. Toke:

463 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

3

Kati:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

879

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Berzhite, Bërzhitë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin