SHESIM TOKË NË FUSHË PREZË - RINAS. - Century 21 Albania
Përshkrim

Informacion mbi Pronën:
Tokë me sipërfaqe 7500 m², pranë rrugës kryesore Vorë - Rinas - Fushë Krujë me distancë rreth 2 km nga dalja e kthesës për në Aeroportin e Rinasit.

Pozicionimi dhe vendndodhja shumë e mirë e pronës si dhe bizneset e shumta në atë zonë, e bën këtë pronë vërtet atraktive si një mundësi investimi shumë të mire dhe ideale për zhvillimin e llojeve të ndryshme biznesi pasi ndodhet në pikë strategjike dhe në afersi me të gjitha sherbimet e nevojshme, sikurse është Aeroporti Rinas, Afërsia me Vorën dhe Autostradën Tiranë – Durrës si dhe Porti i Durrësit.

Toka disponon Çertifikate të rregullt Pronësie dhe Kartelën përkatëse.

Për më shumë informacion apo vizitë në pronë ju lutem na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

7500 m2

Sip. e brendshme:

7500 m2

Lloji:

Land

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

46

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Fushë Prezë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin