EKSKLUZIVE! SHITET APARTAMENT 1+1 TEK RESIDENCA "EON"! 750€/M2, MUNDESI PAGESE ME KESTE PER 2 VITE! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne projektin me te ri te ndertimit ne zonen e Golemit.
Pozicionohet ne katin e 2 te nderteses me orientim nga Jugu.
Organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, nje dhome gjumi, tualet dhe ballkon me pamje nga jashte Residences.
Residenca do te kete te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode gjithashtu do te kete park dhe vende pushimi per banoret.
Per me teper informacione ose vizite ne prone, na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

71 m2

Sip. e brendshme:

61 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Under Construction

Availability:

Sold

Website Views:

311

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Golem

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin