TOKE NE SHITJE PRANE AEROPORTIT VLORE - Century 21 Albania
Përshkrim

Toka ndodhet pa vajt ne fshatin Akerni dhe para hyrjes per ne aeroportin e Vlores , i cili eshte ne ndertim dhe pritet te hyje ne operim brenda vitit 2025 . Zona eshte ne zhvillim , infrastuktura po i pershtatet kushteve per mikepritjen e udhetarve/turisteve qe do te vizitojne vendin tone . Toka ndodhet rreth 15km largesi ne Veri te qytetit te Vlores . Disponon certifikate pronesie , per me shume informacion ose nje vizite ne prone ju ftoj te me kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

9100 m2

Sip. e brendshme:

9100 m2

Sip. Toke:

9100 m2

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

369

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Novosel

Qyteti: Vlorë


Kontakto Agjentin