Shitet Ambient Multi-funksional tek mbikalimi Komunës së Parisit - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet hapësirë multi-funksionale e përshtatshme për depo, magazina, zyra apo parkime, e pozicionuar në katin -1 në zonën strategjike të Mbikalimit të Komunës së Parisit.
Ky objekt është ideal për një gamë të gjerë të bizneseve dhe aktiviteteve.

• Sipërfaqja totale: 190 m²
• Përmban dokumentacion të plotë me hipotekë.

Për më shumë informacion, ju lutemi kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

190 m2

Sip. e brendshme:

190 m2

Lloji:

Multipurpose space

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

308

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Komuna e Parisit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin