Shitet Vilë Luksoze me Pishinë në Qerret - Century 21 Albania
Përshkrim

Shijoni jetesën luksoze në këtë vilë të bukur në Qerret, e cila ofron komoditetin e një pishine dhe një pamje të mrekullueshme të detit dhe natyrës përreth të gjelbëruar. Vila është e organizuar në mënyrë të përsosur në të gjithë hapësirën e saj.

Kati i parë përfshin një sallon ndenje me hapsirë të madhe, kuzhinë, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet.
Kati i dytë ka 3 dhoma të tjera gjumi dhe 2 tualete. Ambienti i jashtëm është i pajisur me një depo, pishinë dhe një tualet, të rrethuar nga një hapësirë e gjelbëruar.
Vila ofron një jetesë të qetë dhe të rehatshme, duke e bërë ideale për ata që kërkojnë të shijojnë jetesën pranë detit.


Informacion
Sip. Totale:

1000 m2

Sip. e brendshme:

323 m2

Dhomat e gjumit:

5

Tualetet:

4

Kati:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

869

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Qerret

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin