Apartament Modern 3+1+2 tek Liqeni i Thatë - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament luksoz dhe modern 143.4 m2 në një ndërtesë të re, vetëm disa hapa larg Liqenit të Thatë. Ky apartament përbëhet nga një sallon i bollshëm, kuzhinë moderne, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon që ofron një pamje të mrekullueshme të Liqenit. Gjithashtu, apartamenti ka një pozicionim perfekt rrethuar nga drita natyrale e diellit. Orientimi jug-perëndim siguron ndriçim optimal gjatë gjithë ditës dhe një ambient shplodhës ideal pranë natyrës së zonës.


Planimetria e menduar mirë garanton hapësira të rehatshme dhe funksionale, ndërsa zona ofron një ambient të qetë me peisazhe të mahnitshme.

Na kontaktoni për më shumë informacion dhe interes ndaj pronës.


Informacion
Sip. Totale:

143 m2

Sip. e brendshme:

125 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

1390

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Liqeni i Thatë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin