Shitet Apartamenti Modern 3+1+2 Pranë Liqenit të Thatë - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament modern, 143.4 m2, ndodhur pranë Liqenit të Thatë, në ndërtesë të re. Organizimi përfshin sallon ndenje, kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon me pamje fantastike nga Liqeni i Thatë. Orientimi është jug-perëndim, duke ofruar dritë të mjaftueshme natyrale. Planimetria është e rregullt dhe funksionale, ndërsa vendndodhja ofron qetësi dhe pamje mahnitëse të zonës.


Informacion
Sip. Totale:

143 m2

Sip. e brendshme:

125 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

800

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Liqeni i Thatë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin