Ambient Komercial Per Shitje në Don Bosco, Tiranë - Century 21 Albania
Përshkrim

Ambienti ndodhet në katin e dytë me hyrje me vete dhe ashensor në zonën Don Bosco, Tiranë,

Me Tre ambiente pune dhe dy tualete ky Ambjent eshte ideal për çdo lloj biznesi si :
Zyra , Klinika , Estetike , Parukeri etj

• Sipërfaqe neto 98.8 m²
• Sipërfaqe bruto 98.8 m²
• Fasade Xhami
• Në një zonë me akses të lehtë dhe infrastrukturë të zhvilluar
• Mundesi Parkimi me Cmim Ekstra


• Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

99 m2

Sip. e brendshme:

99 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Kati:

2

Lloji:

Commercial

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

52

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Don Bosco

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin