Apartament 1+1 per Zyra me Qira në Astiri Future Home Residence , Tiranë - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartament 1+1 per Zyra me Qira në Astiri Future Home Residence , Tiranë
Apartamenti ndodhet në katin e trete të një pallati 8-katësh

• Siperfaqja neto: 60.53 m²
• Siperfaqja bruto: 68.41 m²
• 2 ambiente pune dhe 1 banjo


• Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

68 m2

Sip. e brendshme:

61 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Rented

Website Views:

110

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimiKontakto Agjentin