Apartament 1+1 Pranë Gjykatës së Lartë, Myslym Shyr! - Century 21 Albania
Përshkrim

Vendosur në një vendndodhje të privilegjuar pranë Gjykatës së Lartë në Myslym Shyr, kjo ndërtesë moderne 1+1 ofron një ambient jetese të rehatshëm dhe praktik.
Me një sipërfaqe prej 75m2, apartamenti është i organizuar në mënyrë efikase, përfshirë një sallon të hapur me kuzhinë, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon me orientim veri-perëndim.
I vendosur në katin e shtatë të një pallati të ri dhe të mirëmbajtur 10-katësh.
Ju ftojmë të na kontaktoni për të organizuar një vizitë në këtë pronë!


Informacion
Sip. Totale:

75 m2

Sip. e brendshme:

75 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

7

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

275

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Myslym Shyri, Myslym Shyri

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin