ME QERA - AMBJENT KOMERCIAL - QENDER - Century 21 Albania
Përshkrim

Century 21 Future ofron me qera ambjent komercial ne qender te qytetit. Ambjenti ka funksionuar me perpara si lokal per disa vite, nga ku eshte investuar disa here per arredimin e tij dhe aktualisht ofrohet i kompletuar me te gjitha pajisjet per aktivitet te ngjashem. Ambjenti ka nje siperfaqe 141m2, me nje qera mujore prej 100.000 leke, gjithashtu ekziston dhe opsioni i shitjes. Per informacion me te detajuar mund te paraqiteni prane zyres sone ne adresen: Rr. Qemal Dracini, prane sheshit Demokracia.


Informacion
Sip. Totale:

141 m2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

228

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Shkodër

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020