SHESIM APARTAMENTE 2+1 NE BULEVARDIN BAJRAM CURRI, NE ZONEN ALI DEMI. - Century 21 Albania
Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shesim apartament ne kompleksin Alesio 2014, ne Bulevardin Bajram Curri ne zonen Ali Demi.
Apartamenti ndodhet në katin e pare banim me orientim nga lindja.
Apartamenti është i organizuar në ambientin e ndenjes bashkë me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi dhe 2 tualete.
Godina eshte e perfunduar dhe gati per banim.
Per me shume informacion na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

107 m2

Sip. e brendshme:

89 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Sold

Website Views:

1373

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020