SHITET APARTAMENT 1+1 TEK REZIDENCA GASSER, PRANE SHKEMBIT TE KAVAJES - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 1+1 tek Rezidenca Gasser, prane Shkembit te Kavajes, te pozicionuar ne katin 2 banim vetem 250 m larg bregut te detit. Apartamenti organizohet nga ambienti i ndenjes + kuzhine, dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkon. Secila nga shkallet e objektit eshte e pajisur me 2 ashensor per te lehtesuar levizjen e banoreve te objektit. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne cel/viber.


Informacion
Sip. Totale:

98 m2

Sip. e brendshme:

80 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Reserved

Website Views:

703

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020