zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

jepet me qira, lokal prane Ish Ekspozi...

Tirana › Tirana › Ish Ekspozita
Per Qira: 900 € Zone 0 m²

jepet me qira,lokal siperfaqe 84.7 m/2 te ish ekspozita. Lokali jepet vetem me banakun .Cmimiper qira 900 eu....
Ref. avenue 765
221 Vizita
Agent
Ervin Demi
CENTURY 21 Avenue
+355 682333183,+355 684076007

Property

Okazion. Shitet apartament 2+1+2 tual...

Tirana › Tirana › Blv. Zhan D'Ark
Per Shitje: 115000 € Zone 110 m²

Okazion.Shitet apartament 2+1 mjaft i mire Prane ures se Tabakeve. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor , i mireadministruar. Apartamenti ka nje sip totale prej 110m2 dhe e brendesh...
Ref. avenue 764
766 Vizita
Agent
Ervin Demi
CENTURY 21 Avenue
+355 682333183,+355 684076007

Property

Shitet apartament 2+1 Don Bosko

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 95000 € Zone 123 m²

Shitet apartament 2+1 Don Bosko. Apartamenti ndodhet ne nje pallat et ri me ashensor, apartamenti ka nje sip 123.8 m2 eshte i projektuar ne nje living room te madh, 2 dhoma gjumi,sallon, ballkon. Apa...
Ref. avenue 762
302 Vizita
Agent
Ervin Demi
CENTURY 21 Avenue
+355 682333183,+355 684076007

Property

Jepet me qira commercial tek Rruga e D...

Tirana › Tirana › Rruga e Dibres
Per Qira: 170 € Zone 25 m²

Jepet me qira commercial tek Rruga e Dibres. Dyqani eshte mjaft i pershtatshem per klinike dentare pasi te gjitha instalimet jane te bera per kete profesion. Ambjenti perdoret edhe per aktivitet te tj...
Ref. avenue 760
279 Vizita
Agent
Ervin Ajazi
CENTURY 21 Avenue
+355 684005522
Property

Okazion,Shitet Toke ne Ibe.

Tirana › Tirana › Petrele
Per Shitje: 550000 € Zone 0 m²

Okazion, Shitet Toke ne Ibe. Toka ka nje pamje mjaft te bukur, sip e tokes eshte 11000m2. Toka diponon hipoteke, cmimi 550,000 euro.Nese deshironi te vizitoni pronen kontakto ne Century 21 Avenue...
Ref. avenue 759
221 Vizita
Agent
Ervin Ajazi
CENTURY 21 Avenue
+355 684005522
Property

Okazion Shitet apartament 1+1 + verand...

Pogradec › Pogradec › Pogradec
Per Shitje: 23000 € Zone 60 m²

Okazion Shitet apartament 1+1 + verande, ne Pogradec.Apartamenti ka nje pamje mjaft piktoreske, pasi ka pamje nga liqeni i Pogradecit. Apartamenti ka edhe nje verande ku mund te shijosh pamjen qe te o...
Ref. avenue 758
252 Vizita
Agent
Ervin Ajazi
CENTURY 21 Avenue
+355 684005522
Property

Okazion. Shitet apartament 1+1 + veran...

Pogradec › Pogradec › Pogradec
Per Shitje: 23000 € Zone 75 m²

Okazion Shitet apartament 1+1 + verande, ne Pogradec.Apartamenti ka nje pamje mjaft piktoreske, pasi ka pamje nga liqeni i Pogradecit. Apartamenti ka edhe nje verande ku mund te shijosh pamjen qe te o...
Ref. avenue 757
209 Vizita
Agent
Ervin Ajazi
CENTURY 21 Avenue
+355 684005522
Property

Jepet me qira zyre tek Mine Peza

Tirana › Tirana › Rruga Mine Peza
Per Qira: 280 € Zone 0 m²

Jepet me qira zyre tek Mine Peza. Ambjenti ka nej sip prej 20m2 , ambienti mund te perdoret per cdo aktivitet . Cmimi 280 euro bashke me taksa.Nese deshironi te vizitoni pronen kontakto ne Cnetury 21...
Ref. avenue 756
333 Vizita
Agent
Ervin Demi
CENTURY 21 Avenue
+355 682333183,+355 684076007

Property

Shitet ose jepet me qira Ambjent comme...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Shitje: 58000 € Zone 0 m²

Shitet ose jepet me qira Ambjent commercial ne rrugen Myslym Shyri,Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me frekuentim te larte te njeresve. Ambjenti ndodhet prane rruges kryesore. Ambjenti ndodhet ne kat...
Ref. avenue 748
620 Vizita
Agent
Ervin Ajazi
CENTURY 21 Avenue
+355 684005522
Property

Shitet apartament 1+1 +1 tualet tek Ko...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 68500 € Zone 65 m²

Shitet apartament 1+1 +1 tualet tek Komuna Parisit.Apartamenti nodhet ne katin e 2 banim ose ne te 3 tenik ne nje pallat te ri me ashensor. Apartamenti eshte i perbere nga nje kuzhine ndenje dhe gati...
Ref. avenue 745
1015 Vizita
Agent
Armilda Zeneli
CENTURY 21 Avenue
0699840597
Property

Shitet apartament 2+1+2 tek ish Parku ...

Tirana › Tirana › Ish Parku
Per Shitje: 120000 € Zone 132 m²

Shitet apartament 2+1+2 tek ish Parku Autobuzave.Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje ndertese pese kateshe. Apartamenti nuk ka ashensor, apartamenti ka nje sip prej 132.5 m2 , apartamenti es...
Ref. avenue 744
521 Vizita
Agent
Ervin Ajazi
CENTURY 21 Avenue
+355 684005522
Property

shitet lokal tek rruga e Durresit.

Tirana › Tirana › Rruga e Durresit
Per Shitje: 92000 € Zone 54 m²

shitet lokal tek rruga e Durresit.Lokali eshte ne gjendje pune aktualisht i dhene me qira. Lokali ka nje pozicion mjaft te mire. Lokali ka hipoteke, cmimi 92,000 euro. Nese deshironi te vizitoni pron...
Ref. avenue 741
476 Vizita
Agent
Ervin Demi
CENTURY 21 Avenue
+355 682333183,+355 684076007

Property

Jepet me qira apartament 2+1+1 per ban...

Tirana › Tirana › rruga Kongresi i Manastirit
Per Qira: 315 € Zone 105 m²

Jepet me qira apartament 2+1+1 per banim ose bisnez, tek Kongresi i Manastirit.Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues.Apartamenti mund te jepet per banim ose per bisnez si klinik...
Ref. avenue 740
447 Vizita
Agent
Ervin Ajazi
CENTURY 21 Avenue
+355 684005522
Property

Shitet apartament 1+1+1 tualet tek rru...

Tirana › Tirana › Rruga Mine Peza
Per Shitje: 59900 € Zone 60 m²

Shitet apartament 1+1+1 tualet tek rruga Mine Peza prane Zogut te Zi.Apartamenti ndodhet ne nej [pallat ekzistues ne katin e peste.Apartamenti ka nje planimetri mjaft te rregullt dhe orientim mjaft t...
Ref. avenue 739
868 Vizita
Agent
Ervin Ajazi
CENTURY 21 Avenue
+355 684005522
Property

Shitet apartament per banim ose bizn...

Tirana › Tirana › Tregu Elektrik
Per Shitje: 75000 € Zone 86 m²

Shitet apartament 3+1+1 i modifikuar ne 1+1+1 tualet tek Tregu Elektrik. Apartamenti ka nje sip prej 86m2 ndodhet ne nje pallat ekzistues ne katin e pare..Apartamenti ka qene 3+1 dhe pronari ekzist...
Ref. avenue 738
727 Vizita
Agent
Brikena Voci
CENTURY 21 Avenue
00355695679162 00355684076008
Property

Shitet apartament 2+1+1 tualet tek Res...

Tirana › Tirana › Prane Restorant Durresit
Per Shitje: 100000 € Zone 117 m²

Shitet apartament 2+1+1 tualet tek Restorant Durresi, RR.Ferit Xhajko. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me dy ashensore, ne katin e 5 banim. Apartamenti ka nje planimetri e rregullt. Apartament...
Ref. avenue 737
610 Vizita
Agent
Ervin Demi
CENTURY 21 Avenue
+355 682333183,+355 684076007

Property

Jepet me qira dyqan prane rruges Hoxha...

Tirana › Tirana › Hoxha Tahsim
Per Qira: 200 € Zone 40 m²

Jepet me qira dyqan prane rruges Hoxha Tahsim. Syqani perbehet nga nje sip te brendeshme prej 37.5 m2. Dyqani mund te perdoret per zyre , farmaci etj. Cmimi 200 euro. Nese deshironi te vizitoni prone...
Ref. avenue 735
622 Vizita
Agent
Ervin Demi
CENTURY 21 Avenue
+355 682333183,+355 684076007

Property

Jepet me qira Vile 3+1+2 + garazhd+obo...

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 1000 € Zone 170 m²

Jepet me qira Vile 3+1+2 + garazhd+oborr prane Ambasades Amerikane. Vila eshte eprojektuar ne nje kuzhine gatimi , kuzhine ndenje, sallon, ballkon+verand, 3 dhoma gjumi , oborr te madh +garazh, 3 dho...
Ref. avenue 732
603 Vizita
Agent
Ervin Demi
CENTURY 21 Avenue
+355 682333183,+355 684076007

Property

Shitet apartament 2+1+1 tualet ne Asti...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 62000 € Zone 122 m²

Shitet apartament 2+1+1 tualet ne Astir. Apartamenti ka nje sip prej 122m2 ne total, ndodhet ne katin e 7 jo i fundit me ashensor. Apartamenti eshte i perbere ne nje living room te madh, kuzhine gatim...
Ref. avenue 731
1418 Vizita
Agent
Armilda Zeneli
CENTURY 21 Avenue
0699840597
Property

Ulet cmimi ,Jepet me qira apartament L...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 550 € Zone 0 m²

Jepet me qira apartament Luksoz 2+1+2 +garazhd . Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe te qeta te Tiranes, prane kopshit zologjik,botanik. Aparatmenti ka nje sip prej 105m2 ne total dhe...
Ref. avenue 730
828 Vizita
Agent
Ervin Demi
CENTURY 21 Avenue
+355 682333183,+355 684076007

Property

Shitet Kapanon+toke truall dhe toke a...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 660000 € Zone 2650 m²

Shitet Kapanon+ toke +bisnez ne Durres . Shitet toke me sip totale 2650m2 ku Toka truall me sip 708m2 me eshte me hipoteke ku ne kete toke eshte ndertuar edhe Kapanoni i cili ka sip prej 583m2...
Ref. avenue 729
335 Vizita
Agent
Armilda Zeneli
CENTURY 21 Avenue
0699840597
Property

shitet dyqan ne Astir.

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 65000 € Zone 65 m²

shitet dyqan ne Astir. Dyqani ndodhet ne nje kompleks pallatesh, me nje sip prej 65m2.Dyqani ndidhet ne katin perdhe, dyqani mund te investohet per klinike dentare , parukeri, butik, etj. Dyqani ka ko...
Ref. avenue 727
500 Vizita
Agent
CENTURY 21 Avenue


Property

Jepet me qira dyqan tek liqeni .

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Qira: 350 € Zone 70 m²

Jepet me qira dyqan tek liqeni . Dyqani ka nje sip prej 70m2. ndodhet buze rruge i cili e ben mjaft te aksesueshem per cdo lloj aktiviteti.. Dyqani ka edhe nje tualet. Cmimi 350 euro bruto me takse te...
Ref. avenue 725
325 Vizita
Agent
Ervin Ajazi
CENTURY 21 Avenue
+355 684005522
Property

Jepet me qira Dyqan tek rruga bogdanev...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 250 € Zone 42 m²

Jepet me qira Dyqan tek rruga bogdaneve.Dyqani ndodhet tek rruga e bogdaneve, ka nje sip prej 42m2.Dyqanimund te perdoret per cdo lloj aktiviteti pasi lokacioni eshte i mire. Dyqani mund te qendroje e...
Ref. avenue 724
563 Vizita
Agent
Ervin Ajazi
CENTURY 21 Avenue
+355 684005522