Apartments, Houses, Offices for Rent, Real Estate, Homes for Sale - Century 21 Albania

Cfarë klientët tanë thonë për ne.

Për Stela Agaj
CENTURY 21 Oksford

Do të doja të falënderoja agjenten e kësaj agjencie Stela Agaj, sinqerisht jam mahnitur për profesionalizmin, shpejtësinë, korrektësinë, mirësinë dhe sigurisht ofrimin e shërbimit në më të mirën e klientit. I uroj më të mirën në menaxhimin e aftësive qv disponon. Suksese. Eva Brinja

Lexo më shumë Lexo më pak
Për Ester Subashi
CENTURY 21 Oksford

Kohët e fundit kam pasur kënaqësinë e bashkëpunimit me Agjenten Ester Subashi për të gjetur apartamentin e përsosur në Tiranë dhe jam shumë e lumtur nga kjo përvojë. Profesionalizimi, ekspertiza dhe përkushtimi i Esterit e veçojnë atë me të vërtetë në botën e pasurive të palujatshme. Që nga momenti kur kontaktova Esterin, përgjegjshmëria dhe gatishmëria e saj për të kuptuar nevojat dhe preferencat e mia specifike më lanë përshtypje. Ajo mori kohën e nevojshme në dispozicion për të më dëgjuar çfarë isha realisht e interesuar tek një apartament, dhe ajo përdori dijet e saj të shumta mbi tregun e pasurive të paluajtshme në Tiranë për të më prezantuar opsionet që më përshtateshin më shumë. Vëmendja dhe angazhimi i Esterit ndaj detajeve për të ofruar një shërbim të shkëlqyer, u evidentua edhe më shumë gjatë kërkimit tonë. Ajo ishte gjithmonë korrekte, në kohë për takimet tona, dhe ajo kishte një listë gjithëpërfshirëse pronash të cilat përmbushnin kriteret e mia. Dijet e saj të thella për çdo lagje në Tiranë ishin të paçmueshme për të më ndihmuar në marrjen e një vendimi të mirëinformuar. Ajo që më tërhoqi më shumë vemendjen tek Esteri, është durimi dhe gatishmëria e saj për të përshkuar atë kilometrin ekstra. Ajo më ka shpjeguar çdo aspekt të procesit të blerjes, duke u siguruar që unë të ndjehesha rehat dhe e informuar në çdo hap. Aftësitë e saj negociuese ishin mbreslënëse, dhe ajo ishte e aftë të siguronte një marrëveshje shumë të mirë për apartamentin që unë vendosa të zgjedh. Ester Subashi e ktheu të gjithë procesin e gjetjes për apartament në një fllad, dhe unë nuk mund të isha më e lumtur se kaq me rezultatin. Ajo jo vetëm që më gjeti një apartament të bukur që i tejkaloi pritshmëritë e mia, por u sigurua gjithashtu që i gjithë transaksioni të ishte sa më efektiv dhe pa stres. Unë ia rekomandoj shumë lart Ester Subashin kujtdo që ka nevojë për një Agjente të përkushtuar dhe të ditur në fushën e pasurive të palujtshme. Pasion i saj për punën, angazhimi ndaj klientëve të saj, dhe shërbimi i saj i jashtëzakonshëm bëjnë që ajo të jetë zgjedhja ideale për këdo që kërkon të blejë apo shesë një pronë në zonë. Faleminderit Ester, për punën tënde të jashtëzakonshme, duke na ndihmuar në gjetjen e një shtëpie të re! Maiia Stepanenko

Lexo më shumë Lexo më pak
Për Tanja Koci
CENTURY 21 Oksford

Tanja është një agjente e shkëlqyer, ajo më ndihmoi të zgjidhja vendndodhjen e përsosur për shkak të nevojave të mia. E folur mirë, e përkushtuar dhe me të vërtetë e dobishëme sa herë që kisha nevojë për informacione ose të dhëna shtesë herë pas here. Unë jam shumë i kënaqur që unë e zgjodha atë si agjenten time, falë saj më në fund bleva shtëpinë time të ëndrrave. Faleminderit Tanja! Jonida Halilaj

Lexo më shumë Lexo më pak
Për Stela Agaj
CENTURY 21 Oksford

Sherbimi tepër profesional me një staf te kualifikuar, komunikues dhe mbi të gjitha bashkepunues. Faleminderit për punën tuaj, dhe ne vecanti agjentes Stela Agaj❤️. Më të mirët! Ester Alisufi

Lexo më shumë Lexo më pak
Për Arlinda Kora
CENTURY 21 Botaniku

Ne patjeter do ti referojme famljaret dhe miqte tek Arlinda dhe ekipi i saj ne te ardhmen! Faleminderit per gjithcka! Urimet me te mira! Oltjon dhe Denjola Dyli!

Lexo më shumë Lexo më pak

Pershtypje