zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET NJESI TEK PETRONINI

Tirana › Tirana › Petronini
Per Shitje: 55000 € Zone 0 m²

Shitet ambient komecial open space me siperfaqje 23m2. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Hapesira organizohet ne open space aktualisht eshte dhene me qira si parukeri. Prona eshte Njes...
Ref. prime 531
76 Vizita
Agent
Alida Lala
CENTURY 21 Prime
0693680363
Property

SHITET NJESI TEK PETRONINI

Tirana › Tirana › Petronini
Per Shitje: 140000 € Zone 0 m²

Ne zonen e Petroninit shitet ambient komecial open space me siperfaqe 80.2m2. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri me fasade xhami. Hapesira organizohet ne open space dhe i pershtatur si B...
Ref. prime 530
57 Vizita
Agent
Alida Lala
CENTURY 21 Prime
0693680363
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 NE OXHAK...

Tirana › Tirana › Oxhaku
Per Qira: 300 € Zone 0 m²

Jepet me qira nje apartament 3+1 ne Oxhak. Ndodhet ne nje pallat te ri me te gjitha sherbimet dhe facilitetet e nevojshme prane. Apartamenti organizohet nga nje sallon i ndricuar se bashku me nje ambi...
Ref. prime 529
23 Vizita
Agent
Enea Odhisea
CENTURY 21 Prime
+355699331332
Property

Shitet apartament 1+1 ne Allias

Tirana › Tirana › Allias
Per Shitje: 41000 € Zone 53 m²

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe te pergjithshme 53.6 m2 ne zonen e Alliasit. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues dhe ka nje organizim te brendshem shume te rregullt me nje...
Ref. prime 528
41 Vizita
Agent
Alida Lala
CENTURY 21 Prime
0693680363
Property

Jepet me qira Apartament tek Selvia

Tirana › Tirana › Selvia
Per Qira: 400 € Zone 110 m²

Jepet me qira apartament 2+1+2 me siperfaqe totale 110 m2 tek Selvia. Eshte i pozicionuar ne katin e dyte te nje pallati me punime mjaft cilesore. Duke qene se pallati ndodhet ne vijen e pare te pall...
Ref. prime 527
25 Vizita
Agent
Dallendyshe Ponari
CENTURY 21 Prime
+355693996363
Property

Super apartament 3+1 tek Torre Drini...

Tirana › Tirana › Parlamenti
Per Qira: 1500 € Zone 198 m²

Jepet me qira partament 3+1 plus post parkimi tek Torre Drin, ne nje nga qendrat e biznesit me te suksesshme dhe me te sigurta duke qene se disponon edhe shkalle emergjence per cdo rast; me roje 24 or...
Ref. prime 526
19 Vizita
Agent
Dallendyshe Ponari
CENTURY 21 Prime
+355693996363
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 NE RRUGEN BARDHY...

Tirana › Tirana › Rruga Bardhyl
Per Shitje: 74000 € Zone 85 m²

Shitet apartament 3+1+1 ne Rrugen Bardhyl. Apartamenti ndodhet buze rruges kryesore ne katin e 6-te (i fundit) te nje pallati te viteve 90-te. Organizohet nga salloni se bashku me ambientin e gatimit....
Ref. prime 525
111 Vizita
Agent
Xhensjan Mimini
CENTURY 21 Prime
+355694870752
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE XHAMLLIK TEK ...

Tirana › Tirana › Xhamlliku
Per Shitje: 75000 € Zone 76 m²

Shitet apartament 2+1 ne rrugen kryesore ne Xhamllik tek sheshi Shtraus. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati me tulla. Apartamenti eshte i investuar dhe organizohet nga dy dhoma gjumi, nje...
Ref. prime 524
129 Vizita
Agent
Erlina Lugaj
CENTURY 21 Prime
+355683290220
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE FRESK PRANE...

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 60000 € Zone 113 m²

Shitet apartament 2+1+2 ne zonen e Freskut, prane Ana Market. Eshte i pozicionuar ne katin e 3-te te një pallati te ri dhe te mire administruar. Apartamenti ka siperfaqe totale 113 m2 dhe nje organizi...
Ref. prime 523
108 Vizita
Agent
Alida Lala
CENTURY 21 Prime
0693680363
Property

Shitet toke ne autostrade

Tirana › Tirana › katund i ri
Per Shitje: Zone 1012 m²

Shitet toke prane autostrades. Toka ka nje siperfaqe 1012 m2 dhe pozicionohet prane rruges kryesore. Toka disponon certifikate pronesie. Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin e mep...
Ref. prime 522
16 Vizita
Agent
Erlina Lugaj
CENTURY 21 Prime
+355683290220
Property

SHITET truall ne Autostraden Tirane-Du...

Tirana › Tirana › katund i ri
Per Shitje: Zone 3534 m²

Shitet truall+kapanon ne vijen e pare te autostrades Tirane-Durres. Ka nje sipërfaqe 3534 m2 truall me “Kapanon dy katesh” me një sipërfaqe 538 m2 dhe lartesi 10 m. Vendodhja pranë rrugës kryesore, të...
Ref. prime 521
53 Vizita
Agent
Dallendyshe Ponari
CENTURY 21 Prime
+355693996363
Property

SHITET OSE JEPET ME QIRA VILE NE FRESK...

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 380000 € Zone 0 m²

Shitet ose jepet me qira vile shume prane restorant Freskut me siperfaqe ndertimi 165 m2 ndersa siperfaqe totale 550 m2. Organizohet ne 2 kate + papafingo. Disponon certifikate pronesie. Per me shume...
Ref. prime 520
65 Vizita
Agent
Erlina Lugaj
CENTURY 21 Prime
+355683290220
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK KODRA E DIEL...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 73000 € Zone 80 m²

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe totale 80 m2 mbi Kristal Center. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri te mireadministruar dhe organizohet nga nje sallon se bashku me nje ambient gatimi, nje dho...
Ref. prime 519
211 Vizita
Agent
Dallendyshe Ponari
CENTURY 21 Prime
+355693996363
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK LIQENI I ...

Tirana › Tirana › Rruga Peti
Per Shitje: 95000 € Zone 100 m²

Shitet super apartament 2+1+2 me siperfaqe totale 100 m2 tek Liqeni i Thate. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri te mireadministruar dhe organizohet nga nje sallon se bashku me nje ambient gatimi...
Ref. prime 518
115 Vizita
Agent
Dallendyshe Ponari
CENTURY 21 Prime
+355693996363
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE FRES...

Tirana › Tirana › Fresku
Per Qira: 250 € Zone 100 m²

Jepet me qira nje apartament 2+1+2 me siperfaqe totale 100 m2 ne Fresk, prane Fizikes Berthamore. Ndodhet ne nje pallat te ri me te gjitha sherbimet dhe facilitetet e nevojshme prane. Apartamenti orga...
Ref. prime 516
157 Vizita
Agent
Enea Odhisea
CENTURY 21 Prime
+355699331332
Property

SHITET GARSONIERE NE FRESK TE "RESTORA...

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 17000 € Zone 24 m²

Shitet garsoniere ne Fresk me siperfaqe te pergjithshme 24m2. Ambienti organizohet nga nje dhome ndenje/fjetje dhe nje tualet. Shitet totalisht e mobiluar. Disponon certifikate pronesie. Per me shume ...
Ref. prime 514
291 Vizita
Agent
Xhensjan Mimini
CENTURY 21 Prime
+355694870752
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Qira: 330 € Zone 50 m²

Jepet me qira njesi biznesi me siperfaqe 50 m2 ne Ali Dem. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te pozicionuar buze rruges, i organizuar ne hapesire open space dhe disponon fasade xhami. Eshte i pershtat...
Ref. prime 513
68 Vizita
Agent
Alida Lala
CENTURY 21 Prime
0693680363
Property

SHITET NJESI NE RRUGEN NDRE MJEDA

Tirana › Tirana › Rruga Ndre Mjeda
Per Shitje: 160600 € Zone 0 m²

Shitet ambient komercial me siperfaqe 73 m2 tek ish parku i autobusave. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te pozicionuar buze rruges dhe disponon fasade xhami. Eshte i pershtatshem per lloje te ndrysh...
Ref. prime 512
59 Vizita
Agent
Erlina Lugaj
CENTURY 21 Prime
+355683290220
Property

SHITET AMBIENT KOMERCIAL PRANE SHKOLLE...

Tirana › Tirana › rruga Kongresi i Manastirit
Per Shitje: 270600 € Zone 0 m²

Shitet ambient komercial prane shkolles Cajupi. Ambienti ndodhet buze rruges kryesore cka ben qe te kete aksesibilitet te larte. Ambienti disponon fasade xhami e cila eshte e pershtatshme per reklami...
Ref. prime 511
22 Vizita
Agent
Enea Odhisea
CENTURY 21 Prime
+355699331332
Property

SHITET AMBIENT PRANE RRUGES IRFAN TOMI...

Tirana › Tirana › Rruga Irfan Tomini
Per Shitje: 140000 € Zone 0 m²

Shitet ambient komercial me siperfaqe 92 m2 tek tek ish stacioni i fundit i Tiranes se Re. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te pozicionuar buze rruges dhe disponon fasade xhami. Eshte i pershtatshem ...
Ref. prime 510
67 Vizita
Agent
Erlina Lugaj
CENTURY 21 Prime
+355683290220
Property

SHITET AMBIENT KOMERCIAL TEK 21 DHJETO...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Shitje: 180000 € Zone 75 m²

Shitet ambient komercial tek 21 Dhjetori. Ambienti ndodhet buze rruges kryesore ne nje nga zonat me te frekuentuara te tiranes. Ambienti eshte investuar se fundmi dhe mund te pershtatet per nje shumel...
Ref. prime 509
23 Vizita
Agent
Enea Odhisea
CENTURY 21 Prime
+355699331332
Property

Jepet me qira ap 1+1

Tirana › Tirana › Xhamlliku
Per Qira: 250 € Zone 100 m²

Jepet apartament 1+1 me qira Apartamenti ndodhet ne xhamllik eshte i mobiluar totalisht dhe te gjitha mobiljet jane te reja , prona ndoshet ne katin e pare te nje vile me oborr dhe me nje vend parki...
Ref. prime 508
96 Vizita
Agent
Dallendyshe Ponari
CENTURY 21 Prime
+355693996363
Property

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1+2 ME VERAN...

Tirana › Tirana › Rruga e Dibres
Per Shitje: 108000 € Zone 119 m²

Shitet apartament 2+1+2 tek Tower Bridge 3. Apartamenti organizohet nga salloni, ambienti i gatimit/ngrenies i vecuar, dy dhoma gjumi me dalje ne verande ku njera prej te cilave me tualet, tualeti qen...
Ref. prime 507
345 Vizita
Agent
Xhensjan Mimini
CENTURY 21 Prime
+355694870752
Property

Jepet me qira apartament 2+1 tek Kodra...

Tirana › Tirana › Kodra e Priftit
Per Qira: 190 € Zone 0 m²

Jepet me qira apartament 2+1 tek Kodra e Priftit. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje vile. Organizohet nje sallon, ambienti i gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Orientimi nga Ju...
Ref. prime 506
97 Vizita
Agent
Alida Lala
CENTURY 21 Prime
0693680363