zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITEN AMBIENTE BIZNESI NE QENDREN KOM...

Tirana › Tirana › Autostrada Tirane›Durres
Per Shitje: Zone 0 m²

Kjo pronë ndodhet buzë rrugës kryesore të autostradës Tiranë-Durrës, km 7, në një nga zonat më të zhvilluara industriale të Tiranës dhe është një mundësi ideale investimi e biznesi. E ndërtuar sipas s...
Ref. prime 469
72 Vizita
Agent
Enea Odhisea
CENTURY 21 Prime
+355699331332
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE SHKOLLA E B...

Tirana › Tirana › Shkolla e Baletit
Per Shitje: 135000 € Zone 138 m²

Shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe te brendshme 128 m2 tek Shkolla e Baletit. Eshte i pozicionuar ne katin e 5 te banimit te nje pallati te ri me ashensor buze rruges kryesore. Organizohet nga nje k...
Ref. prime 468
85 Vizita
Agent
Erida Bajrami
CENTURY 21 Prime
+355699434651
Property

Shitet apartament 2+1 ne Lungomare

Vlorë › Vlorë
Per Shitje: 50000 € Zone 90 m²

Shitet apartament 2+1 ne Lungomare. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me ashensor si dhe eshte i pa banuar me pare. Apartamenti eshte ii organizuar ne nje sallon te bollshem, d...
Ref. prime 467
101 Vizita
Agent
Enea Odhisea
CENTURY 21 Prime
+355699331332
Property

Shitet apartament 2+1 tek kompleksi "P...

Tirana › Tirana › Hipoteka
Per Shitje: 130000 € Zone 96 m²

Shitet apartament 2+1 tek kompleksi "Prestige". Apartamenti ndodhet ne katin e trembedhjete te nje pallati te ri pesembedhjete katesh te mire administruar. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon...
Ref. prime 466
39 Vizita
Agent
Enea Odhisea
CENTURY 21 Prime
+355699331332
Property

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Bardh...

Tirana › Tirana › Rruga Bardhyl
Per Qira: 350 € Zone 110 m²

Jepet me qira apartament 2+1 ne Rrugen Bardhyl. Apartamenti eshte i organizuar nga nje sallon se bashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Eshte totalisht i mobiluar me nje s...
Ref. prime 465
79 Vizita
Agent
Ilda Ali
CENTURY 21 Prime
+355683863443
Property

Shitet apartament 3+1 ne rrugen 'Mine ...

Tirana › Tirana › Rruga Mine Peza
Per Shitje: 190000 € Zone 150 m²

Shitet apartament 3+1 me siperfaqe totale 150m2 ne rrugen 'Mine Peza'. Apartamenti organizohet ne nje korridor i cili ben shperndarjen ne te gjitha ambientet, salloni sebashku me ambientin e gatimit, ...
Ref. prime 464
146 Vizita
Agent
Ilda Ali
CENTURY 21 Prime
+355683863443
Property

Shitet Apartament 2+1+2 ne Oxhak

Tirana › Tirana › Oxhaku
Per Shitje: 91800 € Zone 114 m²

Apartamenti eshte i organizuar nga nje korridor qe ben shperndarjen ne dy dhoma gjumi, nje sallon te bollshem te mire ndricuar se bashku me nje kuzhine, dy tualete ku njeri prej tyre ka ajrosje natyra...
Ref. prime 463
65 Vizita
Agent
Dallendyshe Ponari
CENTURY 21 Prime
+355693996363
Property

Shitet shtepi private tek Kodra Prifti...

Tirana › Tirana › Kodra e Priftit
Per Shitje: 150000 € Zone 300 m²

Shitet banese + truall me siperfaqe totale 330 m2 ku 122 m2 eshte ndertim. Ndodhet prane rruges kryesore dhe 100 m nga rruga Dalip Topi. Ambienti eshte i organizuar nga dy dhoma gjumi, nje sallon i bo...
Ref. prime 462
56 Vizita
Agent
Dallendyshe Ponari
CENTURY 21 Prime
+355693996363
Property

Apartament 1+1 me qira ne Myslym Shyr...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 370 € Zone 60 m²

Jepet me qira apartament 1+1 ne Myslym Shyr. Apartamenti ndodhet ne nje pallat prane rruges kryesore. Me nje siperfaqje prej 60 m2 organizohet me nje dhome ndenje, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ...
Ref. prime 461
234 Vizita
Agent
Dallendyshe Ponari
CENTURY 21 Prime
+355693996363
Property

Ambient per qira ne rrugen e Elbasanit...

Tirana › Tirana › Rruga e Elbasanit
Per Qira: 2200 € Zone 250 m²

Super njesi per qira ne rrugen e Elbasanit. Eshte e pozicionuar ne katin e pare te nje ndertimi te ri me punime mjaft cilesore. Ambienti ka siperfaqe totale prej 250m2 dhe ofron pamje nga rruga kryeso...
Ref. prime 460
134 Vizita
Agent
Dallendyshe Ponari
CENTURY 21 Prime
+355693996363
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT

Tirana › Tirana › Vasil Shanto
Per Qira: 650 € Zone 85 m²

Jepet me qira ambient komercial me siperfaqe totale 85 m2 ku 70 m2 eshte siperfaqe e brendshme dhe 15 m2 eshte veranda ne zonen e Vasil Shantos. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin 0 te nje pallati ...
Ref. prime 459
45 Vizita
Agent
Enea Odhisea
CENTURY 21 Prime
+355699331332
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANE QEN...

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 500 € Zone 120 m²

Jepet me qira apartament 2+1 tek Bulevardi Zogu i Pare, shume prane qendres. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri, shume mire te administruar. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore dhe...
Ref. prime 457
65 Vizita
Agent
Ilda Ali
CENTURY 21 Prime
+355683863443
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK RRUGA BARDHY...

Tirana › Tirana › Rruga Bardhyl
Per Shitje: 52000 € Zone 52 m²

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe totale 52.3 m2 ne rrugen Bardhyl. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues me tulla te bardha. Eshte i organizuar nga nje sallon se bashku me amb...
Ref. prime 456
232 Vizita
Agent
Erlina Lugaj
CENTURY 21 Prime
+355683290220
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2+GARAZH...

Tirana › Tirana › Oxhaku
Per Qira: 350 € Zone 136 m²

Jepet me qira nje apartament 3+1+2 me siperfaqe totale 136 m2 ne zonen e Oxhakut. Ndodhet ne nje kompleks te ri banimi me te gjitha sherbimet dhe facilitetet e nevojshme prane. Apartamenti organizohet...
Ref. prime 455
68 Vizita
Agent
Enea Odhisea
CENTURY 21 Prime
+355699331332
Property

Jepet me qira njesi 240m2 tek Parlamen...

Tirana › Tirana › Parlamenti
Per Qira: 2700 € Zone 240 m²

Jepet me qira ambient zyre me siperfaqe 240 m2 shume prane Qendres. Zyrat ndodhen ne nje ndertese me punime shume cilesore ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te aksesueshme te Tiranes. Eshte e organi...
Ref. prime 454
94 Vizita
Agent
Dallendyshe Ponari
CENTURY 21 Prime
+355693996363
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+ GARAZH NE SARAN...

Sarandë › Sarandë › Sarandë
Per Shitje: 95000 € Zone 103 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri, jo kat i fundit banim. Pallati eshte i mireadministruar me punime teper cilesore. Apartamenti ka siperfaqe totale 103 m2 dhe eshte i organizua...
Ref. prime 453
91 Vizita
Agent
Enea Odhisea
CENTURY 21 Prime
+355699331332
Property

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE VLORE

Vlorë › Vlorë › Bulevardi Vlore›skele
Per Shitje: 102000 € Zone 140 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri ne bulevardin kryesor Vlore - Skele. Pallati eshte i mireadministruar me punime teper cilesore dhe mundesi parkimi per banoret. Apartamenti esh...
Ref. prime 452
103 Vizita
Agent
Enea Odhisea
CENTURY 21 Prime
+355699331332
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE ALI DEM

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Shitje: 98000 € Zone 119 m²

Shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe 119 m2 ne Ali Dem. Apartamenti organizohet nga nje sallon i bollshem se bashku me ambientin e ngrenies te cilet kane dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi dhe dy tualet...
Ref. prime 451
67 Vizita
Agent
Erida Bajrami
CENTURY 21 Prime
+355699434651
Property

Shitet apartament 2+1+2 ne Kinostudio...

Tirana › Tirana › Kinostudio
Per Shitje: 86000 € Zone 114 m²

Shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe totale 114.4 m2 ne Kinostudio. Apartamenti organozihet nga nje sallon i bollshem se bashku me ambientin e ngrenies, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Apa...
Ref. prime 450
127 Vizita
Agent
Alida Lala
CENTURY 21 Prime
0693680363
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 NE BLLO...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 450 € Zone 120 m²

Jepet me qira apartament me siperfaqe 120 m2 ne zonen e Bllokut. Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje pallat te ri shume mire te administruar.Organizohet nga nje sallon i bollshem se bashku me nje a...
Ref. prime 448
132 Vizita
Agent
Nastela Uliu
CENTURY 21 Prime
0698228520
Property

Jepet me qira ambient tek Blloku

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 1000 € Zone 200 m²

Jepet me qira ambient komercial me siperfaqe totale 200 m2 ne nje nga zonat me te kerkuara, ne zonen e Bllokut. Ambienti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri shume mire te administruar perballe i...
Ref. prime 447
192 Vizita
Agent
Alida Lala
CENTURY 21 Prime
0693680363
Property

Shitet apartament 2+1+2 ne Fresk

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 67000 € Zone 101 m²

Shitet apartament 2+1+2 prane Ana Market ne Fresk. Apartamenti ka siperfaqe totale 101.9 m2 dhe organizohet nga nje sallon i bollshem se bashku me ambientin e ngrenies, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ...
Ref. prime 445
309 Vizita
Agent
Alida Lala
CENTURY 21 Prime
0693680363
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL

Tirana › Tirana › Vasil Shanto
Per Qira: 700 € Zone 120 m²

Jepet me qira ambient komercial me siperfaqe te brendshme prej 120 m2 prane Ekspozites. Ambienti ndodhet ne nje pallat te ri te pozicionuar buze rruge. Disponon fasade xhami dhe eshte i organizuar ng...
Ref. prime 444
119 Vizita
Agent
Julinda Milo
CENTURY 21 Prime
+355 696208577
Property

SHITET TOKE NE AUTOSTRADEN TIRANE-DURR...

Tirana › Tirana › Autostrada Tirane›Durres
Per Shitje: Zone 15440 m²

Shitet toke prane autostrades Tirane-Durres. Ndodhet ne nje pozicion mjaft te favorshem, buze rruges ne nje zone te zhvilluar industriale dhe te pershtatshme per zhvillimin e nje sere biznesesh te ndr...
Ref. prime 443
50 Vizita
Agent
Julinda Milo
CENTURY 21 Prime
+355 696208577