zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

OKAZION!!! SHITET AMBJENT KOMERCIAL ...

Tirana › Tirana › Rruga Dritan Hoxha
Per Shitje: 51000 € Zone 73 m²

Shitet ambjenti me sip. te brendeshme 68 m2 dhe sip. totale 73 m2, me fasade dhe te mbyllura me qepen. Ambienti ndodhet te pallatet e Arabit, perballe kryqezimit te hyrjes se Laprakes, si dhe shitet m...
Ref. partners 466
48 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE FRESK

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 43000 € Zone 85 m²

Shitet apartament 2+1+2 ne zonen e Freskut. Eshte i pozicionuar ne katin e 4-te te një pallati te ri dhe te mire administruar.Apartamenti ka siperfaqe totale 85 m2.Eshte i perber nga dy dhoma gjumi,nj...
Ref. partners 465
98 Vizita
Agent
Faik Llana
CENTURY 21 Partners
+355 69 629 2725
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK FUSHA E AVIA...

Tirana › Tirana › Fusha e Aviacionit
Per Shitje: 56000 € Zone 66 m²

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe totale 66.22 m2 tek fusha e aviacionit, ne nje nder ndertimet me cilesore te zones. Apartamenti organizohet ne nje koridorr, nje dhome ndenje se bashku me nje kuzhin...
Ref. partners 464
37 Vizita
Agent
Faik Llana
CENTURY 21 Partners
+355 69 629 2725
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK FUSHA E AVIA...

Tirana › Tirana › Fusha e Aviacionit
Per Shitje: 65000 € Zone 62 m²

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 62.8 m2 tek fusha e aviacionit, ne nje nder ndertimet me cilesore te zones. Apartamenti organizohet ne nje koridorr, nje dhome ndenje se bashku me nje kuzhine me da...
Ref. partners 463
78 Vizita
Agent
Faik Llana
CENTURY 21 Partners
+355 69 629 2725
Property

SHITET TOKE BUZE RRUGES NE FARKE TE MA...

Tirana › Tirana › Surrel
Per Shitje: Zone 0 m²

Shitet 21700 m2 toke buze rruges kryesore ne Farke, e pershtatshme per biznes dhe per banim. Zona ku ndodhet toka, eshte miratuar per ndertim Vilash deri ne 3 kate. Paralel me tokene eshte ne ndertim ...
Ref. partners 461
76 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE KOMUNA E PA...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 105000 € Zone 95 m²

Apartamenti ndodhet te Lulishtja ne Komune te Parisit, me akses te menjehershem ne rruge kryesore. Zona ne te cilin ndodhet apartamenti, eshte nga me te kerkuarat ne Tirane, pasi ofron cdo facilitet t...
Ref. partners 460
104 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

SHITET AMBJENT KOMERCIAL ( DYQAN ) ME ...

Tirana › Tirana › Vilat Gjermane
Per Shitje: 133500 € Zone 76 m²

Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri 11 katesh me ashensor, teper cilesor dhe me sistem kapote. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, ku mbizoteron qetesia dhe ajri i paster. Dyq...
Ref. partners 459
41 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

SHITET AMBJENT KOMERCIAL ( DYQAN ) ME ...

Tirana › Tirana › Vilat Gjermane
Per Shitje: 135000 € Zone 77 m²

Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri 11 katesh me ashensor, teper cilesor dhe me sistem kapote. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, ku mbizoteron qetesia dhe ajri i paster. Dyq...
Ref. partners 458
25 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

SHITET AMBJENT KOMERCIAL ( DYQAN ) ME ...

Tirana › Tirana › Vilat Gjermane
Per Shitje: 85000 € Zone 50 m²

Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri 11 katesh me ashensor, teper cilesor dhe me sistem kapote. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, ku mbizoteron qetesia dhe ajri i paster. Dyq...
Ref. partners 457
25 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

APARTAMENT 1+1 PER SHITJE

Tirana › Tirana › Yzberisht
Per Shitje: 44300 € Zone 58 m²

Apartament 1+1 per Shitje i modifikuar ne 2+1, investuar deri ne detaj ne Yzberisht Apartamenti ka nje siperfaqe prej 58 m2 dhe eshte i organizuar ne dhome ndenjeje,dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Orie...
Ref. partners 456
256 Vizita
Agent
Flamir Veseli
CENTURY 21 Partners
0697070039

Property

SHITET APARTAMENT 2+1+ VERANDE NE YZBE...

Tirana › Tirana › Yzberisht
Per Shitje: 87000 € Zone 192 m²

Apartament 2+1 per Shitje i investuar deri ne detaje ne zonen e Yzberishtit. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 83.50 m2+110m2 verande dhe eshte i organizuar ne dhome ndenjeje,dy dhoma gjumi, dhe nje ...
Ref. partners 455
112 Vizita
Agent
Flamir Veseli
CENTURY 21 Partners
0697070039

Property

SHITET APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEKE TE V...

Tirana › Tirana › Vilat Gjermane
Per Shitje: 69400 € Zone 69 m²

Apartamenti ndodhet ne nje pallati te ri 11 katesh me ashensor, teper cilesor dhe me sistem kapote. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, ku mbizoteron qetesia dhe ajri i paster. Apartamenti...
Ref. partners 454
68 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEKE TE V...

Tirana › Tirana › Vilat Gjermane
Per Shitje: 68100 € Zone 68 m²

Apartamenti ndodhet ne nje pallati te ri 11 katesh me ashensor, teper cilesor dhe me sistem kapote. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, ku mbizoteron qetesia dhe ajri i paster. Apartamenti...
Ref. partners 452
42 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEKE TE V...

Tirana › Tirana › Vilat Gjermane
Per Shitje: 67500 € Zone 67 m²

Apartamenti ndodhet ne nje pallati te ri 11 katesh me ashensor, teper cilesor dhe me sistem kapote. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, ku mbizoteron qetesia dhe ajri i paster. Apartamenti...
Ref. partners 451
40 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 ME HIPOTEKE TE...

Tirana › Tirana › Vilat Gjermane
Per Shitje: 103500 € Zone 103 m²

Apartamenti ndodhet ne nje pallati te ri 11 katesh me ashensor, teper cilesor dhe me sistem kapote. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, ku mbizoteron qetesia dhe ajri i paster. Apartamenti...
Ref. partners 450
59 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 ME HIPOTEKE TE...

Tirana › Tirana › Vilat Gjermane
Per Shitje: 103000 € Zone 103 m²

Apartamenti ndodhet ne nje pallati te ri 11 katesh me ashensor, teper cilesor dhe me sistem kapote. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, ku mbizoteron qetesia dhe ajri i paster. Apartamenti...
Ref. partners 449
37 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 ME HIPOTEKE TE...

Tirana › Tirana › Vilat Gjermane
Per Shitje: 105200 € Zone 105 m²

Apartamenti ndodhet ne nje pallati te ri 11 katesh me ashensor, teper cilesor dhe me sistem kapote. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, ku mbizoteron qetesia dhe ajri i paster. Apartamenti...
Ref. partners 448
28 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 ME HIPOTEKE TE...

Tirana › Tirana › Vilat Gjermane
Per Shitje: 107500 € Zone 107 m²

Apartamenti ndodhet ne nje pallati te ri 11 katesh me ashensor, teper cilesor dhe me sistem kapote. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, ku mbizoteron qetesia dhe ajri i paster. Apartamenti...
Ref. partners 447
21 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 ME HIPOTEKE TE...

Tirana › Tirana › Vilat Gjermane
Per Shitje: 104600 € Zone 104 m²

Apartamenti ndodhet ne nje pallati te ri 11 katesh me ashensor, teper cilesor dhe me sistem kapote. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, ku mbizoteron qetesia dhe ajri i paster. Apartamenti...
Ref. partners 446
29 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 ME HIPOTEKE TE...

Tirana › Tirana › Vilat Gjermane
Per Shitje: 94600 € Zone 94 m²

Apartamenti ndodhet ne nje pallati te ri 11 katesh me ashensor, teper cilesor dhe me sistem kapote. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, ku mbizoteron qetesia dhe ajri i paster. Apartamenti...
Ref. partners 445
42 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 ME HIPOTEKE TE...

Tirana › Tirana › Vilat Gjermane
Per Shitje: 107200 € Zone 107 m²

Apartamenti ndodhet ne nje pallati te ri 11 katesh me ashensor, teper cilesor dhe me sistem kapote. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, ku mbizoteron qetesia dhe ajri i paster. Apartamenti...
Ref. partners 444
20 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

SHITET APARTAMENT + 37 M2 VERANDE ME H...

Tirana › Tirana › Vilat Gjermane
Per Shitje: 129000 € Zone 147 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri 11 katesh me ashensor, teper cilesor dhe me sistem kapote. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, ku mbizoteron qetesia dhe ajri i paste...
Ref. partners 443
36 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

SHITET APARTAMENT ME HIPOTEKE TE VILAT...

Tirana › Tirana › Vilat Gjermane
Per Shitje: 131000 € Zone 131 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 1te banimit te nje pallati te ri 11 katesh me ashensor, teper cilesor dhe me sistem kapote. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, ku mbizoteron qetesia dhe ajr...
Ref. partners 442
57 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

SHITET APARTAMENT + 113 M2 VERANDE ME ...

Tirana › Tirana › Vilat Gjermane
Per Shitje: 280000 € Zone 337 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri 11 katesh me ashensor, teper cilesor dhe me sistem kapote. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, ku mbizoteron qetesia dhe ajri i paste...
Ref. partners 441
59 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
[email protected]c21partners.al