zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

JEPET ME QIRA DYQANI PERBALLE STADIUMI...

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Qira: 250 € Zone 33 m²

Jepet me qira dyqan ne Rr: Sulejman Delvina, perballe Stadiumit Dinamo, 10 metra nga rruga kryesore. Ambienti ndodhet ne pallat te ri 10 katesh, ka nje sip. 33 m2, si dhe ka akses te menjehereshem ne ...
Ref. partners 274
54 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

Shitet Vile 2 Kateshe + Truall ne Mare...

Kavajë › Kavajë › QERRET
Per Shitje: 300000 € Zone 143 m²

Shitet vile 2 kateshe me pamje nga deti, ne vijen e pare 100m larg bregdetit. Vila organizohet nga 3 dhoma gjumi, sallon ndenje te pajisur me oxhak modern me ventilim, ambient gatimi te vecuar + salle...
Ref. partners 272
78 Vizita
Agent
Benarda Xhebrahimi
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0041
Property

SHITET APARTAMENT 3+1+2+ GARAZH TE KOD...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Shitje: 165000 € Zone 124 m²

Shitet apartamenti 3+1+2 te ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te preferuara te Tiranes, pasi mbizoteron qetesia dhe ajri i paster. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te pallati te ri me ashensor dhe ...
Ref. partners 271
379 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NE AUT...

Durrës › Durrës › Shkembi I Kavajes
Per Qira: 1000 € Zone 170 m²

Jepet me qira ambient komercial ne autostraden PLEPA-KAVAJE me siperfaqe 170 m2. Ambienti ka nje pozicion teper te favorshem pasi ndodhet ne karburantin e pare sapo futesh ne autostrade dhe ka nj...
Ref. partners 270
39 Vizita
Agent
Klejdi Mama
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0047
Property

SHITET KARBURANTI + AMBIENT SHERBIMI ...

Durrës › Durrës › Shkembi I Kavajes
Per Shitje: Zone 2500 m²

Shitet karburant dhe ambient sherbimi ne autostraden Plepa-Kavaje-Rrogozhine. Karburanti dhe ambienti i sherbimit jane te ndertuar ne nje siperfaqe trualli prej 2500 m2 . Karburanti ka nje siperfaqe 2...
Ref. partners 269
103 Vizita
Agent
Klejdi Mama
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0047
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TE KOMPL...

Tirana › Tirana › Rruga Forsina Plaku
Per Qira: 330 € Zone 44 m²

Jepet me qira ambient komercial, i cili ndodhet brenda Kompleksit "Magnet". Ambienti eshte 44 m2 dhe eshte i pershtatshem per cfare do lloj aktiviteti biznesi. Jepet me nje cmim te arsyeshem, ne vlere...
Ref. partners 268
74 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

Jepet me Qira Ambient Biznesi ne Nish ...

Durrës › Durrës › Autostrada Durres
Per Qira: 400 € Zone 318 m²

Jepet me Qira ambient biznesi me sip. totale 318m2 dhe sip. te brendshme 210m2 ne rruge kryesore. Ambienti eshte i pershtatshem per evente pasi aktualisht funksionon si i tille, por mund te jepet me ...
Ref. partners 267
42 Vizita
Agent
Faik Llana
CENTURY 21 Partners
+355 69 629 2725
Property

JEPET ME QIRA AMBIENTI TE KOMPLEKSI DE...

Tirana › Tirana › Kompleksi Delijorgji
Per Qira: 250 € Zone 48 m²

Jepet me qira ambient biznesi brenda Kompleksit Delijorgji. Ambienti ka fuksionuar me pare si parukeri dhe eshte lene per arsye emigrimi. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes. Ka nj...
Ref. partners 266
125 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

SHITET APARTAMENTI 2+1+2 NE RRUGEN E K...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 112000 € Zone 112 m²

Shitet apartamenti 2+1+2 ne rrugen e Kavajes te pallati i "Condor Center" me sip. totale 112 m2 dhe sip. te brendshme 102 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te pallatit dhe shitet totalisht i mobil...
Ref. partners 265
157 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

SHITET GODINE 3-KATESHE MULTIFUNKSION...

Tirana › Tirana › Rruga Siri Kodra
Per Shitje: 2500000 € Zone 969 m²

Shitet godine multifunksionale 3 kateshe e ndodhur ne rrugen "Siri Kodra". Godina eshte e ndare ne dy kate ambiente biznesi/sherbimesh pjeserisht e dhene me qira afatgjate dhe nje kat banim por e...
Ref. partners 264
90 Vizita
Agent
Klejdi Mama
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0047
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 4+1+2 NE RRUG...

Tirana › Tirana › Rruga Siri Kodra
Per Qira: 700 € Zone 418 m²

Jepet me qira apartament 198.2 m2 ne rrugen "Siri Kodra " Prane bulevardit te ri . Ambienti eshte i organizuar ne nje koridor qe ben shperndarjen e ambienteve ne nje sallon, 4 dhoma gjumi nga te ci...
Ref. partners 263
64 Vizita
Agent
Klejdi Mama
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0047
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NE RRU...

Tirana › Tirana › Rruga Siri Kodra
Per Qira: 1000 € Zone 151 m²

Jepet me qira ambient komercial ne rrugen "Siri Kodra" me siperfaqe 151 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje qendre sherbimi. Ambienti eshte i pershtatshem per nje game te gjere biznesesh apo sherbim...
Ref. partners 262
57 Vizita
Agent
Klejdi Mama
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0047
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NE RR...

Tirana › Tirana › Rruga Siri Kodra
Per Qira: 1000 € Zone 240 m²

Jepet me qira ambient komercial ne rrugen "Siri Kodra" me siperfaqe 240 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje qendre sherbimi. Ambienti eshte i pershtatshem per nje game te gjere biznesesh apo sherbi...
Ref. partners 261
54 Vizita
Agent
Klejdi Mama
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0047
Property

JEPET MAGAZINE (GARAZH) ME QIRA TE RRU...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 600 € Zone 250 m²

Garazhi i cili gjate gjithe kohes eshte perdorur per magazine ndodhet ne nje pallati te ri buze rruges kryesore, te "GLOBE" perballe "Kompleksit Delijorgji". Ambienti ne total ka sip. 370 m2, te ndar...
Ref. partners 260
43 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NE RR...

Tirana › Tirana › Rruga Siri Kodra
Per Qira: 2000 € Zone 210 m²

Jepet me qira ambient komercial ne rrugen "Siri Kodra" me siperfaqe totale 210 m2 dhe ndodhet ne katin e pare te nje qendre sherbimi. Ambienti eshte i pershtatshem per nje game te gjere biznesesh apo...
Ref. partners 259
71 Vizita
Agent
Klejdi Mama
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0047
Property

JEPET APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA TE LULI...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 400 € Zone 92 m²

Apartamenti ndodhet te Lulishtja ne Komune te Parisit, me akses te menjehershem ne rruge kryesore. Zona ne te cilin ndodhet apartamenti, eshte nga me te kerkuarat ne Tirane, pasi ofron cdo facilitet t...
Ref. partners 258
204 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

JEPET ME QIRA DYQAN PRANE PALLATIT ME ...

Tirana › Tirana › Pallati me Shigjeta
Per Qira: 500 € Zone 87 m²

Jepet me qira dyqan ne zonen prane Pallatit me Shigjeta ne bulevardin "Gjergj Fishta". Dyqani ndodhet ne rruge kryesore. Ka nje siperfaqe prej 87 m² me mundesi zgjerimi me 30 metra te tjere dhe ka fas...
Ref. partners 257
78 Vizita
Agent
Klejdi Mama
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0047
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE ORIKUM

Vlorë › Vlorë › Orikum
Per Shitje: 49500 € Zone 100 m²

Shitet Apartament 2+1 ne Orikum. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues 4 katesh ne qender te qytetit ( Orikum ), ku distanca me Detin eshte vetem 5 min. Apartamenti eshte 100 m2 dh...
Ref. partners 256
75 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

JEPET ME QIRA DYQAN PRANE RRUGES KRYE...

Tirana › Tirana › Blv.Bajram Curri
Per Qira: 700 € Zone 76 m²

Jepet me qira dyqani ne zonen prane Pallatit me Shigjeta ne bulevardin "Gjergj Fishta". Dyqani ndodhet ne rruge kryesore. Dyqani ka nje siperfaqe prej 76 m² dhe ka fasad xhami e cila ofron mundesi sh...
Ref. partners 254
93 Vizita
Agent
Klejdi Mama
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0047
Property

JEPET APARTAMENT 1+1 ME QIRA BRENDA KO...

Tirana › Tirana › Kompleksi Delijorgji
Per Qira: 400 € Zone 73 m²

Jepet me qira apartament 1+1 brenda Kompleksit Delijorgji, me siperfaqje te brendshme 73 m2. Apartamenti ndodhet ne nje nga Komplekset me te mira ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1 te banimit dhe organiz...
Ref. partners 253
303 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

ULET ÇMIMI!!! JEPET ME QIRA DYQANI NE...

Tirana › Tirana › Parlamenti
Per Qira: 700 € Zone 35 m²

Jepet me qira njesi komerciale ne Rr. " George W. Bush ", perballe me Parlamentin ne RRUGE KRYESORE. Ambienti ka nje siperfaqe te brendshme 35 m2. Eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi, sepse ndod...
Ref. partners 252
184 Vizita
Agent
Ermal Gjineci
CENTURY 21 Partners
0697070045
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TE ISH PARKU

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 61800 € Zone 74 m²

Shitet Apartament 1+1 ne Rrugen "Sali Butka". Apartamenti eshte pershtatur si 2+1 dhe organizohet nga nje 1 sallon+ kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e fund...
Ref. partners 249
889 Vizita
Agent
Benarda Xhebrahimi
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0041
Property

ULET ÇMIMI!!! JEPET ME QIRA APARTAMENT...

Tirana › Tirana › Sheshi Willson
Per Qira: 500 € Zone 101 m²

Jepet me qira apartament me siperfaqe 101m2. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues. I pershtatshem per njesi biznesi ose per zyra. CMIMI I DISKUTUESHEM! Per me shume informaci...
Ref. partners 247
103 Vizita
Agent
Benarda Xhebrahimi
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0041
Property

SHITET APARTAMENT AFER SUPERMARKET XHA...

Tirana › Tirana › Sheshi Willson
Per Shitje: 202000 € Zone 101 m²

Shitet apartament me siperfaqe te brendshme 101m2. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Eshte i pershtatshem per njesi biznesi ose per zyra. Per me shume informacion kontakto...
Ref. partners 246
184 Vizita
Agent
Benarda Xhebrahimi
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0041