zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Shitet toke buze autostrades Tirane-Du...

Tirana › Tirana › Autostrada Tirane›Durres
Per Shitje: 877500 € Zone 13500 m²

Toka are ndodhet buze autostrades Tirane-Durres ne zonen e Maminasit 13500m2 ne km23. Mundesi shume e mire investimi dhe zhvillimi per biznese te ndryshme komerciale. Per informacion apo nje vizite n...
Ref. bond 224
15 Vizita
Agent
Elona Toska
Century 21 Bond
0696175490,0692152121
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE STACIONI I ...

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Shitje: 136000 € Zone 116 m²

Apartamenti ndodhet prane ish stacionit te trenit ne rrugen Reshit Petrela ne pallat buze rruge. Ndodhet ne katin e 3 banim me orientin nga mali i Dajtit. Hyrja sheh nga brenda kompleksit. Organizohet...
Ref. bond 223
40 Vizita
Agent
Elona Toska
Century 21 Bond
0696175490,0692152121
Property

JEPET ME QERA AMBIENT KOMERCIAL

Tirana › Tirana › Shkolla e Baletit
Per Qira: 280 € Zone 36 m²

Ambienti ndodhet perballe zyrave te minibashkise 1/2 .Lehtesisht i aksesueshem prane rruges kati -1 me visibiletet te larte. Mund te jepet per nje shumellojshmeri aktivitetesh. Ka sistem monitorimi me...
Ref. bond 222
84 Vizita
Agent
Andi Labinoti
Century 21 Bond
0683599278
Property

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE, TEK SHKOLLA...

Tirana › Tirana › Shkolla e Baletit
Per Shitje: 121600 € Zone 130 m²

Apartamenti ndodhet perballe njesise bashkiake. Organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje me aneks gatimi, 1 ballkon dhe 2 tualete (nje i perbashket dhe nje brenda ne dhome). Ndodhet ne katin e 2 t...
Ref. bond 221
92 Vizita
Agent
Aiva Vata
Century 21 Bond
0697858874
Property

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE KOMBINAT...

Tirana › Tirana › Kombinat
Per Shitje: 44000 € Zone 90 m²

Aparatamenti 1+1 ka nje siperfaqe prej 83 m2 e brendshme prej te cilave nje verande 19.6 m2 .Projekti eshte ne fazen perfundimtare dhe pritet te mabroje brenda 5 muajsh dhe vjen me nje cmim okazion. ...
Ref. bond 218
105 Vizita
Agent
Andi Labinoti
Century 21 Bond
0683599278
Property

TOKE PER SHITJE NE SHKOZE

Tirana › Tirana › Shkoze
Per Shitje: 306291 € Zone 1331 m²

Toka are prej 1331.70m2, se shpejti kthehet ne truall nga pronari aktual. Prona ndodhet ne nje zone me plan zhvillimi urbanistik, zoneme potencial per zhvillim biznesi. Dokumentacion i rregullt hipote...
Ref. bond 216
33 Vizita
Agent
Elona Toska
Century 21 Bond
0696175490,0692152121
Property

TOKE PER SHITJE PRANE LIQENIT TE FARKE...

Tirana › Tirana › Shkoze
Per Shitje: 266000 € Zone 1900 m²

Toke are me siperfaqe prej 1900m2 per shitje shume prane Liqenit te Farkes. Toka eshte e pershtatshme per ndertim ose zhvillime te ndryshme biznesi. Zona eshte e qete me infrastrukture te ngritur. Dok...
Ref. bond 215
30 Vizita
Agent
Elona Toska
Century 21 Bond
0696175490,0692152121
Property

TOKE PER SHITJE BUZE PRANE LIQENIT TE ...

Tirana › Tirana › Shkoze
Per Shitje: 443450 € Zone 3167 m²

Toke are me siperfaqe prej 3167.50m2 per shitje shume prane Liqenit te Farkes. Toka eshte e pershtatshme per ndertim ose zhvillime te ndryshme biznesi. Zona eshte e qete me infrastrukture te ngritur....
Ref. bond 214
36 Vizita
Agent
Elona Toska
Century 21 Bond
0696175490,0692152121
Property

JEPET ZYRE ME QIRA

Tirana › Tirana › Blv. Zhan D'Ark
Per Qira: 550 € Zone 55 m²

E vendosur ne katin e pare nje pallati te ri jepet zyre me qera ne bulevardin Zhan D'ark ,ambjenti eshte i perbere ne dy hapesira te medha .Hapesira prej 55 m katror ofrohet bosh. I pershtatshem per ...
Ref. bond 212
31 Vizita
Agent
Andi Labinoti
Century 21 Bond
0683599278
Property

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TEK VASIL SH...

Tirana › Tirana › Vasil Shanto
Per Shitje: 75000 € Zone 70 m²

Apartamenti ndodhet në katin e pestë në pallat ekzistues, rruga "Preng Bib Doda", pranë shkollës Vasil Shanto. I restauruar plotësisht, që nga shtrimet e reja hidraulike dhe elektrike me materiale ci...
Ref. bond 211
918 Vizita
Agent
Elona Toska
Century 21 Bond
0696175490,0692152121
Property

DUPLEX 3+1+2 ME QIRA TEK TREGU ELEKTRI...

Tirana › Tirana › Tregu Elektrik
Per Qira: 350 € Zone 120 m²

Duplexi ndodhet në rrugën Ali Visha në një zonë shumë të qetë. Organizohet në 3 dhoma gjumi, 1 dhomë ndenje me ambjent gatimi të përbashket, 2 tualete dhe 2 ballkone. Jepet totalisht i mobiluar dhe n...
Ref. bond 210
127 Vizita
Agent
Aiva Vata
Century 21 Bond
0697858874
Property

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK MINISTRIA...

Tirana › Tirana › Tefta Tashko Koco
Per Shitje: 102000 € Zone 95 m²

Apartamenti ndodhet ne rrugen Vllazen Huta prane Ministrise se Jashtme dhe prane Pazarit te Ri. Apartamenti eshte i sapo investuar dhe cdo gje eshte e bere nga fillimi me punime teper cilesore. Orient...
Ref. bond 209
469 Vizita
Agent
Andi Labinoti
Century 21 Bond
0683599278
Property

APARTAMENT 2+1 TEK MINISTRIA E JASHTME...

Tirana › Tirana › Tefta Tashko Koco
Per Shitje: 92000 € Zone 75 m²

Apartamenti ndodhet prane Ministrise se Jashtme dhe fare prane Pazarit te Ri ne nje pallat te ri te mireadministruar .Ka sistem kapot te brendshem dhe investime te tjera ekstra si vetrata dopio xham V...
Ref. bond 208
632 Vizita
Agent
Andi Labinoti
Century 21 Bond
0683599278
Property

SHITET APARTAMENT 2+1, TEK UNAZA E RE...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 75000 € Zone 89 m²

Apartamenti organizohet në 2 dhoma gjumi, 1 dhomë ndenje me ambjent kuzhine të përbashket, 1 ballkon, 1 korridor dhe 1 tualet. Ndodhet në katin e 6 të një pallati të ri me ashensor dhe të mirë...
Ref. bond 208
193 Vizita
Agent
Aiva Vata
Century 21 Bond
0697858874
Property

APARTAMENT 1+1 ME QIRA TEK SIRI KODRA...

Tirana › Tirana › Rruga Siri Kodra
Per Qira: 350 € Zone 60 m²

Apartamenti ndodhet prane shkolles Siri Kodra dhe organizohet ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndjenje me ambjent gatimi te perbashket, 1 ballkon dhe 1 tualet. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me as...
Ref. bond 207
138 Vizita
Agent
Aiva Vata
Century 21 Bond
0697858874
Property

Shitet apartament 3+1 prane Globe

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 145000 € Zone 150 m²

Shitet apartament 3+1 ne Rrugen e Kavajes prane "Globe" ne katin e 3 banimi te nje pallati te ri. Disponon certifikate pronesie. Mundesi shume e mire investimi per banim ose aktivitet biznesi. Cmimi e...
Ref. bond 206
127 Vizita
Agent
Ergys Kadija
Century 21 Bond
0696350361
Property

Shitet apartament 2+1 tek Rruga Bardhy...

Tirana › Tirana › Rruga Bardhyl
Per Shitje: 65000 € Zone 72 m²

Shitet apartament ne Rrugen "Bardhyl" i organizuar nga 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 ambient gatimi, 1 tualet dhe 1 korridor. Ndodhet ne katin e 3 banimi te nje pallati ekzistues 4 katesh. Jane ber...
Ref. bond 205
469 Vizita
Agent
Ergys Kadija
Century 21 Bond
0696350361
Property

APARTAMENT 2+1 PER QIRA PRANE MEDRESE...

Tirana › Tirana › Medreseja
Per Qira: 220 € Zone 86 m²

Apartamenti ndodhet ne rrugen 5 Maji prane Concord Center buze rruges kryesore ne nje pallat te sapo perfunduar shume cilesor. Organizohet nga nje koridor, nje holl i madh, dy dhoma gjumi, nje tualet,...
Ref. bond 202
257 Vizita
Agent
Elona Toska
Century 21 Bond
0696175490,0692152121
Property

Jepet me qira zyre 2+1+2 tek Astiri me...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 250 € Zone 108 m²

Zyre 2+1 me qira tek Astiri me cmim shume te arsyeshem. Zyra mdodhet prane Karburant Kastratit dhe eshte 2 min larg stacionit te Tiranes se Re. Organizohet nga 2 dhome gjumi, 1 kuzhine dhe vend gatimi...
Ref. bond 203
143 Vizita
Agent
Ergys Kadija
Century 21 Bond
0696350361
Property

TOKE PER SHITJE NE PEZE

Tirana › Tirana
Per Shitje: 108500 € Zone 1550 m²

Shitet 1550m2 toke are, 500m nga Lapidari i Pezes. Toka ndodhet buze rruges kryesore te Pezes dhe disponon dokumentacion te rregullt. Per informacione apo nje vizite kontaktoni !...
Ref. bond 201
102 Vizita
Agent
Elona Toska
Century 21 Bond
0696175490,0692152121
Property

AMBIENT KOMERCIAL PER QIRA NE BULEVARD...

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Qira: 1000 € Zone 200 m²

Ambienti kormercial ndodhet perballe marternitet buze rruges kryesore ne katin e pare. Organizohet nga 7 dhoma ndenjeje, 1 koridor te bollshem dhe 2 tualete, 1 ballkon. Cdo dhome eshte e pajisur me ko...
Ref. bond 200
161 Vizita
Agent
Elona Toska
Century 21 Bond
0696175490,0692152121
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE DREJTORISE...

Tirana › Tirana › Shkolla e Baletit
Per Shitje: 65000 € Zone 76 m²

Apartamenti 2+1 ndodhet ne rrugen Ali Visha prane shkolles Osman Myderizi, me nje siperfaqe 76.19 m2 neto ne nje pallat ekzistues. Organizohet nga 1 dhome ndenje e bollshme, kuzhine e vecuar me dritar...
Ref. bond 199
1267 Vizita
Agent
Elona Toska
Century 21 Bond
0696175490,0692152121
Property

AMBIENT KOMERCIAL PER QIRA NE SAUK

Tirana › Tirana › Sauk
Per Qira: 250 € Zone 100 m²

Ambienti ndodhet buze rruges kryesore ne katin e 1 teknik, organizohet nga nje sallon, 1 holl i bollshem open space, 1 depo, 1 tualet. Mundesi per zhvillim biznesesh te ndryshme. Mundesi parkimi perpa...
Ref. bond 198
62 Vizita
Agent
Elona Toska
Century 21 Bond
0696175490,0692152121
Property

AMBIENT KOMERCIAL PER QIRA NE SAUK

Tirana › Tirana › Sauk
Per Qira: 250 € Zone 80 m²

Ambienti ndodhet ne katin 0 buze rruges kryesore, eshte open space dhe nje tualet. ne pjesen e mbrapme ka akses ne ballkon me pamje nga mali i Dajtit. Mundesi per zhvillime biznesesh te ndryshme. Per ...
Ref. bond 197
41 Vizita
Agent
Elona Toska
Century 21 Bond
0696175490,0692152121