zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 TE BULEVARDI GJE...

Tirana › Tirana › Blv.Gjergj Fishta
Per Shitje: 200000 € Zone 147 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara,prane ish Ekspozites. Ka nje siperfaqe totale 147m2 te organizuar ne nje dhome ndenje/ngrenje, tre dhoma gjumi, dy tualete, korridor dhe ballkon...
Ref. Metropol 54
48 Vizita
Agent
Fatos Tahirllari
CENTURY 21 Metropol
+355672040497,+35544523230
Property

Ambient Komercial Me Qira Tek Rruga Pe...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Qira: 350 € Zone 70 m²

Jepet ambient komercial tek Liqeni, rruga "Peti" , jo larg rruges kryesore. Ambienti ka funksionuar me pare si call center, disponon 60 m2 dhe nje verande te vogel. I gatshem per cdo lloj biznesi pasi...
Ref. Metropol 53
21 Vizita
Agent
Bergin Dibra
CENTURY 21 Metropol
0672040493,00355 44523230
Property

SHITET AMBIENT KOMERCIAL NE KOMBINAT!...

Tirana › Tirana › Kombinat
Per Shitje: 180000 € Zone 85 m²

Buze rruges kryesore ne qender te Kombinatit shitet Njesi Komerciale. E pozicionuar ne nje zone me popullsi te konsiderueshme dhe qe rrihet nga shume kembesore ajo eshte nje mundesi e shkelqyer bisnes...
Ref. Metropol 52
42 Vizita
Agent
Fatos Tahirllari
CENTURY 21 Metropol
+355672040497,+35544523230
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK KOM...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 300 € Zone 54 m²

Jepet apartament me qira ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes. Apartamenti ndodhet tek Komuna e Parisit,ne kate te 11 te nje pallati 12 katesh me dy ashensore. Organizohet nga nje sallon nd...
Ref. Metropol 51
83 Vizita
Agent
Fatos Tahirllari
CENTURY 21 Metropol
+355672040497,+35544523230
Property

Jepet me Qira Shtepi Tek MINE PEZA !...

Tirana › Tirana › Rruga Mine Peza
Per Qira: 250 € Zone 100 m²

Jepet me qira ambient bosh ne shtepi perdhese. Organizohet ne 2 dhoma, nje aneks dhe nje tualet. Gjithashtu ka nje verande-oborr privat te bollshem dhe vend parkimi per nje automjet. Ndodhet 2 minuta ...
Ref. Metropol 50
61 Vizita
Agent
Bergin Dibra
CENTURY 21 Metropol
0672040493,00355 44523230
Property

Dyqan Per Shitje Tek "Rrota e Kuqe" ne...

Durrës › Durrës › Plazhi rrota e kuqe
Per Shitje: 115000 € Zone 100 m²

Dyqan per shitje ne plazhin e Durresit. Dyqani ndodhet ne nje pallat te ri ne nje bllok banimi shume te zhvilluar prane plazhit tek "Rrota e Kuqe". Ambienti eshte 100 m2 dhe disponon 2 tualete. I pers...
Ref. Metropol 49
53 Vizita
Agent
Bergin Dibra
CENTURY 21 Metropol
0672040493,00355 44523230
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1. TIRANA...

Tirana › Tirana › Tirana e Re
Per Qira: 450 € Zone 0 m²

Super mundesi. Jepet me qira apartament ne Tiranen e Re. Apartamenti eshte e organizuar ne dy dhoma gjumi, njera prej tyre matrimoniale, nje banjo, nje ballkon dhe korridor ne forme katrori. Apartame...
Ref. Metropol 48
33 Vizita
Agent
Irena Shahu
CENTURY 21 Metropol
+355 672040496,+355 44523230
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK RRUGA...

Tirana › Tirana › Globi
Per Qira: 350 € Zone 60 m²

Jepet apartament me qira ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes. Apartamenti ndodhet prane qendres Globe, ne kati e 11 te nje pallati me dy ashensore, dhe perbehet nga nje dhome ndenje bashke ...
Ref. Metropol 47
277 Vizita
Agent
Fatos Tahirllari
CENTURY 21 Metropol
+355672040497,+35544523230
Property

SHITET APARTAMENT, RESORTI SAN PIETRO,...

Durrës › Durrës › Gjiri I Lalzit
Per Shitje: 86880 € Zone 72 m²

Shitet Apartament ne Gjirin e Lalzit, Durres, ne Rezidencen San Pietro. Apartamenti ndodhet ne katin perdhe te nderteses me nje sip. totale 772.4 m2. Apartamenti eshte i organizuar me nje dhome ndenj...
Ref. Metropol 46
74 Vizita
Agent
Irena Shahu
CENTURY 21 Metropol
+355 672040496,+355 44523230
Property

SHITET APARTAMENT, RESORTI SAN PIETRO,...

Durrës › Durrës › Gjiri I Lalzit
Per Shitje: 131000 € Zone 104 m²

Shitet Apartamet ne Gjirin e Lalzit, Durres, ne Rezidencen San Pietro. Apartamenti ndodhet ne katin perdhe te nderteses me nje sip. totale 104.8 m2. Apartamenti eshte i organizuar me nje dhome ndenje...
Ref. Metropol 45
27 Vizita
Agent
Irena Shahu
CENTURY 21 Metropol
+355 672040496,+355 44523230
Property

SHITET APARTAMENT, RESORTI SAN PIETRO,...

Durrës › Durrës › Gjiri I Lalzit
Per Shitje: 111600 € Zone 89 m²

Shitet Apartamet ne Gjirin e Lalzit, Durres, ne Rezidencen San Pietro. Apartamenti ndodhet ne katin perdhe te nderteses me nje sip. totale 89.3 m2. Apartamenti eshte i organizuar me nje dhome ndenje ...
Ref. Metropol 44
23 Vizita
Agent
Irena Shahu
CENTURY 21 Metropol
+355 672040496,+355 44523230
Property

SHITET VILA KATERSHE, GJIRI I LALZIT!...

Durrës › Durrës › Gjiri I Lalzit
Per Shitje: 175000 € Zone 118 m²

Shitet Vila te bashkangjitura katershe me hyrje individuale, ne Gjirin e Lalzit, Durres, ne Rezidencen San Pietro. Vila eshte dy kateshe me nje sip. totale 118.8m2. Ne katin perdhe ka nje dhome ndenje...
Ref. Metropol 43
34 Vizita
Agent
Irena Shahu
CENTURY 21 Metropol
+355 672040496,+355 44523230
Property

SHITET VILA TE BASHKANGJITURA DYSHE, G...

Durrës › Durrës › Gjiri I Lalzit
Per Shitje: 290000 € Zone 188 m²

Shitet Vila te bashkangjitura dyshe me hyrje individuale ne Gjirin e Lalzit, Durres, ne Rezidencen San Pietro. Vila eshte dy kateshe me nje sip. totale 198 m2. Ne katin perdhe ka nje dhome ndenje me k...
Ref. Metropol 42
16 Vizita
Agent
Irena Shahu
CENTURY 21 Metropol
+355 672040496,+355 44523230
Property

Shitet Apartament 1+1 Ne Durres !

Durrës › Durrës › Plazhi rrota e kuqe
Per Shitje: 54000 € Zone 89 m²

Shitet apartament 1+1 ne Durres ! Organizohet nga nje dhome ndenje, nje dhome gjumi matrimoniale dhe dy tualete qe shperndahen nepermjet nje koridori. Apartamenti ka nje ballkon te bollshem me pamje n...
Ref. Metropol 41
67 Vizita
Agent
Lindio Lila
CENTURY 21 Metropol
0672040491,0355 44523230
Property

SHITET VILE INDIVIDUALE, GJIRI I LALZI...

Durrës › Durrës › Gjiri I Lalzit
Per Shitje: 330000 € Zone 194 m²

Shitet Vile Individuale ne Gjirin e Lalzit, Durres, ne Rezidencen San Pietro. Vila eshte dy kateshe me nje sip. totale 194 m2. Ne katin perdhe ka nje dhome ndenje me kuzhine, nje dhome gjumi, nje banj...
Ref. Metropol 39
87 Vizita
Agent
Irena Shahu
CENTURY 21 Metropol
+355 672040496,+355 44523230
Property

SHITET VILE ELITARE, GJIRI I LALZIT!...

Durrës › Durrës › Gjiri I Lalzit
Per Shitje: 790000 € Zone 440 m²

Shitet Vile Elitare ne Gjirin e Lalzit, Durres, ne Rezidencen San Pietro. Vila eshte dy kateshe me nje sip. totale 341.6 m2. Ne katin perdhe ka nje dhome ndenje, nje dhome gjumi, nje banjo dhe lavante...
Ref. Metropol 38
62 Vizita
Agent
Irena Shahu
CENTURY 21 Metropol
+355 672040496,+355 44523230
Property

Shitet Ambjent Komercial Ne Sarande !...

Sarandë › Sarandë › Sarandë
Per Shitje: 88000 € Zone 80 m²

Shitet Ambjent Komercial Ne Sarande . Ambjenti ndodhet ne lagjen nr 4 koder .Ne rrugen Ismail Qemali, buze rruge. Perbehet nga nje verande , hapesira e brendshme , nje tualet dhe nje magazine .Ambjent...
Ref. Metropol 37
61 Vizita
Agent
Ramiz Zeneli
CENTURY 21 Metropol
+355 672040492,+355 44523230
Property

SHITET DUBLEX, REZIDENCA ALBA

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Shitje: 180650 € Zone 184 m²

Shitet apartament dublex 2+1 ne rezidencen ALBA, ne nje kompleks te ri, ne zonen e 21 Dhjetorit, me teknologji bashkekohore, me ashensor , dy veranda dhe sip. tot. 184.34 m2. Apartamenti organizohet n...
Ref. Metropol 36
64 Vizita
Agent
Irena Shahu
CENTURY 21 Metropol
+355 672040496,+355 44523230
Property

SHITET APARTAMENT 2+1, REZIDENCA ALBA!...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Shitje: 132500 € Zone 135 m²

Shitet apartament 2+1 ne rezidencen ALBA, ne nje kompleks te ri, Rr. Ndre Mjeda ne zonen e 21 Dhjetorit, me teknologji bashkekohore, me ashensor dhe sip. tot. 135.4 m2. Apartamenti organizohet ne dy d...
Ref. Metropol 35
66 Vizita
Agent
Irena Shahu
CENTURY 21 Metropol
+355 672040496,+355 44523230
Property

SHITET APARTAMENT 2+1, REZIDENCA ALBA!...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Shitje: 13200 € Zone 134 m²

Shitet apartament 2+1 ne rezidencen ALBA, ne nje kompleks te ri, Rr. Ndre Mjeda ne zonen e 21 Dhjetorit, me teknologji bashkekohore, me ashensor dhe sip. tot. 134.6 m2. Apartamenti organizohet ne dy d...
Ref. Metropol 34
59 Vizita
Agent
Irena Shahu
CENTURY 21 Metropol
+355 672040496,+355 44523230
Property

SHITET APARTAMENT , REZIDENCA ALBA!

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Shitje: 98300 € Zone 100 m²

Shitet apartament 2+1 ne rezidencen ALBA, ne nje kompleks te ri, Rr. Ndre Mjeda ne zonen e 21 Dhjetorit, me teknologji bashkekohore, me ashensor dhe sip. tot. 100.3 m2. Apartamenti organizohet ne dy d...
Ref. Metropol 33
57 Vizita
Agent
Irena Shahu
CENTURY 21 Metropol
+355 672040496,+355 44523230
Property

Shitet Njesi Tek Sheshi Willson !

Tirana › Tirana › Sheshi Willson
Per Shitje: 40000 € Zone 27 m²

Shitet Njesi tek Sheshi Willson .Ambienti eshte 27 m2, aktualisht eshte i pamobiluar si zyre por mund te sherbeje per shume qellime sipas kerkeses tuaj. Hapesira eshte e pershtatshme per aktivitete te...
Ref. Metropol 30
121 Vizita
Agent
Ramiz Zeneli
CENTURY 21 Metropol
+355 672040492,+355 44523230
Property

Jepet Me Qira Ambjent Komercial Tek Tr...

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 550 € Zone 120 m²

Ambienti jepet me qira dhe ndodhet ne Rrugen Petro Nini Luarasi (Tregu Elektrik ) prane Mini Bashkise nr 1/2. Ka ne siperfaqe totale 120m2 i cili perbehet nga nje salle , nje dhome dhe 2 tualete. Am...
Ref. Metropol 29
41 Vizita
Agent
Ramiz Zeneli
CENTURY 21 Metropol
+355 672040492,+355 44523230
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK KOMPLEKSI H...

Tirana › Tirana › Rruga e Dibres
Per Shitje: 97900 € Zone 76 m²

Shitet apartament 1+1 tek kompleksi Halili, apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome gjumi, nje dhome ndenje bashke me kuzhinen dhe tualetin qe shperndahen nepermjet nje koridori, dhe nje ballkon. ...
Ref. Metropol 28
166 Vizita
Agent
Dritan Ballgjini
CENTURY 21 Metropol
+355676000330,+35545523230