zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Shitet apartament 2+1 me hipotek.

Tirana › Tirana › Laprake
Per Shitje: 69000 € Zone 93 m²

Shitet apartament me hipotek ne rrugen kryesore Dritan Hoxha ne nje zone qe ka te gjitha facilitetet e mundeshme. Apartamenti organizohet ne 1 sallon te madh bshke me kuzhinen , 2 dhoma, 2 ballkone d...
Ref. gold 178
188 Vizita
Agent
Enrik Bakalli
CENTURY 21 Gold
+355 67 646 3231
Property

Jepet apartament me qera

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 360 € Zone 70 m²

Jepet me qera apartament 2+1 prane LSI ne bllok. Apartamenti organizohet ne nje sallon ndenje dhe nje kuzhine, 2 dhoma gjumi ku njera prej tyre ka nje ballkon te bollshem dhe 1 tualet. Apartamenti nd...
Ref. gold 177
67 Vizita
Agent
Enrik Bakalli
CENTURY 21 Gold
+355 67 646 3231
Property

Shitet ose jepet me qira ambienti te J...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: Zone 58 m²

Shitet ose jepet me qira ambienti per biznes ne nje nga zonat me te kekrkuara dhe me shume akses. Ambienti eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme pergjithsisht per sherbime. Ambienti ndodhet ne ...
Ref. gold 176
162 Vizita
Agent
Arens Bregu
CENTURY 21 Gold
+355 69 430 0000
Property

Shitet apartament 2+1 me Hipotek.

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 78000 € Zone 112 m²

Shitet apartament 2+1 me hipotek. Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi, sallon i bollshem, dhe 1 tualet. Apartamenti eshte totalisht i investuar nga pronari i cili eshte kujdesur ne cdo detaj per...
Ref. gold 175
346 Vizita
Agent
Enrik Bakalli
CENTURY 21 Gold
+355 67 646 3231
Property

JEPET ME QIRA 1+1 TE PARKU !!!

Tirana › Tirana › Rruga Babe Rexha
Per Qira: 280 € Zone 70 m²

Jepet me qira apartamenti 1+1 ne zonen e parku ne rrugen Babe Rexha. Apartamenti eshte i mobiluar dhe ndodhet ne nje zone mjaft te qete. Per nje vizite ne prone ose me shume informacion na kontaktoni ...
Ref. gold 174
110 Vizita
Agent
Arens Bregu
CENTURY 21 Gold
+355 69 430 0000
Property

OKAZION!!! Shitet 2+1 me HIPOTEKE .

Tirana › Tirana › Yzberisht
Per Shitje: 53000 € Zone 95 m²

Shitet apartametni 2+1 me hipoteke ne zonen e Yzberishtit prane pallateve Cabej. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te banimit dhe eshte buze rruge.Eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, kuzhina se ba...
Ref. gold 173
661 Vizita
Agent
Arens Bregu
CENTURY 21 Gold
+355 69 430 0000
Property

Jepet 3+1 me qira ne Unazen e Re !!!...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 270 € Zone 100 m²

Jepet apartament 3+1 ne zonen e Unazes se Re. Apartamenti eshte i orgaznizuar ne dy dhoma gjumi, salloni se bashku me ambientin e gatimit, dhe ballkoni i cili eshte i kthyer ne 1 dhome. Apartamenti nd...
Ref. gold 170
292 Vizita
Agent
Arens Bregu
CENTURY 21 Gold
+355 69 430 0000
Property

Okazion. Shitet apartament 3+1+2 tuale...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 73500 € Zone 129 m²

Shitet apartament 3+1+2 tualete. Apartamenti ndodhet tek rrethrrotullimi. Ky apartament organizohet ne 1 sallon 3 dhoma gjumi ku njera prej tyre disponon tualet dhe 1 tualet tjeter. Apartamenti ndodhe...
Ref. gold 169
772 Vizita
Agent
Enrik Bakalli
CENTURY 21 Gold
+355 67 646 3231
Property

Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko.

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 75000 € Zone 97 m²

Shume prane kompleksit Vizion+ shitet apartament 2+1 me Hipotek. Apartamenti disponon hapsira te bollshme dhe eshte i orejentuar nga jug-lindja. Ky apartament shitet i pa mobiluar. Per me teper info...
Ref. gold 168
468 Vizita
Agent
Enrik Bakalli
CENTURY 21 Gold
+355 67 646 3231
Property

OKAZION. Shitet apartament tek komplek...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 78000 € Zone 118 m²

Shitet apartament 2+1+2 tualete tek kompleksi Green City i cili eshte nje nga komplekset me standartet me te larta te ndertimit. Apartamenti ndodhet ne Katin 1 banim dhe eshte i organizuar ne nje sa...
Ref. gold 167
624 Vizita
Agent
Enrik Bakalli
CENTURY 21 Gold
+355 67 646 3231
Property

Shitet super apartament tek kodra e di...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit 2
Per Shitje: 175000 € Zone 90 m²

Apartamenti ndodhet tek rezidenca Kodra e Diellit 2. Ky apartament eshte i gjithi i mobiluar me nje stil moderne. Persini i cili e posedon kete apartament eshte kujdesur per cdo detaj duke filluar nga...
Ref. gold 166
464 Vizita
Agent
Enrik Bakalli
CENTURY 21 Gold
+355 67 646 3231
Property

SHITET OSE JEPET ME QERA HOTEL

Tirana › Tirana › Autostrada Tirane›Durres
Per Shitje: 1800000 € Zone 1850 m²

Ne autostraden Tirane-Durres shitet ose jepet me qera Hotel me 24 dhoma + 2 ambjente ndihmese + 1 ambjent per zyra + ambjente bari dhe resroranti. Objekti posedon 3 kate. Ne katin 1 ndodhen 4 dhoma A...
Ref. gold 165
249 Vizita
Agent
Enrik Bakalli
CENTURY 21 Gold
+355 67 646 3231
Property

Shitet objekt biznesi ne zonen e Kamze...

Tirana › Tirana › Kamez
Per Qira: Zone 546 m²

Ne zonen e Kamzes shitet objekt biznesi me siperfaqe totale 550 m2. Objekti organizohet ne: kati i pare me dy dyqane me pamje nga rruga si dhe 3 tualete me siperfaqe 182 m2, kati i dyte open space si ...
Ref. gold 164
89 Vizita
Agent
Arens Bregu
CENTURY 21 Gold
+355 69 430 0000
Property

Shitet apartament 1+1 tek Parku me Hip...

Tirana › Tirana › Ish Parku
Per Shitje: 45000 € Zone 55 m²

Shitet apartament 1+1 tek ish parku. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Orjentimi i apartamentit eshte Jug-Perendim.Apartamenti disponon certifikat pronesie. per me teper inform...
Ref. gold 163
1103 Vizita
Agent
Enrik Bakalli
CENTURY 21 Gold
+355 67 646 3231
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA...

Tirana › Tirana › Rruga e Elbasanit
Per Qira: 500 € Zone 113 m²

Jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar ne menyre bashkohore. Apartamenti ndodhet prane rruges se Elbasanit, ne pallat te ri te ndertuar vitet e fundit. Pallati ka punime shume cilesore dhe nje admini...
Ref. gold 162
363 Vizita
Agent
Enrik Bakalli
CENTURY 21 Gold
+355 67 646 3231
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 ME HIPOTEKE TEK ...

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Shitje: 70000 € Zone 113 m²

Shitet Apartament 2+1 ne nje godine 4 kateshe, me oborr dhe parkim. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te godines e cila ndodhet buze rruges kryesore, fare prane ures se Shkozes. Shitet totalisht i ...
Ref. gold 161
617 Vizita
Agent
Arens Bregu
CENTURY 21 Gold
+355 69 430 0000
Property

OKAZION SHITET TRUALL + KAPANON 1200m...

Durrës › Durrës › Xhafzotaj
Per Shitje: 1150000 € Zone 0 m²

Shitet truall buze rrugez kryesore Shijak-Durres, ne zonen Xhafzotaj. Trualli disponon dokumentacion te rregullt pronesie. Mbi kete truall eshte edhe nje godine 1 kat e ndertuar me dokumentacion te r...
Ref. gold 158
364 Vizita
Agent
Enrik Bakalli
CENTURY 21 Gold
+355 67 646 3231
Property

SHITET NJESI KOMERCIALE TEK MYSLYM SHY...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Shitje: 135000 € Zone 39 m²

Shitet njesi komerciale prane Albtelekom tek rr. Myslym Shyri. Ambjenti ndodhet ne nivelin 0 te nje pallati te ndertuar vitet e fundit fare prane qendres dhe eshte i pershtatshem per aktivitete te n...
Ref. gold 157
231 Vizita
Agent
Arens Bregu
CENTURY 21 Gold
+355 69 430 0000
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK FRESKU

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 70000 € Zone 106 m²

Shitet Apartament 2+1 buze rruges Shefqet Kuka, para se shkohet te Restorat FRESKU. Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar nga pronari, me punime ekstra ku perfshihen, Parket laminat, veshje mu...
Ref. gold 156
465 Vizita
Agent
Arens Bregu
CENTURY 21 Gold
+355 69 430 0000
Property

SHITET DYQAN TE ISH-EKSPOZITA !!!

Tirana › Tirana › Blv. Zhan D'Ark
Per Shitje: 230000 € Zone 0 m²

Shitet dyqan ne zonen e ish-Ekspozites. Ambienti ndodhet ne nje zone e cila eshte shume e populluar dhe ka akses me rruget kryesore. Ambienti eshte nje mundesi mjaft e mire per investim dhe mund te sh...
Ref. gold 154
464 Vizita
Agent
Arens Bregu
CENTURY 21 Gold
+355 69 430 0000
Property

JEPET NJESI KOMERCIALE ME QIRA NE UNAZ...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 250 € Zone 60 m²

Jepet me qira njesi komerciale tek unaza e re. Dyqani eshte ne nivelin 0 prane Vila L dhe eshte shume i pershtatshem per aktivitete te ndryshme. Per nje vizite ne prone kontaktoni ne 069 30 19 885...
Ref. gold 153
289 Vizita
Agent
Enrik Bakalli
CENTURY 21 Gold
+355 67 646 3231
Property

Shitet apartament 3+1 me verandë

Tirana › Tirana › Rruga Jordan Misja
Per Shitje: 197000 € Zone 148 m²

Shitet apartament 3+1, në Rrugën "Jordan Misja". Apartamenti është i organizuar në 3 dhoma gjumi, 1 dhomë ndenjeje bashkë me kuzhinën, 2 tualete, 1 ballkon dhe një verandë prej 38.37 m2. Është në kat...
Ref. gold 150
385 Vizita
Agent
Enrik Bakalli
CENTURY 21 Gold
+355 67 646 3231
Property

Shitet 3+1 te Rr. "Jordan Misja"

Tirana › Tirana › Rruga Jordan Misja
Per Shitje: 178000 € Zone 148 m²

Shitet apartament 3+1, në Rrugën "Jordan Misja". Apartamenti është i organizuar në 3 dhoma gjumi, 1 dhomë ndenjeje bashkë me kuzhinën, 2 tualete, 2 ballkonë. Është në kat të tretë banim, me orientim ...
Ref. gold 149
362 Vizita
Agent
Enrik Bakalli
CENTURY 21 Gold
+355 67 646 3231
Property

Shitet 2+1 te Rr. "Jordan Misja"

Tirana › Tirana › Rruga Jordan Misja
Per Shitje: 138000 € Zone 115 m²

Shitet apartament 2+1, në Rrugën "Jordan Misja". Apartamenti është i organizuar në 2 dhoma gjumi, 1 dhomë ndenjeje bashkë me kuzhinën, 2 tualete, 1 ballkon. Është në kat të pare banim, me orientim ng...
Ref. gold 148
335 Vizita
Agent
Enrik Bakalli
CENTURY 21 Gold
+355 67 646 3231