zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE MISTO MAME !...

Tirana › Tirana › Misto Mame
Per Shitje: 52000 € Zone 100 m²

Shitet apartamenti 2+1 ne zonen e Misto Mames pallatet Cabej. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallat te ri . Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, kuzhina e cila eshte e perba...
Ref. BOT 2050
366 Vizita
Agent
Renato Lulja
CENTURY 21 Botaniku
0697012336
Property

AMBJENT KOMERCIAL TEK UNAZA E RE

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 1900 € Zone 150 m²

Jepet me qira ambjent komercial ne unazen e re prane OZONE,ne 1 nga ndertimet me te reja te zones.Ambjenti organizohet ne Open space me 1 siperfaqe totale prej 150m2, fasade xhami 15m e cila sherben p...
Ref. BOT 2043
110 Vizita
Agent
Renato Lulja
CENTURY 21 Botaniku
0697012336
Property

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TEK KOPSHTI ZO...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 168000 € Zone 136 m²

Apartament 3+1 per shitje tek kopshti zoologjike . I pozicionuar ne katin e 3 te nje pallati te ri dhe me pamje nga Liqeni .Ka nje siperfaqe totale 137 m2 dhe perbehet nga sallon I madh ,plus ambjent ...
Ref. BOT 1999
204 Vizita
Agent
Renato Lulja
CENTURY 21 Botaniku
0697012336
Property

SUPER DUPLEKS NE SHITJE TEK REZIDENCA ...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit Residence 1
Per Shitje: 165000 € Zone 160 m²

Super Dupleks ne Shitje tek Rezidenca"Kodra e Diellit 1". Dupleksi ndodhet ne nje nga Rezidencat me te mira ne Tirane, ku siguria dhe sherbimi nuk mungojne. Dupleksi organizohet kati 1 : Sallon ndenje...
Ref. BOT 1998
726 Vizita
Agent
Renato Lulja
CENTURY 21 Botaniku
0697012336
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK FRESKU

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 32000 € Zone 67 m²

Shitet apartament 1+1 tek Fresku.Apartamenti ndodhet perballe Restortant Qesaraka ne nje pallat 5 katesh.Ky apartament organizohet ne 1 dhome ndenje,1 dhome gjumi,1 ballkon me pamje nga lindja si dhe ...
Ref. BOT 1979
789 Vizita
Agent
Renato Lulja
CENTURY 21 Botaniku
0697012336
Property

SHITET TOKE ARE NE AUTOSTRADEN TIRANE-...

Tirana › Tirana › Kashar
Per Shitje: 720000 € Zone 4000 m²

Toka ndodhet ne autostraden Tirane-Durres buze rruges kryesore sapo kalon QTU . Pozicionimi me dalje direkt ne rruge e ben shume te favorshme kete prone per perdorim te shume lloje bizneseve. Toka esh...
Ref. BOT 1972
221 Vizita
Agent
Renato Lulja
CENTURY 21 Botaniku
0697012336
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 TE BULEVARDI ZOG...

Tirana › Tirana › Blv. Zogu i Pare
Per Shitje: 89000 € Zone 86 m²

Shitet apartament 3+1+1 tualet prane ministrise se drejtesise.Apartamenti ndodhet ne nje pallat ekzistues ne katin e 2 dhe ndodhet shume prane rruges kryesore ne nje nga zonat me te kerkuara te qyetit...
Ref. BOT 1970
421 Vizita
Agent
Renato Lulja
CENTURY 21 Botaniku
0697012336
Property

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE NE DON BOSKO...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 74000 € Zone 113 m²

Apartamenti ndodhet prane Don Boskos tek VIVA market ne nje pallat te ri me ashensor . Apartamenti organizohet ne dy dhoma gjume ku njera ka dalje ne ballkon, sallon ndenje i cili eshte i perbashket m...
Ref. BOT 1952
656 Vizita
Agent
Renato Lulja
CENTURY 21 Botaniku
0697012336
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE RRUGEN E KAVA...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 58000 € Zone 64 m²

Shitet Apartamenti 1+1 ne rrugen e Kavajes, mbrapa Qendres GLOBE. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, eshte ne katinedyte te banimit te nje pallati 8 katesh me ashensor d...
Ref. BOT 1941
840 Vizita
Agent
Renato Lulja
CENTURY 21 Botaniku
0697012336
Property

JEPET VILE ME QIRA NE BLLOKUN E VILAVE...

Tirana › Tirana › Rruga Irfan Tomini
Per Qira: 1800 € Zone 366 m²

Jepet me Qira Vile 3 kateshe ne Bllokun e Vilave te Ish Stacioni i fundit i Tiranes se Re. Vila ka punime shume cilesore e cila jepet per here te pare me Qira. Vila ndodhet ne nje vend ku dominon qete...
Ref. BOT 1937
208 Vizita
Agent
Renato Lulja
CENTURY 21 Botaniku
0697012336
Property

JEPEN ZYRA PER QIRA NE DON BOSKO !

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Qira: 8 € Zone 1700 m²

Jepen zyra per qira ne Don Bosko tek Vizion +, me siperfaqje totale 1700m². Ambjenti eshte i ndare ne dy kate, kati 0 perbehet nga 600m2 dhe kati 1 1100 m2 i ndare ne ambjente pune, dhome serveri , sa...
Ref. BOT 1900
110 Vizita
Agent
Renato Lulja
CENTURY 21 Botaniku
0697012336
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK PROKURORIA E...

Tirana › Tirana › Qender
Per Shitje: 88000 € Zone 78 m²

Shitet apartament 1+1 tek prokuroia e Tiranes .Apartamenti ndodhet në katin e 4-të, të një pallati të sapondërtuar. Organizohet ne dhome gjumi, sallon me ambient gatimi, 1 tualet, dhe ballkon. Është i...
Ref. BOT 1897
1256 Vizita
Agent
Renato Lulja
CENTURY 21 Botaniku
0697012336
Property

SHITET VILE 2 KATESHE NE SELITE !

Tirana › Tirana › Selite
Per Shitje: 240000 € Zone 243 m²

Shitet vile 2 kateshe ne Selite. Vila ka nje sip ndertimi prej 243.7m2 ne total,kati perdhe 111,6 m2 dhe kati i pare 132.1m2 dhe organizohet ne 6 dhoma, 2 sallone ,2 Ttalete dhe 2 ballkon . Ambjentet ...
Ref. BOT 1887
307 Vizita
Agent
Renato Lulja
CENTURY 21 Botaniku
0697012336
Property

APARTAMENT 1+1 PER QIRA TEK STADIUMI D...

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Qira: 280 € Zone 63 m²

Jeper me qira apartament 1+1 dy ballkone totalisht i mobiluar .Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes prane stadiumit Dinamo . Ne katin e 2 te nje pallati ekzistues . Per nje v...
Ref. BOT 1884
601 Vizita
Agent
Renato Lulja
CENTURY 21 Botaniku
0697012336
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+ NJE POST...

Tirana › Tirana › Rruga Irfan Tomini
Per Qira: 450 € Zone 150 m²

Jepet me qira apartament 2+1 ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes, prane Ish Stacionit te fundit te Tiranes se RE . Apartamenti ndodhet ne katin e 2 dhe organizohet nga 1 sallon dhe kuzhine ...
Ref. BOT 1868
681 Vizita
Agent
Renato Lulja
CENTURY 21 Botaniku
0697012336
Property

SHITET TRUAL+GODIN NE NDERTIM NE SAUK ...

Tirana › Tirana › Sauk
Per Shitje: 120000 € Zone 353 m²

Shitet truall+godin ne ndertim (Karabina) ne zonen e Saukut shume prane rreth rrotullimit . Trualli ka nje siperfaqe 478.4m2 toke ndersa ndertim jan 2 kate 353.2total te ndara ne kati nendheshem 164.3...
Ref. BOT 1857
663 Vizita
Agent
Renato Lulja
CENTURY 21 Botaniku
0697012336
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANE VAS...

Tirana › Tirana › Blv.Bajram Curri
Per Qira: 340 € Zone 115 m²

Jepet me qira apartament ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes, prane Vasil Shanto . Apartamenti ndodhet ne katin e 2 dhe organizohet nga 1 sallon dhe kuzhine e perbashket, 2 dhoma gjumi 1 tu...
Ref. BOT 1856
317 Vizita
Agent
Renato Lulja
CENTURY 21 Botaniku
0697012336
Property

SHITET OSE JEPET ME QIRA KAPANON NE PR...

Tirana › Tirana › Prush
Per Shitje: 480000 € Zone 1350 m²

Jepet me qira/shitet kapanon i cili ndodhet ne zonen e Prushit me akses te menjehershem ne rruge kryesore . Kjo zone eshte mjaft e shfrytezueshme per biznese .Kapanoni ka nje siperfaqe toke prej 1260m...
Ref. BOT 1849
445 Vizita
Agent
Renato Lulja
CENTURY 21 Botaniku
0697012336
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 NE YZBERISHT !...

Tirana › Tirana › Yzberisht
Per Shitje: 120000 € Zone 200 m²

Shitet apartament 3+1+2 ne Yzberisht perballe KMY. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me punime cilesore i cili organizohet nga nje sallon i madh se bashku me ambientin e gatimit, dhoma e ciftit ...
Ref. BOT 1846
575 Vizita
Agent
Renato Lulja
CENTURY 21 Botaniku
0697012336
Property

SHITET SUPER LOKAL NE YZBERISHT !

Tirana › Tirana › Yzberisht
Per Shitje: 235000 € Zone 165 m²

Ambjenti ndodhet ne nje kompleks te ri pallatesh ne Yzberisht. Bar-i eshte totalisht i arreduar ne menyre bashkekohore dhe organizohet ne nje ambjent sherbimi te brendshem, dy veranda te mbuluara me t...
Ref. BOT 1843
386 Vizita
Agent
Renato Lulja
CENTURY 21 Botaniku
0697012336
Property

VILE 2 KATESHE PER QIRA TEK PAZARI I R...

Tirana › Tirana › Tefta Tashko Koco
Per Qira: 1200 € Zone 300 m²

Ne Zonen e Pazarit te Ri jepet me qira super vile . Vila eshte e organizuar ne dy kate, e gjitha me nje siperfaqe prej 150 m2 te ndara ne 75m2 per cdo kat me nje ambient te gjelberuar edhe rrethime te...
Ref. BOT 1802
608 Vizita
Agent
Renato Lulja
CENTURY 21 Botaniku
0697012336
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE YZBERISHT

Tirana › Tirana › Yzberisht
Per Shitje: 38000 € Zone 72 m²

Shitet Apartament ne zonen e Yzberishtit me Hipoteke me nje siperfaqe 72m2. Apartamenti perbehet nga 1 dhome gjumi, 1 sallon, 1 tualet dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 6 me ashensor. Per me shume infor...
Ref. BOT 1758
503 Vizita
Agent
Renato Lulja
CENTURY 21 Botaniku
0697012336
Property

SHITET VILE 4 KATESHE NE SELITE

Tirana › Tirana › Selite
Per Shitje: 370000 € Zone 535 m²

Vile per shitje në zonën e Selitës. Ky objekt 4-katësh, është i vendosur në një sipërfaqe prej 300m2 ndërsa sipërfaqja totale e ndërtuar është 535m2 e ndare 121.5m2 për cdo kat . Kati i parë është kon...
Ref. BOT 1755
1216 Vizita
Agent
Renato Lulja
CENTURY 21 Botaniku
0697012336
Property

JEPET ME QIRA VILA 4-KATESHE NE SELITE...

Tirana › Tirana › Selite
Per Qira: 1800 € Zone 534 m²

Vile me qira në zonën e Selitës. Ky objekt 4-katësh, është i vendosur në një sipërfaqe prej 300m2 ndërsa sipërfaqja e ndërtuar është 121.5m2 për cdo kat . Kati i parë është konceptuar si nje sallon i ...
Ref. BOT 1754
270 Vizita
Agent
Renato Lulja
CENTURY 21 Botaniku
0697012336