zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

JEPET ME QERA KATI-2 I NJE BANESE PRI...

Vlorë › Vlorë
Per Qira: 160 € Zone 210 m²

Ndertesa garanton parkim private, Si dhe nje organizim te mire me nje kuzhine cilesore. Per nje shoqerim ne prone na kontaktoni ne TEL 0699624752...
Ref. aulona 389
35 Vizita
Agent
Qemal Hoxhaj
CENTURY 21 Aulona
0699624752
Property

AMBIENTE KOMERCIAL PER QERA

Vlorë › Vlorë
Per Qira: Zone 185 m²

Ndodhet ne lagjen pavarsia prane hotel martinit. Ambienti eshte i pershtatshem per evente te llojeve te ndryshme,gjithasht dhe biznese si bar,restorant,butik etj.fale hapesires qe ka. Per informacion ...
Ref. aulona 384
41 Vizita
Agent
Qemal Hoxhaj
CENTURY 21 Aulona
0699624752
Property

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 NE LAGJEN...

Vlorë › Vlorë › Uji I ftohte
Per Qira: 140 € Zone 85 m²

Jepet me Qera apartament 1+1 ne lagjen Pavaresia. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te. Eshte i organizuar ne 1 dhome, 1 tualet, 2 ballkone si dhe sallon te perpashket me kuzhinen. Per nje Shoqerim ne...
Ref. aulona 373
191 Vizita
Agent
Qemal Hoxhaj
CENTURY 21 Aulona
0699624752
Property

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 TE KOMPLE...

Vlorë › Vlorë
Per Qira: 250 € Zone 70 m²

Jepet me qera Apartament 1+1 ne nje nga rezidencat me te preferuara te Vlores. Apartamenti ndodhet ne katin -5 te pallatit, garanton parkim privat dhe siguri. Arredimi eshte modern dhe cilesor.Per nje...
Ref. aulona 360
245 Vizita
Agent
Qemal Hoxhaj
CENTURY 21 Aulona
0699624752
Property

SHITET NDERTES 2-KATESHE NE LAGJEN PAR...

Vlorë › Vlorë
Per Shitje: 41000 € Zone 166 m²

Shitet ndertes 2-kateshe ne lagjen partizani.Ndertesa eshte e pa mbaruar totalishte, Ajo ka nje siperfaqe prej 166m2 si dhe 300m2 truall. Per nje shoqerim ne prone kontaktoni ne TEL 0699624752...
Ref. aulona 357
213 Vizita
Agent
Qemal Hoxhaj
CENTURY 21 Aulona
0699624752
Property

SHITET NDERTESE 2-KATESHE PRANE SP...

Vlorë › Vlorë
Per Shitje: 150000 € Zone 700 m²

Shitet ndertese 2-kateshe ne afersi te Spitalit Vlore . Sip trualli: 700m2. Shtepia organizohet ne 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 sallon me kuzhin te perbashket. Ndertesa orientohet ne jug-lindje kjo ...
Ref. aulona 345
136 Vizita
Agent
Qemal Hoxhaj
CENTURY 21 Aulona
0699624752
Property

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 NE LUNGOM...

Vlorë › Vlorë
Per Qira: 145 € Zone 71 m²

Jepet me qera apartament ne lungomare. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 me pamje totalisht nga deti. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome, 1 tualet dhe 2 ballkone. Disponon 2 kondicioner . lavat...
Ref. aulona 343
392 Vizita
Agent
Qemal Hoxhaj
CENTURY 21 Aulona
0699624752
Property

SHITET AMBIENT KOMERCIAL TE PIAZZA

Vlorë › Vlorë
Per Shitje: 51800 € Zone 37 m²

Shitet ambient ne qender te vlores prane bar-piazza. Ambienti ka nje siperfaqe 37m2, diasponon dokumentacion te rregullt. Per nje shoqerim ne prone kontaktoni ne TEL 0699624752...
Ref. aulona 342
187 Vizita
Agent
Qemal Hoxhaj
CENTURY 21 Aulona
0699624752
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE ISH-PARKUT...

Vlorë › Vlorë
Per Shitje: 44000 € Zone 86 m²

Shitet apartament 1+1 ne skel ne nje nga zonat e preferuara te qytetit te vlores. Apartamenti ka 1 sallon. 1 dhome.1 tualet dhe 2 ballkone. Apartamenti ka pamje totalishte nga deti dhe nga qendra e ...
Ref. aulona 334
380 Vizita
Agent
Qemal Hoxhaj
CENTURY 21 Aulona
0699624752
Property

SHITET APARTAMENT TE PALLATI SPORTIT....

Vlorë › Vlorë
Per Shitje: 40000 € Zone 71 m²

Shitet apartament prane pallatit te sportit me pamje nga qendra e re e Vlores. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 sallon me guzhine te perbashket 1 dhome gjumi 1 tualet dhe dy ballkone. Apartam...
Ref. aulona 325
451 Vizita
Agent
Qemal Hoxhaj
CENTURY 21 Aulona
0699624752
Property

SHITET APARTAMENT TE RRUGA E RE.

Vlorë › Vlorë › Rruga e re
Per Shitje: 22000 € Zone 60 m²

Apartamenti ndodhet ne nje pallat ekzistus me siperfaqe 60m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te pallatit dhe eshte bere nje rifinitur totale e ambientit. Apartamenti eshte i mirendricuar si nga lind...
Ref. aulona 324
500 Vizita
Agent
Qemal Hoxhaj
CENTURY 21 Aulona
0699624752
Property

JEPET ME QERA SHTEPI PRIVATE 3+1 TE SH...

Vlorë › Vlorë
Per Qira: 240 € Zone 90 m²

Shtepia ndodhet prane shkolles se marines eshte e areduar me televizore, frigorifer,lavatrice dhe sobe. Eshte e organizuar ne 3 dhoma gjumi dhe nje sallon ka 2 tualete njerin prej te cilve me vask. Go...
Ref. aulona 319
406 Vizita
Agent
Qemal Hoxhaj
CENTURY 21 Aulona
0699624752
Property

JEPET GARZONIERE ME QERA PRANE SHKOLLE...

Vlorë › Vlorë
Per Qira: 100 € Zone 40 m²

Jepet me qera garzoniere ne nje shtepi private pran shkolles se marines. Garsonieria disponon televizor,lavatrice,frigorifer dhe 1 sobe. Ka parkim private per makine. Per nje shoqerim na kontaktoni ne...
Ref. aulona 318
401 Vizita
Agent
Qemal Hoxhaj
CENTURY 21 Aulona
0699624752
Property

JEPET GARSONIERE ME QERA TE SHKOLLA E ...

Vlorë › Vlorë
Per Qira: 100 € Zone 40 m²

Jepet me qera garzoniere ne nje shtepi private pran shkolles se marines. Garsonieria disponon televizor,lavatrice,frigorifer dhe 1 sobe. Ka parkim private per makine. Per nje shoqerim na kontaktoni ne...
Ref. aulona 317
355 Vizita
Agent
Qemal Hoxhaj
CENTURY 21 Aulona
0699624752
Property

JEPET APARTAMENT 3+1 ME QERA TE KOMBI...

Vlorë › Vlorë
Per Qira: 200 € Zone 126 m²

Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi , sallon sebashku me kuzhinen , 2 ballkone dhe 2 tualete njeri prej te cileve ne dhomen matrimoniale. Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri te mirea...
Ref. aulona 316
365 Vizita
Agent
Qemal Hoxhaj
CENTURY 21 Aulona
0699624752
Property

SHITET DYQAN TE KOMBINATI

Vlorë › Vlorë
Per Shitje: 130000 € Zone 145 m²

Shitet dyqan te kombinate me nje sip.145m2. Dyqani ka nje fasad te pershtacme per biznes, ka 2 hyrje me vetrat xhami te bollshme si nga lindja dhe nga perendimi. Per nje shoqerim ne prone na kontakton...
Ref. aulona 310
437 Vizita
Agent
Qemal Hoxhaj
CENTURY 21 Aulona
0699624752
Property

SHITET HOTEL NE RADHIME

Vlorë › Vlorë
Per Shitje: 800000 € Zone 362 m²

Shitet hotel ne radhime i pa perfunduar totalisht, me siperfaqe te brendeshme 1800m2, siperfaqe truall 535m2. Hoteli disponon 30 dhoma, restorant,sall koference si dhe ashensor .Hoteli eshte i vendosu...
Ref. aulona 309
590 Vizita
Agent
Qemal Hoxhaj
CENTURY 21 Aulona
0699624752
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE UJE TE FTOHTE...

Vlorë › Vlorë
Per Shitje: 48500 € Zone 77 m²

Shitet apartament me sip. 77.12m2 ne zonen e ujit te ftohte. Apartamenti ka pjeserisht pamje nga deti. Apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet e viteve te fundit dhe disponon dekumentacion te rregullt...
Ref. aulona 304
596 Vizita
Agent
Qemal Hoxhaj
CENTURY 21 Aulona
0699624752
Property

SHITEN 3 GARSONIERE NE UJE TE FTOHTE....

Vlorë › Vlorë
Per Shitje: 24000 € Zone 0 m²

Shiten 3 garsoniere ne te njejtin pallat, me sip;40.25m2. 39.70m2. 50.53m2. Apartamentet ndodhen ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit. Pallati disponon te gjithe dokumentacionin e rregullte. ...
Ref. aulona 303
486 Vizita
Agent
Qemal Hoxhaj
CENTURY 21 Aulona
0699624752
Property

SHITET SUPER VILE NE HYRJE TE KUZUM BA...

Vlorë › Vlorë
Per Shitje: 320000 € Zone 400 m²

Shitet godine 3 kateshe, ne rrugen e Kuzum Baba. Godina eshte e organizuar ne 9ambienteme kend gatimi dhe tualet, garazh dhe oborr.E pozicionuar shume prane rruges kryesore. Eshte e rrethuar nga 1.000...
Ref. aulona 301
565 Vizita
Agent
Qemal Hoxhaj
CENTURY 21 Aulona
0699624752
Property

SHITET DYQAN NE KATIN E 2-TE TE STAC...

Vlorë › Vlorë
Per Shitje: 55000 € Zone 110 m²

Dyqani ndodhet pranë stacionit te trenit. Sipërfaqja e ambjentit është 110 m2, mund të shërbej për biznes si zyra, parukeri etj. Ambjenti, përqëndrohet në një zonë në zhvillim. Për një vizitë në pron...
Ref. aulona 300
359 Vizita
Agent
Qemal Hoxhaj
CENTURY 21 Aulona
0699624752
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE TRANSBALLKANI...

Vlorë › Vlorë
Per Shitje: 39500 € Zone 94 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e11-te nje pallat te ri me rifinitura cilesore. Organizohet ne nje ambient te perbashket ndenjeje dhe ngrenie, 2 dhoma gjumi,1 ballkon dhe 2 tualete njeri prej te cileve n...
Ref. aulona 293
1082 Vizita
Agent
Qemal Hoxhaj
CENTURY 21 Aulona
0699624752
Property

SHITET DYQAN PRAN QENDRES RIVIERA

Vlorë › Vlorë
Per Shitje: 47500 € Zone 35 m²

Shitet dyqan pran qendres riviera totalisht i investuar dhe momentalisht i dhene me qira. dyqani ka ne siperfaqe prej 35m2.Per me teper informacion na kontaktoni ne TEL 0699624752...
Ref. aulona 289
296 Vizita
Agent
Qemal Hoxhaj
CENTURY 21 Aulona
0699624752
Property

SHITET TOKE TE VIP-SALOTI

Vlorë › Vlorë
Per Shitje: 74000 € Zone 2469 m²

Shitet toke me siperfaqe 2469m2 pran VIP-SALOTI,Toka ndodhet prane rruges kryesore dhe ka akses direkt me te.. Ka pozicionim mjaft te mire dhe te favorshem per investime te ndryshme dhe biznes.Toka es...
Ref. aulona 288
477 Vizita
Agent
Qemal Hoxhaj
CENTURY 21 Aulona
0699624752