zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Apartament 4+1 Per Qera

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Qira: 1200 € Zone 220 m²

Apartament 4+1 Per Qera prane Kopshtit Zoologjik. Apartamenti organizohet ne dhome ndenje, kuzhine te vecuar, kater dhoma gjumi, dy tualete, koridor dhe nje Verande qe shoqeron te gjitha dhomat e apar...
Ref. ENT 1266
140 Vizita
Agent
Indrit Abdiu
CENTURY 21 Enternal
0695855144
Property

Apartament 3+1 Per Qera

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit 2
Per Qira: 600 € Zone 133 m²

Apartament 3+1 Per Qera ne RezidencenKodra e Diellit 2. Apartamenti organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine , tre dhoma gjumi, dy tualete, koridor dhe nje ballkon qe ofron nje pamje fantastike. Aparta...
Ref. ENT 1265
216 Vizita
Agent
Indrit Abdiu
CENTURY 21 Enternal
0695855144
Property

Apartament 2+1 Per Qera

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 1200 € Zone 96 m²

Apartament 2+1 per Qera ne Bllok ne nje nga ndertesat me te mira te zones. Ka nje siperfaqe 96m2, e ndare ne sallon ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi, tualete, dhe 2 ballkone. Ngrohja dhe ftohja siguro...
Ref. ENT 1263
99 Vizita
Agent
Indrit Abdiu
CENTURY 21 Enternal
0695855144
Property

Apartament 2+1 Per Qera

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Qira: 400 € Zone 129 m²

Apartament 2+1 Per Qera prane Liqenit te thate. Me nje siperfaqe te brendshme prej 116 m2, apartamenti organizohet ne dhome ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete, koridor dhe dy ballkone qe ofro...
Ref. ENT 1248
240 Vizita
Agent
Indrit Abdiu
CENTURY 21 Enternal
0695855144
Property

Dupleks 2+1 Per Shitje

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 127000 € Zone 145 m²

Dupleks 3+1 per Shtje prane Kodres se Diellit dhe Kopshtit Botanik. Me nje siperfaqe totale prej 149.2m2 nga te cilat 89.3 m2 ndodhen ne katin e pare, 44m2 ne katin e dyte dhe 15.9 m2 te perbashketa....
Ref. ENT 1240
380 Vizita
Agent
Indrit Abdiu
CENTURY 21 Enternal
0695855144
Property

Apartament 2+1 Per Qera

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 450 € Zone 117 m²

Apartament 2+1+2 tualete per Qera tek Kompleksi KIka 1. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri dhe te mireadminsitruar. Ka nje siperfaqe prej 107 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine me vete, dy dhome...
Ref. ENT 1211
213 Vizita
Agent
Indrit Abdiu
CENTURY 21 Enternal
0695855144
Property

Apartament 2+1 Per Qera

Tirana › Tirana › Nobis
Per Qira: 700 € Zone 81 m²

Ne nje nga komplekset me te mira te banimit, tek Nobis, pozicionuar prane Liqenit Artificial te Tiranes, jepet me qera apartament 2+1.Apartament eshte i mobiluar me nje mobilim cilesor dhe te rehatsh...
Ref. ENT 1206
170 Vizita
Agent
Indrit Abdiu
CENTURY 21 Enternal
0695855144
Property

Apartament 2+1 Per Shitje

Tirana › Tirana › Rruga e Kosovareve
Per Shitje: 115000 € Zone 90 m²

Apartament 2+1 per Shitje prane Rruges se Kosovareve. Me nje siperfaqe te brendshme prej 86 m2, apartamenti organizohet ne dhome ndenje me kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet, koridor, dhe ballkone. A...
Ref. ENT 1172
624 Vizita
Agent
Indrit Abdiu
CENTURY 21 Enternal
0695855144
Property

Apartament 1+1 per Shitje

Tirana › Tirana › Misto Mame
Per Shitje: 47000 € Zone 75 m²

Apartament 1+1 per Shitje tek Pallatet Cabej. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 75.4 m2 e organizuar ne dhome ndenje me ballkon, kuzhine gatimi, nje dhome gjumi dhe nje tualet . Ndricimit natyral, k...
Ref. ENT 1165
824 Vizita
Agent
Indrit Abdiu
CENTURY 21 Enternal
0695855144
Property

Ambjent komercial Per Qera

Tirana › Tirana › Sheshi Willson
Per Qira: 600 € Zone 112 m²

Biznes Qender Masazhi per Shitje dhe Ambjent komercial per Qera tek Sheshi Willson. Ambjenti ndodhet ne katin e 2-te me orientim ne rrugen kryesore,cka i jep vlere biznesit dhe e ben lehtesisht te ma...
Ref. ENT 1152
251 Vizita
Agent
Indrit Abdiu
CENTURY 21 Enternal
0695855144
Property

Apartament 2+1 Per Qera

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 650 € Zone 84 m²

Apartament 2+1 per Qera tek Piazza. Me siperfaqe 84m2 te organizuara ne soxhorno, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte i sapomobiluar me nje mobilim bashkekohor. Ndodhet ne katin e ka...
Ref. ENT 1148
169 Vizita
Agent
Indrit Abdiu
CENTURY 21 Enternal
0695855144
Property

Dupleks 3+1 Per Shitje

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 173000 € Zone 173 m²

Dupleks 3+1 per Shtje prane Kodres se Diellit. Me nje siperfaqe totale praj 173 m2. Apartamenti organizohet ne dhome ndenje, kuzhine me vete, dhe tualet ne katin e pare dhe tre dhoma gjumi, dy tuale...
Ref. ENT 1147
252 Vizita
Agent
Indrit Abdiu
CENTURY 21 Enternal
0695855144
Property

Apartament 2+1 Per Shitje

Tirana › Tirana › Astiri
Per Shitje: 74000 € Zone 119 m²

Apartament 2+1 Per Shitje prane Astirit. Me nje siperfaqe te brendshme prej 103.5m2. Apartamenti organizohet ne nje sallon ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti shi...
Ref. ENT 1126
721 Vizita
Agent
Indrit Abdiu
CENTURY 21 Enternal
0695855144
Property

Apartament 3+1 Per Qera

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 1100 € Zone 190 m²

Apartament 3+1 Per Qera prane Kopshtit Zoologjik. Apartamenti organizohet ne dhome ndenje, kuzhine te vecuar, tre dhoma gjumi, dy tualete, koridor dhe nje ballkon qe shoqeron te gjitha dhomat e aparta...
Ref. ENT 1117
352 Vizita
Agent
Indrit Abdiu
CENTURY 21 Enternal
0695855144
Property

Apartament 2+1 Per Qera

Tirana › Tirana › Shkolla e Baletit
Per Qira: 550 € Zone 128 m²

Apartament 2+1 per Qera tek Shkolla e Baletit. Me nje siperfaqe te brendshme prej 124 m2, apartamenti organizohet ne dhome ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi, nje dhome garderobe, dy tualete, kater ball...
Ref. ENT 1113
428 Vizita
Agent
Indrit Abdiu
CENTURY 21 Enternal
0695855144
Property

Apartament 3+1 Per Shitje

Tirana › Tirana › Kompleksi Delijorgji
Per Shitje: 250000 € Zone 196 m²

Apartament per shitje ne nje prej komplekseve me te mira te Tiranes. Ndodhet ne katin e fundit te nje objekti te ri me ashensor.Me nje siperfaqe totale prej 196 m2 organizohet ne Soxhorne, guzhine ga...
Ref. ENT 1102
402 Vizita
Agent
Indrit Abdiu
CENTURY 21 Enternal
0695855144
Property

Apartament 2+1 Per Qera

Tirana › Tirana › Petronini
Per Qira: 900 € Zone 131 m²

Jepet me qera apartament 2+1 tek Rr.Marko Bocari. Me nje siperfaqe te brendshme prej 131 m2, apartamenti organizohet ne dhome ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete, dy ballkone dhe koridor. Apar...
Ref. ENT 1101
386 Vizita
Agent
Indrit Abdiu
CENTURY 21 Enternal
0695855144
Property

Apartament 2+1 Per Shitje

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Shitje: 100000 € Zone 121 m²

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar, prane Kodres Se Diellit, ne nje nder Zonat me te mira ne Tirane. Ka nje ndarje ambientesh shume te rregullt, sallon ndenje plus kuzhine, dy...
Ref. ENT 1058
484 Vizita
Agent
Indrit Abdiu
CENTURY 21 Enternal
0695855144
Property

Apartament 2+1 Per Qera

Tirana › Tirana › Rruga e Elbasanit
Per Qira: 650 € Zone 145 m²

Apartament 2+1+2 tualete per Qera prane ambasades Amerikane. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri dhe te mireadminsitruar. Ka nje siperfaqe prej 145 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine me vete, dy...
Ref. ENT 1057
264 Vizita
Agent
Indrit Abdiu
CENTURY 21 Enternal
0695855144
Property

Apartament 2+1+2 Per Shitje

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Shitje: 175000 € Zone 112 m²

Apartament 2+1+2 per Shitje prane Stadiumit Dinamo. Me siperfaqe 114m2 i organizuar ne soxhorno, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Ndodhet ne ndertim te ri dhe me punime mjaft cilesore. Apartam...
Ref. ENT 1030
414 Vizita
Agent
Indrit Abdiu
CENTURY 21 Enternal
0695855144
Property

Zyre/Apartament 3+1 Per Qera

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 1100 € Zone 185 m²

Zyre/apartament 3+1 me nje siperfaqe prej 176 m2 ne nje mga zonat me te mira, ne bllok. Ambjenti eshte i organizuar ne sallon prites ,kuzhine, tre dhoma te shfrytezueshme per zyre dy tualete dhe ball...
Ref. ENT 1012
377 Vizita
Agent
Indrit Abdiu
CENTURY 21 Enternal
0695855144
Property

Kate Vile Per Qera

Tirana › Tirana › Rruga e Elbasanit
Per Qira: 250 € Zone 120 m²

Jepet me qera Apartament ne katin e dyte te nje Vile prane rrethrrotullimit te Saukut. Apartamenti eshte i organizuar ne soxhorno dhe guzhine, dy dhoma gjumi, tualete, dhe dy ballkone.Eshte i mobiluar...
Ref. ENT 985
1066 Vizita
Agent
Indrit Abdiu
CENTURY 21 Enternal
0695855144
Property

Kate Vile Per Qera

Tirana › Tirana › Rruga e Elbasanit
Per Qira: 400 € Zone 120 m²

Jepet me qera Apartament ne katin e dyte te nje Vile prane rrethrrotullimit te Saukut. Apartamenti eshte i organizuar ne soxhorno dhe guzhine, dy dhoma gjumi, tualete, dhe 3 ballkone.Eshte i mobiluar...
Ref. ENT 984
205 Vizita
Agent
Indrit Abdiu
CENTURY 21 Enternal
0695855144
Property

Kate Vile Per qera

Tirana › Tirana › Rruga e Elbasanit
Per Qira: 320 € Zone 120 m²

Jepet me qera Apartament ne katin e pare te nje Vile prane rrethrrotullimit te Saukut. Apartamenti eshte i organizuar ne soxhorno dhe guzhine, tre dhoma gjumi, dy tualete, dhe 3 ballkone.Eshte i mobi...
Ref. ENT 983
247 Vizita
Agent
Indrit Abdiu
CENTURY 21 Enternal
0695855144