zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL PRANE ...

Tirana › Tirana › Hoxha Tahsim
Per Qira: 600 € Zone 50 m²

Jepet me qira ambient biznesi ne rrugen Hoxha Tahsim me siperfaqe bruto 60 m2. Ai ndodhet ne katin e dyte te nje pallati dhe duke qene se ndodhet ne kryqezim ka akses direkt ne rrugen kryesore. Ambien...
Ref. expert 404
43 Vizita
Agent
Redian Bregu
CENTURY 21 Expert
+355 69 27 27 700
Property

JEPET ME QIRA/SHITET AMBIENT KOMERCIAL...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: Zone 75 m²

Ambienti ndodhet ne nje zone me infrastrukture te zhvilluar, prane Kodres se Diellit. Eshte i organizuar ne open space dhe ka nje siperfaqe prej 75m2, gje qe ofron mundesi per ushtrimin e biznesit qe ...
Ref. expert 391
91 Vizita
Agent
Redian Bregu
CENTURY 21 Expert
+355 69 27 27 700
Property

JEPET ME QIRA/SHITET AMBIENT KOMERCIAL...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: Zone 65 m²

Ambienti ndodhet ne nje zone me infrastrukture te zhvilluar, prane Kodres se Diellit. Eshte i organizuar ne open space dhe ka nje siperfaqe prej 60m2, gje qe ofron mundesi per ushtrimin e biznesit qe ...
Ref. expert 390
78 Vizita
Agent
Redian Bregu
CENTURY 21 Expert
+355 69 27 27 700
Property

JEPET ME QIRA/SHITET AMBIENT KOMERCIAL...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 230 € Zone 75 m²

Ambienti ndodhet ne nje zone me infrastrukture te zhvilluar, prane Kodres se Diellit. Eshte i organizuar ne open space dhe ka nje siperfaqe prej 70m2, gje qe ofron mundesi per ushtrimin e biznesit q...
Ref. expert 389
119 Vizita
Agent
Redian Bregu
CENTURY 21 Expert
+355 69 27 27 700
Property

SHITET VILE 3 KATESHE NE VLORE

Vlorë › Vlorë › KUZUM BABA
Per Shitje: 90000 € Zone 157 m²

Shitet vile 3 kateshe ne Vlore . Ndertimet jane shume cilesore dhe faza ne te cilen ndodhet objekti per momentin eshte ne ndertim . Ka nje pozicion mjaft te mire dhe nje cmim konkurues. Mund te shfry...
Ref. expert 281
230 Vizita
Agent
Redian Bregu
CENTURY 21 Expert
+355 69 27 27 700
Property

SHITET OSE JEPET ME QIRA AMBIENT KOMER...

Vlorë › Vlorë › Orikum
Per Shitje: 199500 € Zone 0 m²

Ambjenti është i vendosur në katin e parë të një ndërtimi të ri, të sapopërfunduar. Sipërfaqja e tij është 133m2 dhe mund të perdoret për zhvillimin e bizneseve të ndryshme si: bar, restorant, superma...
Ref. expert 18
827 Vizita
Agent
Redian Bregu
CENTURY 21 Expert
+355 69 27 27 700