zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET TRUAL TEK GJIRI I LALZIT

Durrës › Gjiri e Lalzit › Gjiri i Lalzit
Per Shitje: 150000 € Zone 1000 m²

Trualli ndodhet ne nje zone mjaft te preferuar per ndertim tek Gjiri i Lalezit. Ka nje siperfaqje prej 1000m2. Ndodhet ne vijen e dyte dhe jo shume larg detit. Disponon dokumentacion te rregullt hipot...
Ref. expert 525
96 Vizita
Agent
Sarah Andoni
CENTURY 21 Expert
0674033101
Property

JEPET ME QIRA OSE SHITET AMBJENT KOMER...

Tirana › Tirana › Rruga e Barrikadave
Per Shitje: 125000 € Zone 50 m²

Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri tek Rruga e Barrikadave prane gjimnazit Sami Frasheri. Ka nje siperfaqje prej 50m2 dhe eshte i ndare ne dy dhoma si dhe nje tualet. Mund te shfrytezohe...
Ref. expert 524
224 Vizita
Agent
Sarah Andoni
CENTURY 21 Expert
0674033101
Property

SHITET APARTAMENT PRANE PAZARIT TE RI...

Tirana › Tirana › Hoxha Tahsim
Per Shitje: 100000 € Zone 110 m²

Apartamenti ndodhet tek rruga Hoxha Tahsin, shume prane Pazarit te Ri. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzistues. Ka nje organizim te brendshem prej nje dhome ndenje te perbashket me kuzhinen,...
Ref. expert 507
351 Vizita
Agent
Sarah Andoni
CENTURY 21 Expert
0674033101
Property

JEPET ME QIRA 3+1+2+ POST PARKIMI TEK ...

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 550 € Zone 160 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit te nje pallati te ri me ashensor prane Gjimnazit te Gjuheve te Huaja tek Rruga e Elbasanit. Eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, nje dhome ndenje, dy tua...
Ref. expert 503
381 Vizita
Agent
Sarah Andoni
CENTURY 21 Expert
0674033101
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA BARDHY...

Tirana › Tirana › Rruga Bardhyl
Per Shitje: 65000 € Zone 72 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e katert dhe te fundit te nje pallati ekzistues buze Rruges Bardhyl, brenda Unazes se vogel. Ka nje siperfaqje prej 72.5m2 dhe eshte i organizuar ne nje dhome ndenje te pe...
Ref. expert 499
573 Vizita
Agent
Sarah Andoni
CENTURY 21 Expert
0674033101
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK RRUGA E BA...

Tirana › Tirana › Rruga e Barrikadave
Per Shitje: 131000 € Zone 97 m²

Apartamenti ndodhet ne nje godine ne ndertim ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes prane shkolles se mesme Sami Frasheri. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje te perbashket me kuzhinen, dy d...
Ref. expert 470
143 Vizita
Agent
Sarah Andoni
CENTURY 21 Expert
0674033101
Property

Shitet apartament 1+1 prane Rruges se ...

Tirana › Tirana › Rruga e Barrikadave
Per Shitje: 94600 € Zone 70 m²

Apartamenti ndodhet ne nje godine ne ndertim ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes prane shkolles se mesme Sami Frasheri. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje te perbashket me kuzhinen,nje d...
Ref. expert 458
113 Vizita
Agent
Sarah Andoni
CENTURY 21 Expert
0674033101
Property

Shitet apartament 2+1 prane Rruges se ...

Tirana › Tirana
Per Shitje: 146300 € Zone 108 m²

Apartamenti ndodhet ne nje godine ne ndertim ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes prane shkolles se mesme Sami Frasheri. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje te perbashket me kuzhinen, dy d...
Ref. expert 457
123 Vizita
Agent
Sarah Andoni
CENTURY 21 Expert
0674033101
Property

Shitet apartament 2+1 prane Rruges se ...

Tirana › Tirana
Per Shitje: 120150 € Zone 89 m²

Apartamenti ndodhet ne nje godine ne ndertim ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes prane shkolles se mesme Sami Frasheri. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje te perbashket me kuzhinen, dy d...
Ref. expert 456
145 Vizita
Agent
Sarah Andoni
CENTURY 21 Expert
0674033101
Property

Shitet apartament 2+1 prane Rruges se ...

Tirana › Tirana › Rruga e Barrikadave
Per Shitje: 152000 € Zone 112 m²

Apartamenti ndodhet ne nje godine ne ndertim ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes prane shkolles se mesme Sami Frasheri. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje te perbashket me kuzhinen, dy d...
Ref. expert 455
105 Vizita
Agent
Sarah Andoni
CENTURY 21 Expert
0674033101
Property

SHITET AMBJENT KOMERCIAL TEK KOMPLEKSI...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Shitje: Zone 0 m²

Shitet ambjent komercial ne nje nder zonat me te preferuara, prane Liqenit te Tiranes, brenda kompleksit Nobis. Ka nje siperfaqje prej 40m2 ne certefikate pronesie. Eshte i pershtatshem per cfaredollo...
Ref. expert 436
148 Vizita
Agent
Sarah Andoni
CENTURY 21 Expert
0674033101
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 I MOBILUAR TEK...

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 83000 € Zone 107 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit te nje pallati te ri pese katesh me ashensor, 500m mbi restorant Freskun. Ka nje siperfaqje totale prej 107m2 prej se cilave 93.41m2 siperfaqje e brendsh...
Ref. expert 435
379 Vizita
Agent
Sarah Andoni
CENTURY 21 Expert
0674033101
Property

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TEK RRUGA DRIT...

Tirana › Tirana › Rruga e Durresit
Per Shitje: 208000 € Zone 219 m²

Shitet apartament 3+1 tek Rruga Dritan Hoxha, prane kupoles, ne katin e shtate teknik te nje godine te re me punime cilesore qe perfundon se shpejti procesin e ndertimit. Apartamenti ka nje siperfaqje...
Ref. expert 430
177 Vizita
Agent
Sarah Andoni
CENTURY 21 Expert
0674033101
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA DRITAN...

Tirana › Tirana › Rruga e Durresit
Per Shitje: 91400 € Zone 96 m²

Shitet apartament 2+1 tek Rruga Dritan Hoxha, prane kupoles, ne katin e trete teknik te nje godine te re me punime cilesore qe perfundon se shpejti procesin e ndertimit. Apartamenti ka nje siperfaqje ...
Ref. expert 429
211 Vizita
Agent
Sarah Andoni
CENTURY 21 Expert
0674033101
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA DRITAN...

Tirana › Tirana › Rruga e Durresit
Per Shitje: 106900 € Zone 112 m²

Shitet apartament 2+1 tek Rruga Dritan Hoxha, prane kupoles, ne katin e gjashte teknik te nje godine te re me punime cilesore qe perfundon se shpejti procesin e ndertimit. Apartamenti ka nje siperfaqj...
Ref. expert 428
189 Vizita
Agent
Sarah Andoni
CENTURY 21 Expert
0674033101
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA DRITAN...

Tirana › Tirana › Rruga e Durresit
Per Shitje: 111720 € Zone 117 m²

Shitet apartament 2+1 tek Rruga Dritan Hoxha, prane kupoles, ne katin e gjashte teknik te nje godine te re me punime cilesore qe perfundon se shpejti procesin e ndertimit. Apartamenti ka nje siperfaqj...
Ref. expert 427
116 Vizita
Agent
Sarah Andoni
CENTURY 21 Expert
0674033101
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA DRITAN...

Tirana › Tirana › Rruga e Durresit
Per Shitje: 90000 € Zone 112 m²

Shitet apartament 2+1 tek Rruga Dritan Hoxha, prane kupoles, ne katin e trete teknik te nje godine te re me punime cilesore qe perfundon se shpejti procesin e ndertimit. Apartamenti ka nje siperfaqje ...
Ref. expert 426
200 Vizita
Agent
Sarah Andoni
CENTURY 21 Expert
0674033101
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK ZOGU ...

Tirana › Tirana › Zogu I Zi
Per Qira: Zone 130 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te banimit (kat i katert teknik) te nje pallati te ri dhe te mireadministruar ne zonen e Zogut te Zi. Ka nje organizim te brendshem prej nje dhome ndenje te perbash...
Ref. expert 387
737 Vizita
Agent
Sarah Andoni
CENTURY 21 Expert
0674033101
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK RRUGA E KAVA...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 82500 € Zone 75 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te reja dhe me ndertim teper cilesor te Tiranes "SQUARE 21", prane qendres se qytetit dhe lehtesisht e aksesueshme me rrugen kryesore. Cdo kat eshte i paji...
Ref. expert 349
273 Vizita
Agent
Sarah Andoni
CENTURY 21 Expert
0674033101
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK RRUGA E KAVA...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 82500 € Zone 75 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te reja dhe me ndertim teper cilesor te Tiranes "SQUARE 21", prane qendres se qytetit dhe lehtesisht e aksesueshme me rrugen kryesore. Cdo kat eshte i paji...
Ref. expert 348
359 Vizita
Agent
Sarah Andoni
CENTURY 21 Expert
0674033101
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE QENDER...

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Qira: 330 € Zone 52 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati ekzistues pese katesh me ashensor, ne zonen e qendres. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenje, nje dhome gjumi, nje ballkon te orientua...
Ref. expert 320
485 Vizita
Agent
Sarah Andoni
CENTURY 21 Expert
0674033101
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANE KES...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 250 € Zone 72 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri me ashensor prane KESH-it tek rruga Irfan Tomini. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenje te perbashket me kuzhinen, dy dhoma gjum...
Ref. expert 305
658 Vizita
Agent
Sarah Andoni
CENTURY 21 Expert
0674033101
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK KOMPL...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Qira: 400 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet brenda kompleksit Vizion Plus buze rruges kryesore. Ka nje organizim te brendshem prej nje dhome ndenje te perbashket me kuzhinen, dy dhoma gjumi, dy tualete nj...
Ref. expert 242
574 Vizita
Agent
Sarah Andoni
CENTURY 21 Expert
0674033101
Property

SHITET VILE+TRUALL NE GOLEM

Kavajë › Golem › Golem
Per Shitje: 400000 € Zone 4300 m²

Objekti ndodhet ne nje largesi rreth 1 km larg bregut te detit, ne koder. Jane 4300m2 truall si dhe ndertesa dy kateshe ka nje siperfaqje prej 150m2 per kat. Ndertesa eshte e organizuar ne nje hapsire...
Ref. expert 210
451 Vizita
Agent
Sarah Andoni
CENTURY 21 Expert
0674033101