zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE FRES...

Tirana › Tirana › Fresku
Per Qira: 250 € Zone 100 m²

Jepet me qira nje apartament 2+1+2 me siperfaqe totale 100 m2 ne Fresk, prane Fizikes Berthamore. Ndodhet ne nje pallat te ri me te gjitha sherbimet dhe facilitetet e nevojshme prane. Apartamenti orga...
Ref. prime 516
120 Vizita
Agent
Enea Odhisea
CENTURY 21 Prime
+355699331332
Property

SHITET AMBIENT KOMERCIAL PRANE SHKOLLE...

Tirana › Tirana › rruga Kongresi i Manastirit
Per Shitje: 270600 € Zone 0 m²

Shitet ambient komercial prane shkolles Cajupi. Ambienti ndodhet buze rruges kryesore cka ben qe te kete aksesibilitet te larte. Ambienti disponon fasade xhami e cila eshte e pershtatshme per reklami...
Ref. prime 511
15 Vizita
Agent
Enea Odhisea
CENTURY 21 Prime
+355699331332
Property

SHITET AMBIENT KOMERCIAL TEK 21 DHJETO...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Shitje: 180000 € Zone 75 m²

Shitet ambient komercial tek 21 Dhjetori. Ambienti ndodhet buze rruges kryesore ne nje nga zonat me te frekuentuara te tiranes. Ambienti eshte investuar se fundmi dhe mund te pershtatet per nje shumel...
Ref. prime 509
19 Vizita
Agent
Enea Odhisea
CENTURY 21 Prime
+355699331332
Property

Shitet Vile tek rezidenca kodra e diel...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit Residence 1
Per Shitje: 500000 € Zone 0 m²

Shitet vile 4 kateshe tek rezidenca Kodra e Diellit . Ne katin e pare ndodhen dy poste parkimi si dhe nje depo. Kati i dyte eshte i organizuar ne nje sallon te bollshem, nje ambient gatimi, nje tualet...
Ref. prime 504
51 Vizita
Agent
Enea Odhisea
CENTURY 21 Prime
+355699331332
Property

JEPET ME QIRA DUPLEX NE QENDER

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 500 € Zone 0 m²

Jepet me qira duplex ne qender te Tiranes pas 15 kateshit. Duplexi ndodhet ne katin e dyte te nje pallati dhjete katesh me ashensor. Kati i pare i duplexi eshte i organizuar ne nje sallon dhe nje amb...
Ref. prime 503
26 Vizita
Agent
Enea Odhisea
CENTURY 21 Prime
+355699331332
Property

APARTAMENT PER QIRA NE XHAMLLIK

Tirana › Tirana › Xhamlliku
Per Qira: 280 € Zone 68 m²

Jepet me qira apartament me siperfaqe totale 68 m2 ne Xhamllik. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues dhe eshte i organizuar nga nje sallon i bollshem, ambientin e kuzhines me v...
Ref. prime 498
197 Vizita
Agent
Enea Odhisea
CENTURY 21 Prime
+355699331332
Property

APARTAMENT 1+1 ME QIRA PRANE RTSH

Tirana › Tirana › Prane RTSH
Per Qira: 600 € Zone 80 m²

Jepet me qira nje apartament 1+1 me siperfaqe totale 80 m2 prane RTSH. Ndodhet ne nje kompleks te ri banimi me te gjitha sherbimet dhe facilitetet e nevojshme prane. Eshte i organizuar nga nje sallon ...
Ref. prime 481
150 Vizita
Agent
Enea Odhisea
CENTURY 21 Prime
+355699331332
Property

SHITEN AMBIENTE BIZNESI NE QENDREN KOM...

Tirana › Tirana › Autostrada Tirane›Durres
Per Shitje: Zone 0 m²

Kjo pronë ndodhet buzë rrugës kryesore të autostradës Tiranë-Durrës, km 7, në një nga zonat më të zhvilluara industriale të Tiranës dhe është një mundësi ideale investimi e biznesi. E ndërtuar sipas s...
Ref. prime 469
307 Vizita
Agent
Enea Odhisea
CENTURY 21 Prime
+355699331332
Property

Shitet apartament 2+1 ne Lungomare

Vlorë › Vlorë
Per Shitje: 50000 € Zone 90 m²

Shitet apartament 2+1 ne Lungomare. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me ashensor si dhe eshte i pa banuar me pare. Apartamenti eshte ii organizuar ne nje sallon te bollshem, d...
Ref. prime 467
430 Vizita
Agent
Enea Odhisea
CENTURY 21 Prime
+355699331332
Property

Shitet apartament 2+1 tek kompleksi "P...

Tirana › Tirana › Hipoteka
Per Shitje: 130000 € Zone 96 m²

Shitet apartament 2+1 tek kompleksi "Prestige". Apartamenti ndodhet ne katin e trembedhjete te nje pallati te ri pesembedhjete katesh te mire administruar. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon...
Ref. prime 466
147 Vizita
Agent
Enea Odhisea
CENTURY 21 Prime
+355699331332
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT

Tirana › Tirana › Vasil Shanto
Per Qira: 650 € Zone 85 m²

Jepet me qira ambient komercial me siperfaqe totale 85 m2 ku 70 m2 eshte siperfaqe e brendshme dhe 15 m2 eshte veranda ne zonen e Vasil Shantos. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin 0 te nje pallati ...
Ref. prime 459
113 Vizita
Agent
Enea Odhisea
CENTURY 21 Prime
+355699331332
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+ GARAZH NE SARAN...

Sarandë › Sarandë › Sarandë
Per Shitje: 95000 € Zone 103 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri, jo kat i fundit banim. Pallati eshte i mireadministruar me punime teper cilesore. Apartamenti ka siperfaqe totale 103 m2 dhe eshte i organizua...
Ref. prime 453
225 Vizita
Agent
Enea Odhisea
CENTURY 21 Prime
+355699331332
Property

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE VLORE

Vlorë › Vlorë › Bulevardi Vlore›skele
Per Shitje: 102000 € Zone 140 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri ne bulevardin kryesor Vlore - Skele. Pallati eshte i mireadministruar me punime teper cilesore dhe mundesi parkimi per banoret. Apartamenti esh...
Ref. prime 452
227 Vizita
Agent
Enea Odhisea
CENTURY 21 Prime
+355699331332
Property

AMBIENT ZYRE ME QIRA

Tirana › Tirana › Liceu Artistik
Per Qira: 1000 € Zone 150 m²

Jepet me qira ambient zyre me siperfaqe 150 m2 ne nje zone te aksesueshme prane RTSH. Ambienti ndodhet ne nje ndertese me punime shume cilesore dhe eshte i organizuar ne tre ambiente pune dhe dy tuale...
Ref. prime 437
150 Vizita
Agent
Enea Odhisea
CENTURY 21 Prime
+355699331332
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE VLORE

Vlorë › Vlorë › Uji I ftohte
Per Shitje: 58000 € Zone 61 m²

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe totale 67 m2 tek Uji i Ftohte, ne Vlore. Pallati ku ndodhet apartamenti eshte i ri, me ashensor dhe eshte pjese e nje kompleksi rezidencial me nje administrim shume ...
Ref. prime 436
222 Vizita
Agent
Enea Odhisea
CENTURY 21 Prime
+355699331332
Property

APARTAMENT 3+1+2 PER QIRA TEK SHKOLLA ...

Tirana › Tirana › Shkolla e Baletit
Per Qira: 350 € Zone 100 m²

Jepet me qira nje apartament 3+1+2 tek shkolla e baletit. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues. Organizohet nga tre dhoma gjumi, nje ambient ndenje se bashku me nje ambient gatimi...
Ref. prime 430
298 Vizita
Agent
Enea Odhisea
CENTURY 21 Prime
+355699331332
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK "JOY RESIDEN...

Tirana › Tirana › TEG
Per Shitje: 87500 € Zone 61 m²

Shitet apartament 1+1 tek " Joy Residences". Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri me punime mjafte cilesore ne nje nga zonat me te qeta dhe te kerkuara te tiranes si dhe ka nje planimetri mjaft t...
Ref. prime 397
240 Vizita
Agent
Enea Odhisea
CENTURY 21 Prime
+355699331332
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE BLLOK

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 155000 € Zone 100 m²

Shitet nje apartament 1+1 me siperfaqe te pergjithshme 100 m2 ne qender te Tiranes, tek zona e ish-Bllokut. Ndodhet ne nje ndertim te ri me administrimin shume te mire. Apartamenti eshte i organizuar ...
Ref. prime 395
389 Vizita
Agent
Enea Odhisea
CENTURY 21 Prime
+355699331332
Property

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE BLLOK

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 220000 € Zone 145 m²

Shitet apartament 3+1+2 me nje siperfaqe te pergjithshme prej 145 m2, ne Bllok. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri dhe ka hapesira te konsiderueshme. Organizohet nga dy korridore te cilat bejne ...
Ref. prime 393
593 Vizita
Agent
Enea Odhisea
CENTURY 21 Prime
+355699331332
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KOMPLEKSI HA...

Tirana › Tirana › Qender
Per Shitje: 179000 € Zone 163 m²

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale 163 m2, ne rrugen e Dibres, tek Kompleksi Halili. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati me cilesi te larte ndertimi dhe shume mire te administruar. ...
Ref. prime 391
304 Vizita
Agent
Enea Odhisea
CENTURY 21 Prime
+355699331332
Property

ZYRE ME QIRA

Tirana › Tirana › Liceu Artistik
Per Qira: 450 € Zone 36 m²

Jepet me qira nje ambient i pershtatshem per zyra prane Liceut Artistik. Ambienti ndodhet ne nje zone shume te mire dhe te aksesueshme. Eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi. Ne cmim nuk jane te p...
Ref. prime 382
158 Vizita
Agent
Enea Odhisea
CENTURY 21 Prime
+355699331332
Property

APARTAMENT 2+1 PER QIRA

Tirana › Tirana › St.Qemal Stafa
Per Qira: 550 € Zone 160 m²

Jepet me qira nje apartament 2+1 ne katin e 5-te te nje ndertimi te ri prane St. Qemal Stafa. Apartamenti organizohet nga nje sallon i madh se bashku me nje ambient ndenjeje/ngrenjeje,nje korridor i b...
Ref. prime 355
301 Vizita
Agent
Enea Odhisea
CENTURY 21 Prime
+355699331332
Property

JEPET ME QIRA KATI I NJE VILE

Tirana › Tirana › Rruga e Elbasanit
Per Qira: 400 € Zone 86 m²

Jepet me qira kati i nje vile. Ambienti eshte i organizuar nga nje sallon se bashku me nje ambient gatimi dhe ngrenie, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Eshte i mobiluar ne menyre bashkohore dhe mjaft i ...
Ref. prime 343
312 Vizita
Agent
Enea Odhisea
CENTURY 21 Prime
+355699331332
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK PETRO...

Tirana › Tirana › Petro nini
Per Qira: 650 € Zone 100 m²

Jepet me qira nje apartament 2+1 tek Petro Nini. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri dhe ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 100 m2. Eshte i organizuar nga nje sallon i madh, dy dhoma gjumi te ...
Ref. prime 340
190 Vizita
Agent
Enea Odhisea
CENTURY 21 Prime
+355699331332