zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

APARTAMENT 2+1 PER QIRA

Tirana › Tirana › St.Qemal Stafa
Per Qira: 650 € Zone 160 m²

Jepet me qira nje apartament 2+1 ne katin e 5-te te nje ndertimi te ri prane St. Qemal Stafa. Apartamenti organizohet nga nje sallon i madh se bashku me nje ambient ndenjeje/ngrenjeje,nje korridor i b...
Ref. prime 355
98 Vizita
Agent
Enea Odhisea
CENTURY 21 Prime
+355699331332
Property

JEPET ME QIRA KATI I NJE VILE

Tirana › Tirana › Rruga e Elbasanit
Per Qira: 400 € Zone 86 m²

Jepet me qira kati i nje vile. Ambienti eshte i organizuar nga nje sallon se bashku me nje ambient gatimi dhe ngrenie, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Eshte i mobiluar ne menyre bashkohore dhe mjaft i ...
Ref. prime 343
119 Vizita
Agent
Enea Odhisea
CENTURY 21 Prime
+355699331332
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1

Tirana › Tirana › Petro nini
Per Qira: 650 € Zone 100 m²

Jepet me qira nje apartament 2+1 ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri dhe ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 100 m2. Eshte i organizuar nga nje sallo...
Ref. prime 340
114 Vizita
Agent
Enea Odhisea
CENTURY 21 Prime
+355699331332
Property

SHITET SUPER APARTAMENT TEK KIKA 2

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 145000 € Zone 113 m²

Apartamenti ndodhet në një kompleks rezidencial elitar në Tiranë. Shumë pranë liqenit artificial dhe qendrës së Tiranës. Lehtësisht i aksesueshëm nga të dyja unazat e qytetit si edhe transportit publi...
Ref. prime 339
468 Vizita
Agent
Enea Odhisea
CENTURY 21 Prime
+355699331332
Property

APARTAMENT 2+1 ME QIRA

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 750 € Zone 140 m²

Jepet me qira nje apartament 2+1 ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri dhe ka nje siperfaqe te brendshme prej 130 m2. Eshte i organizuar nga nje sallon i...
Ref. prime 334
200 Vizita
Agent
Enea Odhisea
CENTURY 21 Prime
+355699331332
Property

SHITET APARTAMENT TEK JOY RESIDENCE

Tirana › Tirana › TEG
Per Shitje: 226000 € Zone 125 m²

Shitet nje apartament 2+1 me siperfaqe 125.91 m2 ne nje nga rezidencat me te bukura. Apartamenti organizohet nga nje sallon, dy dhoma gjumi, dy ballkone dhe dy tualete. Zona ku ndodhet eshte shume e z...
Ref. prime 329
415 Vizita
Agent
Enea Odhisea
CENTURY 21 Prime
+355699331332
Property

APARTAMENT 1+1 ME QIRA

Tirana › Tirana › Fresku
Per Qira: 130 € Zone 70 m²

Jepet me qira nje apartament 1+1 ne zonen e Freskut, shume prane restorant "Qesaraka". Apartamenti eshte i organizuar nga nje sallon se bashku me nje ambient per gatim, nje dhome gjumi dhe nje tualet ...
Ref. prime 328
517 Vizita
Agent
Enea Odhisea
CENTURY 21 Prime
+355699331332
Property

APARTAMENT 1+1 PER QIRA

Tirana › Tirana › Fresku
Per Qira: 130 € Zone 70 m²

Jepet me qira nje apartament 1+1 ne zonen e Freskut, shume prane restorant "Qesaraka". Apartamenti eshte i organizuar nga nje sallon se bashku me nje ambient per gatim, nje dhome gjumi dhe nje tualet ...
Ref. prime 327
212 Vizita
Agent
Enea Odhisea
CENTURY 21 Prime
+355699331332
Property

DUPLEX ME QIRA

Tirana › Tirana › Fresku
Per Qira: 250 € Zone 140 m²

Jepet me qira nje duplex ne zonen e Freskut, shume prane restorant "Qesaraka". Duplexi eshte i ri, i pabanuar me pare dhe ndodhet ne katin e 5 te nje ndertimi te ri. Kati i pare organizohet nga nje sa...
Ref. prime 326
378 Vizita
Agent
Enea Odhisea
CENTURY 21 Prime
+355699331332
Property

DUPLEX ME QIRA NE FRESK

Tirana › Tirana › Fresku
Per Qira: 250 € Zone 140 m²

Jepet me qira nje duplex ne zonen e Freskut, shume prane restorant "Qesaraka". Duplexi eshte i ri, i pabanuar me pare dhe ndodhet ne katin e 5 te nje ndertimi te ri. Kati i pare organizohet nga nje sa...
Ref. prime 325
177 Vizita
Agent
Enea Odhisea
CENTURY 21 Prime
+355699331332
Property

JEPET ME QIRA KATI I NJE VILE PRANE AM...

Tirana › Tirana › Prane Ambasades Amerikane
Per Qira: 400 € Zone 0 m²

Jepet me qira kati i fundit i nje vile prane ambasades amerikane. Kati i kesaj vile eshte i organizuar ne nje apartament 2+1 dhe eshte i ndare ne dy dhoma gjumi, nje sallon, nje kuzhine te vecuar si d...
Ref. prime 320
114 Vizita
Agent
Enea Odhisea
CENTURY 21 Prime
+355699331332
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE RRUGEN E ELBA...

Tirana › Tirana › Rruga e Elbasanit
Per Shitje: 78000 € Zone 90 m²

Shitet apartament 2+1 prane Rruges se Elbasanit. Apartamenti ndodhet ne nje pallat ekzistuaes dhe eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi njera prej te cilave disponon dhe ballkon, nje sallon te bollshem...
Ref. prime 319
301 Vizita
Agent
Enea Odhisea
CENTURY 21 Prime
+355699331332
Property

SHITET APARTAMENT 2+1

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 51000 € Zone 85 m²

Shitet apartament 2+1 ne zonen e freskut. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe disponon dokumenta te rregullta pronesie. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon se bashku me ku...
Ref. prime 315
544 Vizita
Agent
Enea Odhisea
CENTURY 21 Prime
+355699331332
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT MULTIFUNKSIONAL...

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Qira: 900 € Zone 160 m²

Jepet me qira ambient multifunksional ne Ali Dem. Ambienti ndodhet buze rruges kryesore si dhe ka akses ne dy krahe. Ky ambient ka nje siperfaqie totale prej 150m2 dhe ka funksionuar me pare si farmac...
Ref. prime 314
185 Vizita
Agent
Enea Odhisea
CENTURY 21 Prime
+355699331332
Property

Apartament 2+1 per qira tek ish ekspoz...

Tirana › Tirana › Ish Ekspozita
Per Qira: 550 € Zone 0 m²

Apartament 2+1 per qira ne nje ndertim te ri te administruar prane Gjykates se Tiranes. Ambjenti organizohet ne dy dhoma gjumi, soxhorno, kuzhine, dy tualete dhe dy ballkone. Ndodhet ne katin e 11 te ...
Ref. prime 312
153 Vizita
Agent
Enea Odhisea
CENTURY 21 Prime
+355699331332
Property

APARTAMENT 2+1 ME QIRA

Tirana › Tirana › St.Qemal Stafa
Per Qira: 600 € Zone 130 m²

Jepet me qira nje apartament 2+1 me nje siperfaqe te brendshme 118 m2, ne nje ndertim te ri te mireadministruar prane St. Qemal Stafa. Apartamenti organizohet nga nje sallon i madh ndenje se bashku me...
Ref. prime 307
216 Vizita
Agent
Enea Odhisea
CENTURY 21 Prime
+355699331332
Property

Apartament 1+1 me qira

Tirana › Tirana › Rruga Petronini Luarasi
Per Qira: 320 € Zone 70 m²

Jepet me qira nje apartament 1+1 ne nje ndertim te ri, ne nga zonat me te kerkuara te Tiranes. Apartamenti ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 70m2 dhe eshte i organizuar nga nje sallon ndenjeje se ...
Ref. prime 304
373 Vizita
Agent
Enea Odhisea
CENTURY 21 Prime
+355699331332
Property

VILE 4-KATESHE PER QIRA

Tirana › Tirana › Rruga e Elbasanit
Per Qira: 3000 € Zone 925 m²

Jepet vile per qira prane Vilave Amerikane ne rrugen e Elbasanit. Vila ka siperfaqe totale prej 925 m2, te organizuar ne 4 kate banimi dhe 1 kat papafingo. Kati i pare ka nje siperfaqe 120 m2, te orga...
Ref. prime 301
158 Vizita
Agent
Enea Odhisea
CENTURY 21 Prime
+355699331332
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PRANE AMB...

Tirana › Tirana › Rruga e Elbasanit
Per Qira: 350 € Zone 90 m²

Jepet me qira apartament 1+1 prane ambasades amerikane. Apartamenti eshte i i organizuar ne nje dhome ndenjeje se bashku me kuzhinen, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti eshte teresisht i ...
Ref. prime 291
313 Vizita
Agent
Enea Odhisea
CENTURY 21 Prime
+355699331332
Property

Shitet apartament 2+1 ne Oxhak

Tirana › Tirana › Rruga Qemal Stafa
Per Shitje: 90000 € Zone 100 m²

Shitet nje apartament 2+1 me siperfaqe te pergjithshme 100 m2, ne zonen e Oxhakut. Ndodhet ne nje kompleks te ri banimi me te gjitha sherbimet dhe facilitetet e nevojshme prane. Apartamenti organizohe...
Ref. prime 282
455 Vizita
Agent
Enea Odhisea
CENTURY 21 Prime
+355699331332
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT PER ZYRA NE MYSL...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 1000 € Zone 130 m²

Jepet me qira ambient per zyra tek Myslym Shyri. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ne nje nga zonat me te frenkuentuara te Tiranes. Ambienti eshte i organizur ne dy studio pune, nj...
Ref. prime 245
219 Vizita
Agent
Enea Odhisea
CENTURY 21 Prime
+355699331332
Property

SHITET DUPLEX TEK REZIDENCA KODRA E DI...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit 2
Per Shitje: 133000 € Zone 180 m²

Shitet duplex tek rezidenca Kodra e Diellit 2. Duplexi ka nje siperfaqje totale prej 180m2. Ambienti eshte i organizuar dy dhoma gjumi, nje sallon, nje verande te madhe si dhe dy tualete. Ky duplex k...
Ref. prime 243
527 Vizita
Agent
Enea Odhisea
CENTURY 21 Prime
+355699331332
Property

SHITET DUPLEX TEK REZIDENCA KODRA E DI...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit 2
Per Shitje: 172640 € Zone 240 m²

Shitet duplex tek rezidenca Kodra e Diellit 2. Duplexi ka nje siperfaqie totale prej 240m2. Ambienti eshte i organizuar tre dhoma gjumi, nje sallon, kuzhine te vecuar, nje verande te madhe si dhe tre ...
Ref. prime 242
400 Vizita
Agent
Enea Odhisea
CENTURY 21 Prime
+355699331332
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TEK KOM...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 350 € Zone 120 m²

Jepet me qira apartament 2+1+2 tek Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon te bollshem, dy dhoma gjumi, dy ...
Ref. prime 209
361 Vizita
Agent
Enea Odhisea
CENTURY 21 Prime
+355699331332