zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Apartament 2+1 per shitje prane Xhamll...

Tirana › Tirana › Xhamlliku
Per Shitje: 97000 € Zone 98 m²

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ne katin e 3-te. Ka nje organizim shume te mire te brendshem me nje sallon te madh e te mirendricuar, 2 dhoma gjumi te bollshme ,1 tualet me aspirim natyral dhe...
Ref. bridge 404
68 Vizita
Agent
Erlind Agalliu
CENTURY 21 Bridge
+355693175177
Property

APARTAMENT PER SHITJE TEK KODRA E DIEL...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 90000 € Zone 110 m²

Shitet apartament 2+1 shume prane rezidences ''Kodra e Diellit 1'', i ndertuar nga e njejta kompani ndertimi qe ka bere te dy rezidencat ne Kodren e Diellit ''Agikons Construction'' . Apartamenti ndod...
Ref. bridge 378
393 Vizita
Agent
Erlind Agalliu
CENTURY 21 Bridge
+355693175177
Property

Hotel for sale in Tirana !

Tirana › Tirana
Per Shitje: Zone 3000 m²

Today we offer for sale one of the newest hotels in the city, 4 Star Hotel , an excellent investment opportunity in Albania. The building has 8-floors , 6 rooms each floor, Bar , Restaurant, office ...
Ref. bridge 366
1232 Vizita
Agent
Erlind Agalliu
CENTURY 21 Bridge
+355693175177
Property

AMBIENT KOMERCIAL PER QIRA

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 1000 € Zone 460 m²

Ambient komercial 460 m2 per qira ne nje pallat te ri te sapo perfunduar ne Blv. Gjergj Fishta, pas Universitetit Europian ne rruge kryesore. Apartamenti ndodhet ne katin e -1 me hyrje me shkalle nga ...
Ref. bridge 351
132 Vizita
Agent
Erlind Agalliu
CENTURY 21 Bridge
+355693175177
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NE QYT...

Tirana › Tirana › Qyteti Studenti
Per Qira: 450 € Zone 135 m²

Ne Qytet Studenti, rruga Pjeter Budi, jepet me qira ambient komercial me siperfaqe 130 m2 , perfshire dhe 1 tualet. Ambienti ndodhet ne katin e 1 ne nje ndertim te ri, prane nje zone te populluar me s...
Ref. bridge 349
237 Vizita
Agent
Erlind Agalliu
CENTURY 21 Bridge
+355693175177
Property

APARTAMENT I PERSHTATSHEM PER ZYRE/BIZ...

Tirana › Tirana › Blv.Gjergj Fishta
Per Qira: 350 € Zone 82 m²

Apartament 1+1 per qira ne nje pallat te ri te sapo perfunduar ne Blv. Gjergj Fishta, pas Universitetit Europian ne rruge kryesore. Apartamenti ka siperfaqe neto 65.1 m2 plus dhe siperfaqe te perbashk...
Ref. bridge 340
230 Vizita
Agent
Erlind Agalliu
CENTURY 21 Bridge
+355693175177
Property

JEPET ME QIRA 3+1 PER ZYRA MBRAPA KULL...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 1500 € Zone 165 m²

Jepet me qira Apartament 3+1+2 tualete + depo me nje siperfaqe prej 165 m2. Apartamenti ka nje organizim shume te mire te brendshem, nje sallon te madh e te mirendricuar, 3 dhoma gjumi te bollshme, 2 ...
Ref. bridge 338
185 Vizita
Agent
Erlind Agalliu
CENTURY 21 Bridge
+355693175177
Property

APARTAMENT PER QIRA 2+1 TEK 21DHJETORI...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 600 € Zone 100 m²

Super apartament per qira 2+1 i mobiluar tek 21 Dhjetori! Apartamenti ne fjale ka nje arredim shume te mire te brendshem, me nje sallon te madh e te mirendricuar, 2 dhoma gjumi te bollshme 1 tualet m...
Ref. bridge 337
420 Vizita
Agent
Erlind Agalliu
CENTURY 21 Bridge
+355693175177
Property

Shtepi per qira te Rruga Bardhyl

Tirana › Tirana › Brryli
Per Qira: 500 € Zone 110 m²

Jepet me qira shtepi dy kateshe prane kryqezimit te Rruga Bardhyl me rrugen Kongresi i Manastirit. Godina perbehet nga 2 kate, secili 55m² dhe 35m² oborr. investimi eshte totalisht i ri dhe teper cile...
Ref. bridge 333
105 Vizita
Agent
Erlind Agalliu
CENTURY 21 Bridge
+355693175177
Property

Apartament 1+1 me qira prane UET

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 350 € Zone 74 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes me te gjitha fasilitet e nevojshme. Organizohet ne nje korridor qe ben shperndarjen e rregullt te hapsirave ne nje dhome gjumi ,tualet , sall...
Ref. bridge 329
515 Vizita
Agent
Erlind Agalliu
CENTURY 21 Bridge
+355693175177
Property

Apartament 1+1 per qira ne Bllok

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 500 € Zone 86 m²

Apartament per qira ne Bllok. Apartamenti organizohet ne nje dhome gjumi, kuzhine te vecuar, sallon, banjo. Ndodhet ne nje nga ndertesat me te reja ne zone. Per informacione te metejshme mos hezitoni ...
Ref. bridge 325
255 Vizita
Agent
Erlind Agalliu
CENTURY 21 Bridge
+355693175177
Property

One bedroom apartment for rent near RT...

Tirana › Tirana › Liceu Artistik
Per Qira: 450 € Zone 78 m²

The apartment is organized : one bedroom ,bathroom, living room and cooking area. It has a contemporary furniture and cooling-heating system. The South-West orientation makes the apartment brighter ...
Ref. bridge 321
474 Vizita
Agent
Erlind Agalliu
CENTURY 21 Bridge
+355693175177
Property

Apartament 2+1+1 post parkimi tek Liqe...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Qira: 350 € Zone 130 m²

Apartamenti ndodhet ne nje kompleks teper cilesor ne zonen e Kopshtit Zoologjik. Ka nje organizim shume te mire te brendshem ,nje sallon te mirendricuar, nje verande, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe p...
Ref. bridge 302
1332 Vizita
Agent
Erlind Agalliu
CENTURY 21 Bridge
+355693175177
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TE KOMPLE...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 300 € Zone 0 m²

Jepet me qira apartament te Kompleksi Magnet. Apartamenti eshe i mobiluar dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor.Mobilimi eshte i gjithi i ri dhe rifinturat jane nga me cilesoret...
Ref. bridge 286
32 Vizita
Agent
Erlind Agalliu
CENTURY 21 Bridge
+355693175177
Property

OKAZION!! SHITET APARTAMENT 2+1 ME HIP...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 67000 € Zone 85 m²

Shitet apartament 2+1, tek rruga e Kavajes, ne nje nga zonat me te kerkuara prane 21 Dhjetorit. Orientimi nga jugu ofron ndricim te plote dhe ngrohje natyrale gjate gjithe dites. Ka nje organizim shum...
Ref. bridge 284
856 Vizita
Agent
Erlind Agalliu
CENTURY 21 Bridge
+355693175177
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE LIQENIT TE...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Shitje: 60000 € Zone 65 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes per qetesine, ajrin e paster dhe afersine me parkun e vetem qe ka qyteti. Pallati ku ndodhet apartamenti eshte ndertim i ri dhe me rifi...
Ref. bridge 242
3612 Vizita
Agent
Erlind Agalliu
CENTURY 21 Bridge
+355693175177
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TE XHAMLLIKU

Tirana › Tirana › Xhamlliku
Per Shitje: 49900 € Zone 0 m²

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Xhamllikut, prapa pallatit te Profarmes. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon, dy dhoma gjumi si dhe...
Ref. bridge 186
1966 Vizita
Agent
Erlind Agalliu
CENTURY 21 Bridge
+355693175177
Property

APARTAMENT NE SHITJE 3+2+2 TE 21 DHJET...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Shitje: 110000 € Zone 140 m²

Shitet apartament 3+2+2 tualete te 21 Dhjetori. Ka sip.140 m2 dhe eshte i organizuar ne dhome ndenje, kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete 1 ballkon dhe verande. Apartamenti ndodhet ne katin e...
Ref. bridge 168
498 Vizita
Agent
Erlind Agalliu
CENTURY 21 Bridge
+355693175177
Property

APARTAMENT PER SHITJE PRANE QENDRES GL...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 78000 € Zone 0 m²

Apartament per shitje ne rrugen e Kavajes mbi qendren Globe! I pozicionuar ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes ne katin e 12 nje pallati te ri te pajisur me ashensor ,apartamenti perbehet nga d...
Ref. bridge 163
864 Vizita
Agent
Erlind Agalliu
CENTURY 21 Bridge
+355693175177
Property

SHITET AMBIENT KOMERCIAL TE FONDACIONI...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 135000 € Zone 90 m²

Shitet ambient komercial te Kodra e Diellit, prane ish-fondacionit Eleonora. Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertimi te ri. Ka nje siperfaqe prej 85.8 m2 , open space me fasade xhami dhe 1 tualet. Amb...
Ref. bridge 145
481 Vizita
Agent
Erlind Agalliu
CENTURY 21 Bridge
+355693175177
Property

APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA TEK LIQENI I ...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 380 € Zone 120 m²

Apartamenti ndodhet te kompleksi PAMI, shume prane Liqenit te Tiranes, nje nga zonat me te preferuara per nje jetese te shendeteshme midis ajrit te paster dhe qetesise. Ndodhet ne katin e 3 banim te n...
Ref. bridge 127
861 Vizita
Agent
Erlind Agalliu
CENTURY 21 Bridge
+355693175177
Property

SHITET OSE JEPET ME QIRA AMBIENT KOMER...

Tirana › Tirana › Qyteti Studenti
Per Shitje: 180000 € Zone 135 m²

Ne Qytet Studenti, rruga Pjeter Budi, shitet ose jepet me qira ambient komercial me siperfaqe 130 m2 , perfshire dhe 1 tualet. Ambienti ndodhet ne katin e 1 ne nje ndertim te ri, prane nje zone te po...
Ref. bridge 112
793 Vizita
Agent
Erlind Agalliu
CENTURY 21 Bridge
+355693175177
Property

dupleks 4+1 me qira prane Ures se Taba...

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 1400 € Zone 200 m²

Jepet me qira duplex tek bulevardi Zhan D'Ark, tek Ura e Tabakeve. Apartamenti eshte i strukturuar ne dy kate ku ne katin e pare ndodhet nje dhome ndejtje, nje kuzhine gatimi, nje dhome gjumi. nje ban...
Ref. bridge 90
876 Vizita
Agent
Erlind Agalliu
CENTURY 21 Bridge
+355693175177
Property

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TE LIQENI I ...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 77000 € Zone 111 m²

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Liqenit te Thate. Me nje siperfaqe totale prej 111.33 m i sapondertuar ne nje nga zonat me te qeta dhe panoramike te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e pare b...
Ref. bridge 89
960 Vizita
Agent
Erlind Agalliu
CENTURY 21 Bridge
+355693175177