zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET AMBIENT ZYRASH PRANE DOGANES!...

Tirana › Tirana › Laprake
Per Shitje: 220000 € Zone 168 m²

Ambienti ndodhet ne rrugen "Dritan Hoxha", prane me rrethrrotullimin e Doganes. Zone kjo e cila eshte duke patur zhvillim dhe fasilitete te shumta, gje qe ofron mundesi mjaft te mire investimi. Ambi...
Ref. expert 495
118 Vizita
Agent
Artjol Kadiu
CENTURY 21 Expert
+355 69 37 55 161,+355 67 40 33 161
Property

AMBIENT PER QIRA TEK DELIJORGJI!

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 700 € Zone 97 m²

Ambienti ndodhet ne nje nga komplekset me cilesore ne Tirane. Eshte i organizuar ne nje sallon te bollshem, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e pare teknik dhe ofron pamje ...
Ref. expert 482
719 Vizita
Agent
Artjol Kadiu
CENTURY 21 Expert
+355 69 37 55 161,+355 67 40 33 161
Property

Ambjent komercial per qira!

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Qira: 2500 € Zone 204 m²

Ambjenti ndodhet tek Komuna e Parisit, buze rruges kryesore. Ka nje siperfaqje prej 204m2 dhe eshte i pershtatshem per shume lloje biznesesh. Per me shume informacion kontaktoni ne 0693755161....
Ref. expert 401
148 Vizita
Agent
Artjol Kadiu
CENTURY 21 Expert
+355 69 37 55 161,+355 67 40 33 161
Property

ZYRE NE BLLOK PER QIRA

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 1700 € Zone 0 m²

Jepet zyre per qira me siperfaqe 205m2ne bllok. E pozicionuar ne katin e trete te nje pallati shume cilesor ku ushtrojne aktivitetin dhe shume biznese te tjera. Per me shume informacion na kontaktoni ...
Ref. expert 354
252 Vizita
Agent
Artjol Kadiu
CENTURY 21 Expert
+355 69 37 55 161,+355 67 40 33 161
Property

TOKE PER SHITJE NE AUTOSTRADEN TIRANE-...

Tirana › Tirana
Per Shitje: 550000 € Zone 11000 m²

Toka ndodhet buze rruge ne autostraden Tirane-Elbasan! Ndodhet ne nje pozicion mjaft te mire qe ofron mundesi investimi. Ka nje siperfaqe prej 11000m2 . Prona disponon certifikate pronesie. Per me s...
Ref. expert 288
328 Vizita
Agent
Artjol Kadiu
CENTURY 21 Expert
+355 69 37 55 161,+355 67 40 33 161
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK DON BOSKO

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 65000 € Zone 105 m²

Shiet apartament 2+1 tek Don Bosko . Ai organizohet ne dy dhoma gjumi dhe nje kuzhine e perbashket me sallonin , njetualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati tete katesh . Zona es...
Ref. expert 275
507 Vizita
Agent
Artjol Kadiu
CENTURY 21 Expert
+355 69 37 55 161,+355 67 40 33 161
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK RRUGA SIRI K...

Tirana › Tirana › Rruga Siri Kodra
Per Shitje: 43000 € Zone 56 m²

Apartamenti ndodhet ne nje pallat tek kryqezimi i rruges Siri Kodra. Apartamenti ka nje organizim te brendshem prej nje dhome ndenje me kuzhine te vecuar, nje dhome gjumi, nje tualet si dhe nje ballko...
Ref. expert 268
555 Vizita
Agent
Artjol Kadiu
CENTURY 21 Expert
+355 69 37 55 161,+355 67 40 33 161
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK PLAZHI ILIRI...

Durrës › Durrës › Plazhi Iliria
Per Shitje: 58000 € Zone 110 m²

Apartamenti ndodhet prane pistes se vogel Iliria, ne plazhin e Durresit. Eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi me hapesire te konsiderueshme, nje ambient ndenje dhe kuzhina e perbashket, dy tualete ku ...
Ref. expert 264
494 Vizita
Agent
Artjol Kadiu
CENTURY 21 Expert
+355 69 37 55 161,+355 67 40 33 161
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE RING CENTE...

Tirana › Tirana › Rruga e Durresit
Per Shitje: 130000 € Zone 127 m²

Apartamenti ndodhet ne Zogun e Zi, prane me Ring center, zone e cila ofron te gjithe fasilitetet per nje jetese komode. Eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje dhe ambienti i kuzhines i...
Ref. expert 247
355 Vizita
Agent
Artjol Kadiu
CENTURY 21 Expert
+355 69 37 55 161,+355 67 40 33 161
Property

Shitet apartament 1+1 ne Don Bosko

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 55000 € Zone 83 m²

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 83m2 ne Don Bosko. I pozicionuar ne katin e peste te nje pallati cilesor dhe me administrim shume te mire. Zona ofron gjithe fasilitetet per nje jetese sa me te mire...
Ref. expert 246
507 Vizita
Agent
Artjol Kadiu
CENTURY 21 Expert
+355 69 37 55 161,+355 67 40 33 161
Property

SHITET "HOTEL" NE QENDER TE TIRANES

Tirana › Tirana › Qender
Per Shitje: Zone 2777 m²

Shitet "Hotel" ne qender te Tiranes . Ka nje siperfaqje prej 2777 m2 ndertim dhe nje truall prej 375 m2. Eshte i organizuar ne 4 kate nentoke dhe 9 kate mbitoke te cilat jane te projektuara si me pos...
Ref. expert 181
565 Vizita
Agent
Artjol Kadiu
CENTURY 21 Expert
+355 69 37 55 161,+355 67 40 33 161
Property

OKAZION! AMBIENT BIZNESI PER SHITJE DH...

Tirana › Tirana › Zogu I Zi
Per Shitje: Zone 243 m²

Shitet ose jepet me qira dyqan me siperfaqe 243m2 i organizuar si open space prane Zogut te Zi. Ambjenti eshte i pozicionuar me fasad nga rruga kryesore. Eshte i pershtatshem per cfardolloj biznesi.A...
Ref. expert 137
957 Vizita
Agent
Artjol Kadiu
CENTURY 21 Expert
+355 69 37 55 161,+355 67 40 33 161
Property

Apartament 2+1 per shitje!

Tirana › Tirana › Zogu I Zi
Per Shitje: 90000 € Zone 99 m²

Shitet apartament 2+1 prane Zogut te Zi. I pozicionuar ne kate te 8-te te nje pallati shume cilesor dhe me administrim shume te mire. Zona ofron gjithe fasilitetet per nje jetese sa me komode. Per me ...
Ref. expert 125
434 Vizita
Agent
Artjol Kadiu
CENTURY 21 Expert
+355 69 37 55 161,+355 67 40 33 161
Property

SHITET TOKE NE MAMINAS

Durrës › Durrës
Per Shitje: 396000 € Zone 6106 m²

Shitet toke ne zonen e Maminasit . Ajo ka nje siperfaqje prej 6106m2 . Zona ne te cilen ndodhet eshte nje zone industriale qe biznese te ndryshme kane zgjedhur ta shfrytezojne. Trualli ka dy dalije n...
Ref. expert 54
597 Vizita
Agent
Artjol Kadiu
CENTURY 21 Expert
+355 69 37 55 161,+355 67 40 33 161
Property

SHITET APARTAMENTI 2+1 TEK RRUGA E DU...

Tirana › Tirana › Rruga e Durresit
Per Shitje: 107000 € Zone 106 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes,ne Rrugen e Durresit, ne katin e 4 te banimit te nje pallati 5 katesh. Organizohet ne nje dhome ndenjeje e perbashket me kuzhinen si nj...
Ref. expert 36
815 Vizita
Agent
Artjol Kadiu
CENTURY 21 Expert
+355 69 37 55 161,+355 67 40 33 161