zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Shitet apartament 2+1 ne misto mame

Tirana › Tirana › Misto Mame
Per Shitje: 46000 € Zone 0 m²

Shitet apartament 2+1 ne misto mame me hipoteke (afati i shitjes nga pronari vetem per 24 dite) kati 7 jo i fundit me nje siperfaqe totale prej 115.7 m2. Apartamenti eshte ne nje pallat te ri me ashen...
Ref. expert 487
251 Vizita
Agent
Florant Kapllani
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 106
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE DON BOSKO

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 70000 € Zone 89 m²

Shitet apartament ne Don Bosko i mobiluar ,pallat te ri kat 9-te jo i fundit. Apartamenti organizohet: Sallon i bolleshem ,dy dhoma gjume ku njera ka dalje ne ballkon, si edhe nje tualet. Siperfaqja t...
Ref. expert 419
835 Vizita
Agent
Florant Kapllani
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 106
Property

JEPET 2+1+POST PARKIMI ME QIRA TEK GAR...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 1100 € Zone 125 m²

Apartament 2+1 Per Qira te Garda. Apartamenti ndodhet ne zonen me te mire te Tiranes, te Garda. Ka nje mobilim shume te rehatshem. Organizohet ne dy dhoma gjumi, sallon ndenje, kuzhine , dy tualete dh...
Ref. expert 399
413 Vizita
Agent
Florant Kapllani
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 106
Property

SHITET 2+1 TEK RRUGA KAVAJES

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 105000 € Zone 92 m²

Apartamenti lokalizohet prane rruges se Kavajes ne nje pallat te ndertuar ne vitin 2000. Ndodhet ne katin e dyte te banimit pa ashensor. Organizohet ne menyre te rregullt ndermjet nje korridori ...
Ref. expert 397
348 Vizita
Agent
Florant Kapllani
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 106
Property

Toke ne shitje ne fshatin Bilaj.

Tirana › Tirana
Per Shitje: 100500 € Zone 0 m²

Shitet toke me siperfaqe 21458m2 ne fshatin Bilaj ,me nje cmim shume te arsyshem. Fshati eshte 25 km nga tirana ose 30min me makine. Nga Aeroporti Kombetar Nene Tereza eshte ne nje distance rreth 10 m...
Ref. expert 386
79 Vizita
Agent
Florant Kapllani
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 106
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK BRRYLI

Tirana › Tirana › Berryli
Per Shitje: 95000 € Zone 100 m²

Shitet apartament 2+1+2 tek berryli me siperfaqe 100.3 m2 . Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor . Organizohet nga ambjenti i ndenjies , kuzhina , dy dhoma gjumi,d...
Ref. expert 381
459 Vizita
Agent
Florant Kapllani
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 106
Property

JEPET ME QIRA VILA PRANE TEG

Tirana › Tirana › TEG
Per Qira: 1800 € Zone 190 m²

Jepet me qira vila e ndodhur ne kompleksin "White House" prane TEG. Ajo ka nje arredim modern dhe mjaft komod. Cilesia e punimeve eshte mjaft e mire .Ka xhama mbrojtes per sigurin e femijve ne dritare...
Ref. expert 370
423 Vizita
Agent
Florant Kapllani
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 106
Property

Toke ne shitje km 10 ,Tirane-F.Kruje...

Tirana › Kamëz › Kamëz
Per Shitje: 220000 € Zone 0 m²

Shitet toke are ne Nikel. Zona ne te cilen ndodhet toka eshte zone me zhvillim biznesi . Prona ka nje pozicion te favorshem ne zonen ku ndodhet. Toka eshte brezi i dyte nga rruga kryesore por e aksesu...
Ref. expert 339
146 Vizita
Agent
Florant Kapllani
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 106
Property

JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI

Tirana › Tirana
Per Qira: 500 € Zone 100 m²

Jepet me qira ambjent biznesi prane 21 dhjetorit . Ambjeni eshte i perbere prej 100m2 te brendshme dhe nje tualet , ka funksionuar me perpara si lloto sport . I shfrytezueshme edhe per biznes te tj...
Ref. expert 313
127 Vizita
Agent
Florant Kapllani
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 106
Property

Jepet apartament me qira.

Tirana › Tirana › Fusha e Aviacionit
Per Qira: 370 € Zone 0 m²

Apartament 2+1dhe 1 post parkimi me qira prane Fushes se Avoacionit , ne rrugen Milo Duci i cili ndodhet ne katin e trete ne nje pallat egzistues i pozicionuar ne rruge kryesore. Apartamenti ka nje ...
Ref. expert 290
393 Vizita
Agent
Florant Kapllani
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 106
Property

SHITET AMBIENT BIZNESI

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 38000 € Zone 16 m²

Shitet njesi biznesi ne Rr. Mujo Ulqinaku , rruge lidhese ndermjet rr,Kavajes dhe rr,M.Shyri. Njesia ndodhet buze rruges dhe eshte e pershtateshme per biznese te llojeve te ndryshme, bereberhan, zyre ...
Ref. expert 270
573 Vizita
Agent
Florant Kapllani
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 106
Property

Shitet vile ne Kamez

Tirana › Tirana › Kamez
Per Shitje: 130000 € Zone 0 m²

Shitet vile 1 kateshe ne Rrugen Kalifornia , prane Bashkise Kamez (mundesi ndertimi deri ne kater kate). Vila ka nje siperfaqje ndertimi prej 137m2dhe siperfaqe totale trualli 500m2 . Organizohet ne ...
Ref. expert 259
321 Vizita
Agent
Florant Kapllani
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 106
Property

JEPET ME QIRA VILA PRANE VILAVE GJERMA...

Tirana › Tirana › Rruga e Elbasanit
Per Qira: Zone 340 m²

Jepet me qira vile 3 katesh prane zones se Vilave Gjermane .Ka nje hapesire te brendshme prej 249 m2 .Ne brendesi te kesaj vile kati i pare eshte i organizuar ne 1 sallone me shume hapesire 1 kuzhine ...
Ref. expert 235
353 Vizita
Agent
Florant Kapllani
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 106
Property

Jepet me qira Duplex ne Rr. Dibres.

Tirana › Tirana › Rruga e Dibres
Per Shitje: 122000 € Zone 143 m²

Jepet me Qira Duplex ne Rr. Dibres, i cili eshte i pozicionuar buze rruges kryesore ne nje pallat egzistues. Duplexi eshte ne katin e 3-4 dhe ka nje siperfaqe prej 143 m2 nga te cilat kati i trete ka ...
Ref. expert 225
420 Vizita
Agent
Florant Kapllani
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 106
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK LIQEN...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Qira: 500 € Zone 108 m²

Jepet me qira apartamenti 2+1 i ndodhur ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes e cila ofron qetesi . Ndodhet ne katin e trete te nje ndertimi te ri me punime mjaft cilesore. Apartamenti eshte i or...
Ref. expert 200
1069 Vizita
Agent
Florant Kapllani
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 106
Property

Shitet apartament 1+1 ne Vlore.

Vlorë › Vlorë › Qender
Per Shitje: 35000 € Zone 79 m²

Shitet apartament 1+1 ne Vlore ne Lagjen "Deshmoret" Apartamenti eshte i organizuar ne dhome gjumi dhe sallon. Eshte ne fazen e punimeve dhe TE CILAT perfundoJne ne muajin Mars 2019. Per me teper deta...
Ref. expert 198
566 Vizita
Agent
Florant Kapllani
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 106
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PAS FAKUL...

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Qira: 300 € Zone 65 m²

Jepet me qira apartament 1+1 pas Fakultetit te Shkencave . Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim dhe jepet me qira i mobiluar. Zona ne te cilin ndodhet apartamenti te ofron nje sere facilitetesh,...
Ref. expert 186
441 Vizita
Agent
Florant Kapllani
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 106
Property

Jepet apartament 2+1 me qira.

Tirana › Tirana › Petronini
Per Qira: 450 € Zone 106 m²

Apartament 2+1 me qira prane shkolles Petro Nini Luarasi, ne rrugen Margarita tutulani Ndodhet ne katin e dyte i pozicionuar ne rruge kryesore. Apartamenti ka nje mobilim bashkohor, me cdo elektroshte...
Ref. expert 184
1444 Vizita
Agent
Florant Kapllani
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 106
Property

Shitet apartament 3+1 prane "Squere 21...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Shitje: 161000 € Zone 146 m²

Shitet apartament 3+1 prane “Square21”, Godinë banimi dhe shërbimi 10 – 11 kate +2 kate nëntoke,1kat parkimi dhe 1 kat (nën toke) dedikuar argëtimit dhe relaxit. SQ21 ofron hapësira të ndriçuara dhe t...
Ref. expert 160
457 Vizita
Agent
Florant Kapllani
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 106
Property

Shitet apartament 2+1 prane "Squere 21...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Shitje: 138000 € Zone 126 m²

Shitet apartament 2+1 prane “Square21”, Godinë banimi dhe shërbimi 10 – 11 kate +2 kate nëntoke,1kat parkimi dhe 1 kat (nën toke) dedikuar argëtimit dhe relaxit. SQ21 ofron hapësira të ndriçuara dhe ...
Ref. expert 159
418 Vizita
Agent
Florant Kapllani
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 106
Property

Dyqan per shitje me cmim okazion.

Tirana › Tirana › Pallati me Shigjeta
Per Shitje: 102000 € Zone 102 m²

Shitet njesi komerciale ne katin zero te nje zone ne zhvillim ne Rr. Teodor Keko me siperfaqe 102.23m2. Prona disponon dokumentacion te rregullt (certifikate pronesie). Ne kete prone kemi hapesire ne...
Ref. expert 153
497 Vizita
Agent
Florant Kapllani
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 106
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1 TEK ZOGU...

Tirana › Tirana › Zogu I Zi
Per Qira: 300 € Zone 109 m²

Jepet me qira apartament 2+1 prane Zogut te Zi. I pozicionuar ne kate te 8-te te nje pallati shume cilesor dhe me administrim shume te mire. Zona ofron gjithe fasilitetet per nje jetese sa me komode....
Ref. expert 143
629 Vizita
Agent
Florant Kapllani
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 106
Property

Apartament 3+1 me qira.

Tirana › Tirana › Misto Mame
Per Qira: 160 € Zone 140 m²

Jepet apartament 3+1 me qira ne Misto Mame ne Rr.Thoma Koxhaj ne nje pallat te ri kati i gjashte. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar (kondrabufe me te gjithe aksesoret dhe lavatrice). Theksojme s...
Ref. expert 117
1023 Vizita
Agent
Florant Kapllani
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 106
Property

Apartament 3+1 me qira.

Tirana › Tirana › Misto Mame
Per Qira: 160 € Zone 140 m²

Jepet apartament 3+1 me qira ne Misto Mame ne Rr.Thoma Koxhaj ne nje pallat te ri kati i shtate. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar (kondrabufe me te gjithe aksesoret dhe lavatrice). Theksojme se...
Ref. expert 116
379 Vizita
Agent
Florant Kapllani
CENTURY 21 Expert
+355 67 40 33 106