zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

jEPET 140 M2 AMBIENT ME QIRA NE XHAMLL...

Tirana › Tirana › Xhamlliku
Per Qira: 650 € Zone 140 m²

Ambienti ndodhet ne rrugen kryesore Xhanfize Keko ne katin 0 dhe disponon fasade xhami. Organizohet nga ambienti qendror, nje kuzhine e bollshme, nje depo dhe nje tualet. Ambienti eshte i pershtatshem...
Ref. prime 426
91 Vizita
Agent
Xhensjan Mimini
CENTURY 21 Prime
+355694870752
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE THESARI

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 57000 € Zone 98 m²

Shitet apartament 2+1+2 ne rrugen e Thesarit. Ambienti ka siperfaqe totale 98.4 m2 dhe organizohet nga nje sallon i bollshem se bashku me ambientin e ngrenies, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballk...
Ref. prime 425
515 Vizita
Agent
Xhensjan Mimini
CENTURY 21 Prime
+355694870752
Property

JEPET APARTAMENT ME QIRA

Tirana › Tirana › Qendra Tregtare ETC
Per Qira: 2600 € Zone 240 m²

Jepet me qira nje apartament me siperfaqe te brendshme 153 m2 ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes. Apartamenti eshte i gjithi i mobiluar dhe i shtruar me parket. Gjithashtu ka edhe nje verande ...
Ref. prime 409
85 Vizita
Agent
Xhensjan Mimini
CENTURY 21 Prime
+355694870752
Property

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1+2 NE QESAR...

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 63500 € Zone 105 m²

Shitet apartament ne Qesarake i cili organizohet nga nje sallon te bollshem qe ka dalje ne ballkon dhe ofron pamje mjaft te bukur, 2 dhoma gjumi nje prej te cilave me tualet te brendshem dhe nje tuale...
Ref. prime 387
449 Vizita
Agent
Xhensjan Mimini
CENTURY 21 Prime
+355694870752
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK LIQENI I THA...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 53000 € Zone 65 m²

Shitet nje apartament 1+1 me nje siperfaqe totale 65.9 m2 tek Liqeni i Thate. Eshte i pozicionuar ne katin 1 te nje pallati te ri. Apartamenti organizohet nga nje sallon se bashku me ambientin e gatim...
Ref. prime 385
1173 Vizita
Agent
Xhensjan Mimini
CENTURY 21 Prime
+355694870752
Property

SHITET AMBIENT NE ASTIR !

Tirana › Tirana › Astiri
Per Shitje: 175000 € Zone 0 m²

Shitet ambient komercial ne Astir. Ndodhet ne rrugen kryesore ne nje kompleks te ri. Ambienti eshte momentalisht me kontrate qiraje. Per nje vizite ne prone kontaktoni : 0694870752...
Ref. prime 365
149 Vizita
Agent
Xhensjan Mimini
CENTURY 21 Prime
+355694870752
Property

SHITET AMBIENT NE ASTIR !

Tirana › Tirana › Astiri
Per Shitje: 385000 € Zone 425 m²

Shitet ambient komercial ne Astir. Ndodhet ne rrugen kryesore ne nje kompleks te ri. Ambienti eshte momentalisht me kontrate qiraje. Per nje vizite ne prone kontaktoni : 0694870752...
Ref. prime 364
127 Vizita
Agent
Xhensjan Mimini
CENTURY 21 Prime
+355694870752
Property

SHITET AMBIENT NE ASTIR !

Tirana › Tirana › Astiri
Per Shitje: 385000 € Zone 314 m²

Shitet ambient komercial ne Astir. Ndodhet ne rrugen kryesore ne nje kompleks te ri. Ambienti eshte momentalisht me kontrate qiraje. Per nje vizite ne prone kontaktoni : 0694870752...
Ref. prime 363
120 Vizita
Agent
Xhensjan Mimini
CENTURY 21 Prime
+355694870752
Property

SHITET AMBIENT NE ASTIR !

Tirana › Tirana › Astiri
Per Shitje: 35000 € Zone 36 m²

Shitet ambient komercial ne Astir. Ndodhet ne rrugen kryesore ne nje kompleks te ri. Ambienti eshte momentalisht me kontrate qiraje. Per nje vizite ne prone kontaktoni : 0694870752...
Ref. prime 362
188 Vizita
Agent
Xhensjan Mimini
CENTURY 21 Prime
+355694870752
Property

SHITET AMBIENT NE ASTIR !

Tirana › Tirana › Astiri
Per Shitje: 100000 € Zone 79 m²

Shitet ambient komercial ne Astir. Ndodhet ne rrugen kryesore ne nje kompleks te ri. Ambienti eshte momentalisht me kontrate qiraje. Per nje vizite ne prone kontaktoni : 0694870752...
Ref. prime 361
151 Vizita
Agent
Xhensjan Mimini
CENTURY 21 Prime
+355694870752
Property

SHITET AMBIENT NE ASTIR !

Tirana › Tirana › Astiri
Per Shitje: 410000 € Zone 0 m²

Shitet ambient komercial ne Astir. Ndodhet ne rrugen kryesore ne nje kompleks te ri. Ambienti eshte momentalisht me kontrate qiraje. Per nje vizite ne prone kontaktoni : 0694870752...
Ref. prime 360
159 Vizita
Agent
Xhensjan Mimini
CENTURY 21 Prime
+355694870752
Property

SHITET AMBIENT NE ASTIR !

Tirana › Tirana › Astiri
Per Shitje: 680000 € Zone 425 m²

Shitet ambient komercial ne Astir. Ndodhet ne rrugen kryesore ne nje kompleks te ri. Ambienti eshte momentalisht me kontrate qiraje. Per nje vizite ne prone kontaktoni : 0694870752...
Ref. prime 359
106 Vizita
Agent
Xhensjan Mimini
CENTURY 21 Prime
+355694870752
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE ASTIR !

Tirana › Tirana › Astiri
Per Shitje: 77000 € Zone 115 m²

Shitet apartament 2+1+2 ne Astir. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri ne rruge kryesore. Ambientet shperndahen nga nje korridor ne forme L-je dhe organizohet nga nje sallon se bas...
Ref. prime 354
473 Vizita
Agent
Xhensjan Mimini
CENTURY 21 Prime
+355694870752
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+ VERANDE NE FRES...

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 57000 € Zone 110 m²

Shitet apartament 2+1+ verande ne Fresk. Apartamenti organizohet nga nje sallon se bashku me nje ambient ngrenie e gatimi, dy dhoma gjumi nje tualet me ventilim natyral dhe veranda. Ka siperfaqe total...
Ref. prime 353
1489 Vizita
Agent
Xhensjan Mimini
CENTURY 21 Prime
+355694870752
Property

JEPET AMBIENT PER ZYRA ME QIRA NE MYSL...

Tirana › Tirana › myslym shyri
Per Qira: 1400 € Zone 140 m²

Jepet me qira ambient per zyra tek Myslym Shyri. Ambienti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri ne nje nga zonat me te frenkuentuara te Tiranes. Ambienti eshte i organizur ne kater studio pu...
Ref. prime 350
295 Vizita
Agent
Xhensjan Mimini
CENTURY 21 Prime
+355694870752
Property

JEPET APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA PRANE A...

Tirana › Tirana › ATSH
Per Qira: 500 € Zone 160 m²

Jepet apartament i mobiluar me qira, 2+1 prane ATSH. Apartameti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenjeje me kuzhinen dhe 2 tualete. Siperfaqja 160 m2. Apartamenti ndodhet ne nje zone te...
Ref. prime 295
171 Vizita
Agent
Xhensjan Mimini
CENTURY 21 Prime
+355694870752
Property

Shitet Super Apartament 2+1 tek Liqeni...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 99000 € Zone 108 m²

Shitet super apartament 2+1+2 me siperfaqe 108 m2 tek Liqeni I Thate. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor. Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar. Ai organizohet nga nje sallon se ba...
Ref. prime 286
673 Vizita
Agent
Xhensjan Mimini
CENTURY 21 Prime
+355694870752
Property

JEPET SUPER VILE ME QIRA PRANE SHKOLLE...

Tirana › Tirana › Rr. Ali Visha
Per Qira: 1100 € Zone 220 m²

Jepet vile 2-kateshe 3+1+2 me qira ne rrugen Ali Visha. Vila ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 190 m2 dhe nje oborr prej 80 m2 sebashku me nje vend parkim. Kati i pare eshte i organizuar nga nje ...
Ref. prime 283
339 Vizita
Agent
Xhensjan Mimini
CENTURY 21 Prime
+355694870752
Property

SHITET SUPER APARTAMENT 3+1+2 TEK SHKO...

Tirana › Tirana › Shkolla e Baletit
Per Shitje: 145000 € Zone 145 m²

Shitet super apartament 145 m2 tek Shkolla e Baletit. Ambienti organizohet ne nje sallon, nje dhome ngrenie, nje depo, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe tre ballkone. Apartamenti ndodhet ne nje nga zona...
Ref. prime 276
392 Vizita
Agent
Xhensjan Mimini
CENTURY 21 Prime
+355694870752
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE KOMPLEKSIN OR...

Tirana › Tirana › Rruga e Dibres
Per Shitje: 49000 € Zone 64 m²

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe totale 64 m2 ne Kompleksin Orion, tek rruga e Dibres. Organizohet nga nje dhome ndjenje, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti eshte i perfunduar edhe i shtrua...
Ref. prime 261
1276 Vizita
Agent
Xhensjan Mimini
CENTURY 21 Prime
+355694870752
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK TRENI.

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Shitje: 67000 € Zone 72 m²

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 67 m2 tek Stacioni i Trenit. Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje pallati 5-katesh ekzistues buze rruges kryesore. Apartamenti organizohet nga korridor qe ben shper...
Ref. prime 260
858 Vizita
Agent
Xhensjan Mimini
CENTURY 21 Prime
+355694870752
Property

SHITET AMBIENT + BIZNES NE YZBERISHT....

Tirana › Tirana › Yzberisht
Per Shitje: 48000 € Zone 38 m²

Shitet ambienti se bashku me biznes Bar-Kafe ne Yzberisht . Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri buze rruge dhe ka nje si[perfaqe te brendshme prej 38 m2. Aktiviteti ushtrohet prej rreth 2...
Ref. prime 259
402 Vizita
Agent
Xhensjan Mimini
CENTURY 21 Prime
+355694870752
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE DURRES.

Durrës
Per Shitje: 33000 € Zone 66 m²

Shitet apartament 1+1 ne Durres prane Viles se Zogut. Apartamenti ka siperfaqe prej 66.4 m2 dhe organizohet nga nje sallon, nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkoni. Locationi i prones ben qe te jete ...
Ref. prime 258
289 Vizita
Agent
Xhensjan Mimini
CENTURY 21 Prime
+355694870752
Property

SHITEN 2 TOKA NE BORSH.

Sarande › Borsh
Per Shitje: 154000 € Zone 2200 m²

Shiten 2 toka ullishte ne Borsh me siperfaqe 1500 m2 dhe 700 m2 ku toka 700 m2 ndodhet prane ujvares dhe ofron nje pamje mjaft te bukur. Tokat jane te pajisura me certifikate pronesie. Per nje vizite ...
Ref. prime 246
297 Vizita
Agent
Xhensjan Mimini
CENTURY 21 Prime
+355694870752