zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 NE RRUGEN BARDHY...

Tirana › Tirana › Rruga Bardhyl
Per Shitje: 74000 € Zone 85 m²

Shitet apartament 3+1+1 ne Rrugen Bardhyl. Apartamenti ndodhet buze rruges kryesore ne katin e 6-te (i fundit) te nje pallati te viteve 90-te. Organizohet nga salloni se bashku me ambientin e gatimit....
Ref. prime 525
36 Vizita
Agent
Xhensjan Mimini
CENTURY 21 Prime
+355694870752
Property

SHITET GARSONIERE NE FRESK TE "RESTORA...

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 17000 € Zone 24 m²

Shitet garsoniere ne Fresk me siperfaqe te pergjithshme 24m2. Ambienti organizohet nga nje dhome ndenje/fjetje dhe nje tualet. Shitet totalisht e mobiluar. Disponon certifikate pronesie. Per me shume ...
Ref. prime 514
273 Vizita
Agent
Xhensjan Mimini
CENTURY 21 Prime
+355694870752
Property

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1+2 ME VERAN...

Tirana › Tirana › Rruga e Dibres
Per Shitje: 108000 € Zone 119 m²

Shitet apartament 2+1+2 tek Tower Bridge 3. Apartamenti organizohet nga salloni, ambienti i gatimit/ngrenies i vecuar, dy dhoma gjumi me dalje ne verande ku njera prej te cilave me tualet, tualeti qen...
Ref. prime 507
322 Vizita
Agent
Xhensjan Mimini
CENTURY 21 Prime
+355694870752
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE FRESK TOTALIS...

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 64000 € Zone 91 m²

Shitet apartament 2+1 ne Fresk prane Fizikes Berthamore. Apartamenti ka siperfaqe totale 91 m2 dhe organizohet nga nje sallon se bashku me nje ambient ngrenie e gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe ...
Ref. prime 493
571 Vizita
Agent
Xhensjan Mimini
CENTURY 21 Prime
+355694870752
Property

SHITEN APARTAMENTE 1+1 DHE 2+1 NE SARA...

Sarandë › Sarandë › Sarandë
Per Shitje: Zone 71 m²

Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1 ne Sarande ne nje pallat te ri duke filluar nga 52.000€. Jane 2 apartamente 2+1 qe ndodhen ne katin 0 dhe kane siperfaqe te brendshme 71 m2 dhe 9 apartamente 1+1 qe ndod...
Ref. prime 492
147 Vizita
Agent
Xhensjan Mimini
CENTURY 21 Prime
+355694870752
Property

SHITET SUPER PAPAFINGO 3+1+2+VERANDE+ ...

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 95000 € Zone 187 m²

Shitet super apartament 3+1+2 ne Fresk. Apartamenti organizohet nga salloni ku ambienti i gatimit eshte i vecuar nga ambienti i ndenjes,3 dhoma gjumi njera prej te cilave ka edhe tualet, tualeti qendr...
Ref. prime 490
281 Vizita
Agent
Xhensjan Mimini
CENTURY 21 Prime
+355694870752
Property

jEPET ME QIRA AMBIENT PER KLINIKE OSE ...

Tirana › Tirana › Rruga 5 Maji
Per Qira: 350 € Zone 90 m²

Jepet ambient per qira ne Rr. 5 Maji prane Concord Center ne nje pallat te ri te sapo perfunduar. Ambienti ka pamje ne rrugen kryesore qe e ben me te favorshem per reklamimin e biznesit. Organizohet n...
Ref. prime 479
140 Vizita
Agent
Xhensjan Mimini
CENTURY 21 Prime
+355694870752
Property

SHITET 500M2 TOKE/TRUALL NE SAUK !

Tirana › Tirana › Sauk
Per Shitje: 60000 € Zone 500 m²

Shitet 500 m2 toke/truall ne Sauk. Toka ndodhet prane Spitalit "Shefqet Ndroqi" dhe ka akses ne rrugen kryesore. Toka eshte e pershtatshme per ndertimin e nje vile per banim ose per biznes. Per me shu...
Ref. prime 476
142 Vizita
Agent
Xhensjan Mimini
CENTURY 21 Prime
+355694870752
Property

SHITET PAPAFINGO 2+1+VERANDE NE FRESK...

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 65000 € Zone 120 m²

Shitet apartament 2+1 ne Fresk te Fizika Berthamore. Apartamenti ka siperfaqe totale 120.4 m2, ku 95.6 m2 eshte siperfaqja e apartamentit dhe 24.8 m2 eshte veranda. Ambienti organizohet nga nje sallon...
Ref. prime 449
651 Vizita
Agent
Xhensjan Mimini
CENTURY 21 Prime
+355694870752
Property

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT LUKSOZ...

Tirana › Tirana › Qendra Tregtare ETC
Per Qira: 2500 € Zone 240 m²

Jepet me qira nje apartament me siperfaqe te brendshme 153 m2 ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes. Apartamenti eshte i gjithi i mobiluar dhe i shtruar me parket. Gjithashtu ka edhe nje verande ...
Ref. prime 409
169 Vizita
Agent
Xhensjan Mimini
CENTURY 21 Prime
+355694870752
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK LIQENI I THA...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 53000 € Zone 65 m²

Shitet nje apartament 1+1 me nje siperfaqe totale 65.9 m2 tek Liqeni i Thate. Eshte i pozicionuar ne katin 1 te nje pallati te ri. Apartamenti organizohet nga nje sallon se bashku me ambientin e gatim...
Ref. prime 385
1570 Vizita
Agent
Xhensjan Mimini
CENTURY 21 Prime
+355694870752
Property

SHITET AMBIENT NE ASTIR !

Tirana › Tirana › Astiri
Per Shitje: 175000 € Zone 0 m²

Shitet ambient komercial ne Astir. Ndodhet ne rrugen kryesore ne nje kompleks te ri. Ambienti eshte momentalisht me kontrate qiraje. Per nje vizite ne prone kontaktoni : 0694870752...
Ref. prime 365
184 Vizita
Agent
Xhensjan Mimini
CENTURY 21 Prime
+355694870752
Property

SHITET AMBIENT NE ASTIR !

Tirana › Tirana › Astiri
Per Shitje: 385000 € Zone 425 m²

Shitet ambient komercial ne Astir. Ndodhet ne rrugen kryesore ne nje kompleks te ri. Ambienti eshte momentalisht me kontrate qiraje. Per nje vizite ne prone kontaktoni : 0694870752...
Ref. prime 364
156 Vizita
Agent
Xhensjan Mimini
CENTURY 21 Prime
+355694870752
Property

SHITET AMBIENT NE ASTIR !

Tirana › Tirana › Astiri
Per Shitje: 385000 € Zone 314 m²

Shitet ambient komercial ne Astir. Ndodhet ne rrugen kryesore ne nje kompleks te ri. Ambienti eshte momentalisht me kontrate qiraje. Per nje vizite ne prone kontaktoni : 0694870752...
Ref. prime 363
146 Vizita
Agent
Xhensjan Mimini
CENTURY 21 Prime
+355694870752
Property

SHITET AMBIENT NE ASTIR !

Tirana › Tirana › Astiri
Per Shitje: 35000 € Zone 36 m²

Shitet ambient komercial ne Astir. Ndodhet ne rrugen kryesore ne nje kompleks te ri. Ambienti eshte momentalisht me kontrate qiraje. Per nje vizite ne prone kontaktoni : 0694870752...
Ref. prime 362
251 Vizita
Agent
Xhensjan Mimini
CENTURY 21 Prime
+355694870752
Property

SHITET AMBIENT NE ASTIR !

Tirana › Tirana › Astiri
Per Shitje: 100000 € Zone 79 m²

Shitet ambient komercial ne Astir. Ndodhet ne rrugen kryesore ne nje kompleks te ri. Ambienti eshte momentalisht me kontrate qiraje. Per nje vizite ne prone kontaktoni : 0694870752...
Ref. prime 361
177 Vizita
Agent
Xhensjan Mimini
CENTURY 21 Prime
+355694870752
Property

SHITET AMBIENT NE ASTIR !

Tirana › Tirana › Astiri
Per Shitje: 410000 € Zone 0 m²

Shitet ambient komercial ne Astir. Ndodhet ne rrugen kryesore ne nje kompleks te ri. Ambienti eshte momentalisht me kontrate qiraje. Per nje vizite ne prone kontaktoni : 0694870752...
Ref. prime 360
195 Vizita
Agent
Xhensjan Mimini
CENTURY 21 Prime
+355694870752
Property

SHITET AMBIENT NE ASTIR !

Tirana › Tirana › Astiri
Per Shitje: 680000 € Zone 425 m²

Shitet ambient komercial ne Astir. Ndodhet ne rrugen kryesore ne nje kompleks te ri. Ambienti eshte momentalisht me kontrate qiraje. Per nje vizite ne prone kontaktoni : 0694870752...
Ref. prime 359
132 Vizita
Agent
Xhensjan Mimini
CENTURY 21 Prime
+355694870752
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+ VERANDE NE FRES...

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 57000 € Zone 110 m²

Shitet apartament 2+1+ verande ne Fresk. Apartamenti organizohet nga nje sallon se bashku me nje ambient ngrenie e gatimi, dy dhoma gjumi nje tualet me ventilim natyral dhe veranda. Ka siperfaqe total...
Ref. prime 353
1989 Vizita
Agent
Xhensjan Mimini
CENTURY 21 Prime
+355694870752
Property

JEPET AMBIENT PER ZYRA ME QIRA NE MYSL...

Tirana › Tirana › myslym shyri
Per Qira: 1400 € Zone 140 m²

Jepet me qira ambient per zyra tek Myslym Shyri. Ambienti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri ne nje nga zonat me te frenkuentuara te Tiranes. Ambienti eshte i organizur ne kater studio pu...
Ref. prime 350
342 Vizita
Agent
Xhensjan Mimini
CENTURY 21 Prime
+355694870752
Property

JEPET APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA PRANE A...

Tirana › Tirana › ATSH
Per Qira: 450 € Zone 160 m²

Jepet apartament i mobiluar me qira, 2+1 prane ATSH. Apartameti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenjeje me kuzhinen dhe 2 tualete. Siperfaqja 160 m2. Apartamenti ndodhet ne nje zone te...
Ref. prime 295
213 Vizita
Agent
Xhensjan Mimini
CENTURY 21 Prime
+355694870752
Property

Shitet Super Apartament 2+1 tek Liqeni...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 99000 € Zone 104 m²

Shitet super apartament 2+1+2 me siperfaqe 104.44 m2 tek Liqeni I Thate. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor. Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar. Ai organizohet nga nje sallon se...
Ref. prime 286
814 Vizita
Agent
Xhensjan Mimini
CENTURY 21 Prime
+355694870752
Property

SHITET SUPER APARTAMENT 3+1+2 TEK SHKO...

Tirana › Tirana › Shkolla e Baletit
Per Shitje: 145000 € Zone 145 m²

Shitet super apartament 145 m2 tek Shkolla e Baletit. Ambienti organizohet ne nje sallon, nje dhome ngrenie, nje depo, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe tre ballkone. Apartamenti ndodhet ne nje nga zona...
Ref. prime 276
446 Vizita
Agent
Xhensjan Mimini
CENTURY 21 Prime
+355694870752
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK TRENI.

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Shitje: 67000 € Zone 72 m²

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 67 m2 tek Stacioni i Trenit. Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje pallati 5-katesh ekzistues buze rruges kryesore. Apartamenti organizohet nga korridor qe ben shper...
Ref. prime 260
979 Vizita
Agent
Xhensjan Mimini
CENTURY 21 Prime
+355694870752