zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QIRA PRANE STA...

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Qira: 650 € Zone 89 m²

Jepet apartament me qira 2+1 ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon bashke me ambjentin e gatimit kuzhina eshte e paisur me paisje te koheve te fundit, ne dy dhoma...
Ref. smart 256
96 Vizita
Agent
Fjorina Cekani
CENTURY 21 CPM Smart
0694050056
Property

SHITET NJESI KOMERCIALE TE STACIONI TR...

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Shitje: Zone 27 m²

Shitet njesi komerciale te Stacioni i Trenit . Ambienti ndodhet buze rruge dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi. Ambienti ka siperfaqe 27m2 me fasade xhami qe ben te mundur reklamimin e bizn...
Ref. smart 248
41 Vizita
Agent
Fjorina Cekani
CENTURY 21 CPM Smart
0694050056
Property

SHITET NJESI KOMERCIALE TE RRUGA E BAR...

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Shitje: Zone 20 m²

Shitet njesi komerciale te rruga e Barrikadave. Ambienti ndodhet buze rruge me fasade xhami qe krijon mundesine e reklamimit te cdo lloj biznesi. Momentalisht eshte i dhene me qira. Mundesi shume e m...
Ref. smart 247
27 Vizita
Agent
Fjorina Cekani
CENTURY 21 CPM Smart
0694050056
Property

SHITET NJESI KOMERCIALE TE RRUGA E BAR...

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Shitje: 130000 € Zone 40 m²

Shitet njesi komerciale te rruga e Barrikadave. Ambienti ndodhet buze rruges kryesore dhe shume i favorshem per cdo lloj biznesi. Ambienti ka siperfaqe 40m2 me nje fasade nga rruga kryesore duke ofru...
Ref. smart 246
55 Vizita
Agent
Fjorina Cekani
CENTURY 21 CPM Smart
0694050056
Property

JEPET ME QIRA AMBJENT KOMERCIAL TEK LI...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 200 € Zone 52 m²

Jepet me qira ambjent Open Space me nje siperfaqe 52m2.Ambjenti ndodhet te liqeni Thate dhe ka akses me rrugen eshte me fasad xhami.Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni...
Ref. smart 237
107 Vizita
Agent
Fjorina Cekani
CENTURY 21 CPM Smart
0694050056
Property

JEPET APARTAMENT 1+1 ME QIRA TEK MYSLY...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 280 € Zone 80 m²

Jepet me qira apartament 1+1 ne rrugen Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet 21 Dhjetorit ne nje pallat te ri, shume mire i administruar. Me nje siperfaqje prej 73 m2 organizohet me nje dhome ndenje dhe n...
Ref. smart 232
355 Vizita
Agent
Fjorina Cekani
CENTURY 21 CPM Smart
0694050056
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE ASTIR

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 59500 € Zone 118 m²

Shitet apartament 2+1 ne Astir. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati me shtate kate me ashensor. Eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi nje sallon, kuzhine te vecuar, dy tualete dhe dy...
Ref. smart 229
988 Vizita
Agent
Fjorina Cekani
CENTURY 21 CPM Smart
0694050056
Property

Shitet Toke ne Paskuqan

Tirana › Tirana › Paskuqan
Per Shitje: 186000 € Zone 0 m²

Shitet Toke Are ne Pakuqan me siperfaqe 3100 m2. E pozicionuar ne koder dhe me nje fushepamje te gjere eshte perfekte per ndertimin e nje vile luksoze. Ndodhet ne zone te qete. Toka disponon dokument...
Ref. smart 206
22 Vizita
Agent
Fjorina Cekani
CENTURY 21 CPM Smart
0694050056
Property

SHITET TRUALL NE PASKUQAN

Tirana › Tirana › Paskuqan
Per Shitje: 120000 € Zone 3000 m²

Shitet truall ne Paskuqan me siperfaqe 3000m2. Trualli ndodhet ne Paskuqan tek rruga Mustafa Lita. Toka mund te shfrytezohet per banim dhe per ullishte. Per nje vizite ne prone na kontaktoni....
Ref. smart 205
93 Vizita
Agent
Fjorina Cekani
CENTURY 21 CPM Smart
0694050056
Property

Shitet Apartamenti 2+1 ne Bllok

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 278000 € Zone 140 m²

Apartament per shitje ne Bllok, ne rrugen Ismail Qemali. I organizuar ne nje ambjent ndenjie dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi , 2 tualete si dhe nje verande e cila mund te shfrytezohet sipas nevojave. Apart...
Ref. smart 203
152 Vizita
Agent
Fjorina Cekani
CENTURY 21 CPM Smart
0694050056
Property

Shitet njesi Komerciale te Pazari i Ri...

Tirana › Tirana › Pazari I ri
Per Shitje: 240000 € Zone 160 m²

Shitet njesi Komerciale te Pazari i Ri 160 m2. I shfrytezueshem per biznese te ndryshme. Ka aksesushmeri me dy hyrje/dalje. Per nje vizite na kontaktoni....
Ref. smart 197
58 Vizita
Agent
Fjorina Cekani
CENTURY 21 CPM Smart
0694050056
Property

Shitet Apartament 1+1 te Oxhaku.

Tirana › Tirana › Oxhaku
Per Shitje: 50000 € Zone 57 m²

Shitet apartament 1+1 te Oxhaku. Me nje siperfaqe prej 57.9 m2 , apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome gjumi nje sallon, nje kuzhine me ambjent te vecuar. Koridori kryesor ben lidhjen mes dhoma...
Ref. smart 148
750 Vizita
Agent
Fjorina Cekani
CENTURY 21 CPM Smart
0694050056
Property

SHITET TRUALL NE CERKEZ

Tirana › Tirana › Kamez
Per Shitje: Zone 22200 m²

Shitet truall ne Cerkeze me nje siperfaqe prej 22200 m2. Trualli ka akses ne rrugen kryesore qe te con ne Cerkez . Ndodhet ne koder prane liqenit te Qinamit. Trualli eshte i pashfytezuar me pare, i ...
Ref. smart 136
120 Vizita
Agent
Fjorina Cekani
CENTURY 21 CPM Smart
0694050056
Property

Apartament 2+1 me Qira ne Ali Dem.

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Qira: 350 € Zone 90 m²

Jepet me Qira apartament 2+1 ne Ali Dem. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon me ambient gatimi, korridor dhe dy tualete (njeri prej te cileve ndodhet ne dhomen matrimoniale). Ofro...
Ref. smart 124
347 Vizita
Agent
Fjorina Cekani
CENTURY 21 CPM Smart
0694050056
Property

Jepet me qira apartamenti 2+1 tek komp...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Qira: 400 € Zone 0 m²

Jepet me qira apartamenti 2+1 i mobiluar tek Kompleksi Vizion Plus , kati 9-te banim. Organizohet ne sallon ndenjie dhe kuzhine me kondicioner, 2 dhoma gjumi , 2 ballkone dhe 2 tualete. Per nje vizit...
Ref. smart 108
170 Vizita
Agent
Fjorina Cekani
CENTURY 21 CPM Smart
0694050056
Property

AMBJENT KOMERCIAL TE REZIDENCA MAGNET...

Tirana › Tirana › Kompleksi Magnet
Per Shitje: 196000 € Zone 0 m²

Ambjenti ndodhet ne nje prej 12 godinave e cila eshte ne hyrje te rezidences.Ndodhet ne nje prej komplekseve me te rendesishme ne kryeqytet ku 65% e truallit eshte siperfaqe e gjelber me 5 kende lojra...
Ref. smart 101
248 Vizita
Agent
Fjorina Cekani
CENTURY 21 CPM Smart
0694050056
Property

2+1 me Qira te Myslym Shyri

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 450 € Zone 112 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati shume cilesor e me administrim te mire.Organizohet ne nje ambjent te madh ndenje ,ambjent gatimi e ngrenie me vete,dy dhoma gjumi dhe dy tualete.Es...
Ref. smart 100
364 Vizita
Agent
Fjorina Cekani
CENTURY 21 CPM Smart
0694050056
Property

Vile per shitje tek Gjiri Lalzit

Durrës › Gjiri e Lalzit › Gjiri i Lalzit
Per Shitje: 140000 € Zone 135 m²

Vile per shitje tek kompleksi Lura 3 tek Gjiri Lalzit . Vila eshte ne punime e siper, ne nje nga zonat me te frekuentuara. Per me shume informacione na kontaktoni....
Ref. smart 98
206 Vizita
Agent
Fjorina Cekani
CENTURY 21 CPM Smart
0694050056
Property

Apartament per qira tek Rruga Elbasani...

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 650 € Zone 125 m²

Jepet me qira apartamenti 2+1 me 2 tualete tek rruga Elbasanit , pallati perballe fakultetit Filologjik, ne katin e 7-te te nje pallati te ri te mireadministruar. Orientimi i apartamentit eshte jug-li...
Ref. smart 97
270 Vizita
Agent
Fjorina Cekani
CENTURY 21 CPM Smart
0694050056
Property

Apartament me Qira te "9 Kateshet"

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Qira: 350 € Zone 110 m²

Jepet apartament me qira mbrapa "9 katesheve". Apartamenti ndahet ne dy dhoma gjumi , ne nje sallon dhe kuzhine te vecuar nga salloni. Dhomat lidhen me nje koridor te perbashket. Njera nga dhomat krye...
Ref. smart 94
454 Vizita
Agent
Fjorina Cekani
CENTURY 21 CPM Smart
0694050056
Property

Jepet me Qira 1+1 te Ali Demi

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Qira: 200 € Zone 120 m²

Apartamenti ka nje dhome gjumi, nje sallon dhe nje kuzhine te vecuar dhe nje banjo.Gjithashtu mundesohet dhe ballkoni bashke me vend parkimi. Per nje vizite ne prone na kontaktoni....
Ref. smart 87
551 Vizita
Agent
Fjorina Cekani
CENTURY 21 CPM Smart
0694050056
Property

Apartament 1+1 me Qira tek Pazari i Ri...

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Qira: 380 € Zone 82 m²

Apartamenti ka siperfaqe 85m2 ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i arreduar ne menyre bashkekohore me 1 dhome gjumi dhe 1 dhome ndenjeje me kuzhine si edhe 1 t...
Ref. smart 86
695 Vizita
Agent
Fjorina Cekani
CENTURY 21 CPM Smart
0694050056
Property

Jepet zyre me qira tek ish Ekspozita....

Tirana › Tirana › Vasil Shanto
Per Qira: 200 € Zone 0 m²

Jepet zyre me qira me nje siperfaqe 25m2 tek ish Ekspozita. Ambjenti ka hapesire open space, 1 tualet dhe eshte i shtruar me parket. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri buze rruge. Ambjenti m...
Ref. smart 84
338 Vizita
Agent
Fjorina Cekani
CENTURY 21 CPM Smart
0694050056
Property

AMBJENT KOMERCIAL PRANE QENDRES

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Qira: 1500 € Zone 100 m²

Ambjent komercial prane qendres.Ambjenti eshte perfekt per bar ose forma te tjera biznesi.Ambjenti Orjentohet nga Perendimi duke patur shume pak nevoje per drite artificiale gjate dites.Per me shume i...
Ref. smart 44
23 Vizita
Agent
Fjorina Cekani
CENTURY 21 CPM Smart
0694050056