zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH

Durrës › Durrës › Plazhi Iliria
Per Shitje: 52200 € Zone 70 m²

Century 21 Royal sjell për ju apartament në bregdet! Apartamenti ndodhet në katin e 5-të. Ndodhet në vijë të parë me pamje nga deti. Organizohet në dhomë ndenje dhe kuzhinë, dhomë gjumi dhe tualet. Di...
Ref. royal 434
105 Vizita
Agent
Irdi Dushku
CENTURY 21 Royal
+355694306907,
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH DURRES...

Durrës › Durrës › Plazhi hekurrudha
Per Shitje: 27000 € Zone 47 m²

Shitet apartament 1+1 në Durrës në zonën e plazhit me sipërfaqe totale 47.90 m2 dhe me sipërfaqe të brendshme 42.90 m2. Organizohet në një dhomë ndenje dhe kuzhine, dhomë gjumi me ballkon dhe tualet...
Ref. royal 430
451 Vizita
Agent
Irdi Dushku
CENTURY 21 Royal
+355694306907,
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH DURRES...

Durrës › Durrës › Plazh
Per Shitje: 35000 € Zone 78 m²

Shitet apartament 1+1 në plazh Durrës, me një sipërfaqe totale 68 m2 . Ndodhet në katin e pestë të banimit të një pallati të ri me ashensor. Për një vizitë në pronë ju lutem kontaktoni në 0694306907....
Ref. royal 410
190 Vizita
Agent
Irdi Dushku
CENTURY 21 Royal
+355694306907,
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK XHAMLLIKU

Tirana › Tirana › Hoxha Tahsim
Per Shitje: 50000 € Zone 74 m²

Shitet apartament 1+1 te Xhamlliku me një sipërfaqe totale 74 m2 . Ndodhet në katin 0 të banimit të një pallati ekzistues . Për një vizitë në pronë ju lutem kontaktoni në 0694306907....
Ref. royal 409
1128 Vizita
Agent
Irdi Dushku
CENTURY 21 Royal
+355694306907,
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE ELBASAN

Elbasan › Elbasan › Elbasan
Per Shitje: 55000 € Zone 110 m²

Shitet apartament 2+1 në Elbasan me një sipërfaqe totale 115 m2. Përbëhet nga salloni dhe kuzhinë, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Për një vizitë në pronë ju lutem na kontaktoni: 069430690...
Ref. royal 408
787 Vizita
Agent
Irdi Dushku
CENTURY 21 Royal
+355694306907,
Property

APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE TEK RR.BAR...

Tirana › Tirana › Rruga e Barrikadave
Per Shitje: 95000 € Zone 117 m²

Shitet apartament 2+1+2 në rrugën e Barrikadave me sipërfaqe totale 117 m2. Apartamenti ndodhet në katin e 6-të të një pallati të ri. Eshtë i organizuar në një dhomë ndenje dhe kuzhinë, dy dhoma g...
Ref. royal 380
2037 Vizita
Agent
Irdi Dushku
CENTURY 21 Royal
+355694306907,
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE MEDRESESE...

Tirana › Tirana › Medreseja
Per Shitje: 92000 € Zone 102 m²

Shitet apartament 2+1 pranë Medresesë në rrugën e Dibrës me një sipërfaqe totale 102 m2, në katin e 5-të të një ndërtimi të 2001. Përbehet nga salloni i bollshëm, me kuzhinën, dy dhoma gjumi, nje tual...
Ref. royal 379
258 Vizita
Agent
Irdi Dushku
CENTURY 21 Royal
+355694306907,
Property

JEPET ME QIRA AMBJENT KOMERCIAL TEK KO...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 400 € Zone 55 m²

Jepet me qira ambjent biznesi me sipërfaqe totale 55 m2. Ambjenti është i përshtatshem për zyra, ambjent biznesesh, dyqan etj. Për një vizitë në pronë ju lutem na kontaktoni: 069 43 06 907....
Ref. royal 368
196 Vizita
Agent
Irdi Dushku
CENTURY 21 Royal
+355694306907,
Property

SHITET TOKE PRANE GJIRIT TE LALZIT

Durrës › Gjiri e Lalzit › Gjiri i Lalzit
Per Shitje: 32000 € Zone 2000 m²

Shitet tokë 2000 m2 pemëtore në rrugën Maminas - Gjiri i Lalzit në km 5 fshati Kameras Për një vizitë në pronë ju lutem na kontaktoni: 0694306907....
Ref. royal 357
157 Vizita
Agent
Irdi Dushku
CENTURY 21 Royal
+355694306907,
Property

APARTAMENT FOR RENT 1+1 IN RRUGA E BOG...

Tirana › Tirana › Rruga e Bogdaneve
Per Qira: 480 € Zone 60 m²

The apartment is on the seventh floor of a new building (with lift). The apartment comprises, a living area, kitchen, bedroom, toilet and balcony. It has just been refurbished with modern furniture an...
Ref. royal 352
2301 Vizita
Agent
Irdi Dushku
CENTURY 21 Royal
+355694306907,
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 NE PORCELAN

Tirana › Tirana › Porcelan
Per Shitje: 105000 € Zone 134 m²

Shitet apartament 3+1 në Porcelan me një sipërfaqe totale 124.83 m2. Përbehet nga salloni i bollshëm, me kuzhinën dhe ambjentin e ngrënies me vete, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Për n...
Ref. royal 349
802 Vizita
Agent
Irdi Dushku
CENTURY 21 Royal
+355694306907,
Property

SHITET TOKE NE TALE

Lezhë › Tale
Per Shitje: 52000 € Zone 7000 m²

Shitet tokë pranë vilave në Tale të Lezhës. Toka ka një sipërfaqe totale 7000 m2 dhe ndodhet 200 m larg nga deti. Cmimi 52000 euro dynymi i diskutueshem. Për një vizitë në pronë ju lutem na kontakt...
Ref. royal 333
290 Vizita
Agent
Irdi Dushku
CENTURY 21 Royal
+355694306907,
Property

SHITET AMBJENT KOMERCIAL PRANE DREJTOR...

Tirana › Tirana › Blv. Zhan D'Ark
Per Shitje: 51000 € Zone 35 m²

Shitet ambjent komercial me sipërfaqe totale 35.87 m2. Ambjenti ndodhet në katin 0 midis shkollës Ali Demi dhe Drejtorisë së Policisë Tiranë. Për një vizitë në pronë ju lutem na kontaktoni: 0694306907...
Ref. royal 332
263 Vizita
Agent
Irdi Dushku
CENTURY 21 Royal
+355694306907,
Property

SHITET AMBJENT KOMERCIAL PRANE DREJTOR...

Tirana › Tirana › Blv. Zhan D'Ark
Per Shitje: 42000 € Zone 30 m²

Shitet ambjent komercial me sipërfaqe totale 30 m2. Ambjenti ndodhet në katin 0 midis shkollës Ali Demi dhe Drejtorisë së Policisë Tiranë. Për një vizitë në pronë ju lutem na kontaktoni: 0694306907....
Ref. royal 330
246 Vizita
Agent
Irdi Dushku
CENTURY 21 Royal
+355694306907,
Property

JEPET AMBJENT KOMERCIAL ME QIRA PRANE ...

Tirana › Tirana › Rruga e Dibres
Per Qira: 450 € Zone 0 m²

Ambjenti ndodhet pranë Medresesë në fillim të rrugës Riza Cerova. Sipërfaqa totale e ambjentit është 57 m2 . Ambjenti është i përshtatshëm për zyra, ambjent biznesesh, dyqan etj. Për një vizitë në pro...
Ref. royal 327
162 Vizita
Agent
Irdi Dushku
CENTURY 21 Royal
+355694306907,
Property

JEPET AMBJENT KOMERCIAL ME QIRA PRANE ...

Tirana › Tirana › Rruga e Dibres
Per Qira: 450 € Zone 0 m²

Ambjenti ndodhet pranë Medresesë në fillim të rrugës Riza Cerova. Sipërfaqja totale e ambjentit është 52 m2, open space. Ambjenti është i përshtatshëm për zyra, ambjent biznesesh, dyqan etj. Për nj...
Ref. royal 326
159 Vizita
Agent
Irdi Dushku
CENTURY 21 Royal
+355694306907,
Property

SHITET BiZNESI I NJE BOUTIQUE HOTEL N...

Tirana › Tirana › Qender
Per Shitje: 120000 € Zone 0 m²

Në qënder të Tiranës pranë qëndres komerciale Toptani shitet Boutique Hotel (Aktiviteti dhe investimi) në gjendje pune. Hoteli ka një investim bashkëkohor dhe të një cilësie të lartë. Disponon 13 dhom...
Ref. royal 319
390 Vizita
Agent
Irdi Dushku
CENTURY 21 Royal
+355694306907,
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK BAR PIAZZA...

Tirana › Tirana › Qender
Per Shitje: 87000 € Zone 70 m²

Shitet apartament 1+1 në qendër tek bar Piazza me një sipërfaqe totale 70 m2 . Ndodhet në katin e dytë të banimit të një pallati ekzistues me ashensor. Për një vizitë në pronë ju lutem kontaktoni në...
Ref. royal 311
2993 Vizita
Agent
Irdi Dushku
CENTURY 21 Royal
+355694306907,
Property

SHITET AMBJENT KOMERCIAL NE KINOSTUD...

Tirana › Tirana › Kinostudio
Per Shitje: 180000 € Zone 100 m²

Shitet ambjent komercial në kinostudio buzë rruge me sipërfaqe totale 90 m2 kati 0. Ambjenti është i ndarë në 3 biznese të ndryshme që momentalisht janë të dhëna me qira. Për një vizitë në pronë ju ...
Ref. royal 310
210 Vizita
Agent
Irdi Dushku
CENTURY 21 Royal
+355694306907,
Property

SHITET DUPLEX NE GJIRIN E LALZIT!

Durrës › Gjiri e Lalzit › Gjiri i Lalzit
Per Shitje: 113000 € Zone 144 m²

Century 21 Royal sjell për ju duplex në Gjirin e Lalzit. Duplex-i ndodhet në një nga zonat më të qeta në Gjirin e Lalzit. Organizohet në katin përdhe : Dhomë ndenje, kuzhinë, tualet. Në katin e parë o...
Ref. royal 291
225 Vizita
Agent
Irdi Dushku
CENTURY 21 Royal
+355694306907,
Property

SHITET DUPLEX NE GJIRIN E LALZIT!

Durrës › Gjiri e Lalzit › Gjiri i Lalzit
Per Shitje: 113000 € Zone 144 m²

Century 21 Royal sjell për ju duplex në Gjirin e Lalzit. Duplex-i ndodhet në një nga zonat më të qeta në Gjirin e Lalzit. Organizohet në katin përdhe : Dhomë ndenje, kuzhinë, tualet. Në katin e parë o...
Ref. royal 290
171 Vizita
Agent
Irdi Dushku
CENTURY 21 Royal
+355694306907,
Property

SHITET DUPLEX NE GJIRIN E LALZIT!

Durrës › Gjiri e Lalzit › Gjiri i Lalzit
Per Shitje: 113000 € Zone 144 m²

Century 21 Royal sjell për ju duplex në Gjirin e Lalzit. Duplex-i ndodhet në një nga zonat më të qeta në Gjirin e Lalzit. Organizohet në katin përdhe : Dhomë ndenje, kuzhinë, tualet. Në katin e parë o...
Ref. royal 289
407 Vizita
Agent
Irdi Dushku
CENTURY 21 Royal
+355694306907,
Property

SHITET DUPLEX NE GJIRIN E LALZIT!

Durrës › Gjiri e Lalzit › Gjiri i Lalzit
Per Shitje: 76000 € Zone 100 m²

Century 21 Royal sjell për ju duplex në Gjirin e Lalzit. Duplex-i ndodhet në një nga zonat më të qeta në Gjirin e Lalzit. Organizohet në katin përdhe : Dhomë ndenje, kuzhinë, tualet. Në katin e parë o...
Ref. royal 284
211 Vizita
Agent
Irdi Dushku
CENTURY 21 Royal
+355694306907,
Property

SHITET DUPLEX NE GJIRIN E LALZIT!

Durrës › Gjiri e Lalzit › Gjiri i Lalzit
Per Shitje: 76000 € Zone 100 m²

Century 21 Royal sjell për ju duplex në Gjirin e Lalzit. Duplex-i ndodhet në një nga zonat më të qeta në Gjirin e Lalzit. Organizohet në katin përdhe : Dhomë ndenje, kuzhinë, tualet. Në katin e parë o...
Ref. royal 283
145 Vizita
Agent
Irdi Dushku
CENTURY 21 Royal
+355694306907,