zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA E ELBA...

Tirana › Tirana › Rruga e Elbasanit
Per Shitje: 70000 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ne rrugen e Elbasanit. Eshte i organizuar ne tre ambiente, nje hapesire eshte dhome gjumi, dy ambiente jane te pershtatura ne sallon n...
Ref. expert 551
89 Vizita
Agent
Eni Tarja
CENTURY 21 Expert
+355674033109,
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK GJIMN...

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 250 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne rrugen " Kater Deshmoret", prane me gjimnazin Partizani. Zona eshte shume prane qendres se Tiranes dhe ofron fasilitete te shumta. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati ekz...
Ref. expert 550
88 Vizita
Agent
Eni Tarja
CENTURY 21 Expert
+355674033109,
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE KINOSTUDIO!...

Tirana › Tirana › Kinostudio
Per Shitje: 63000 € Zone 77 m²

Apartamenti ndodhet ne rrugen "Aleksander Moisiu", ne hyrje te Kinostudios. Eshte i organizuar ne nje sallon te perbashket me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi matrimoniale dhe nje dhome te pershta...
Ref. expert 549
64 Vizita
Agent
Eni Tarja
CENTURY 21 Expert
+355674033109,
Property

SHITEN APARTAMENTE 2+1 TEK MYSLYM SHYR...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Shitje: 330000 € Zone 140 m²

Shiten dy apartamente 2+1 ne zonen e Myslym Shyrit! Mundesi mjaft e mire investimi per te zhvilluar biznesin tuaj ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Apartamentet ndodhen ne katin 0 te nj...
Ref. expert 543
100 Vizita
Agent
Eni Tarja
CENTURY 21 Expert
+355674033109,
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE RRUGEN...

Tirana › Tirana › Rruga e Durresit
Per Qira: 250 € Zone 55 m²

Apartamenti ndodhet ne nje zone shume prane qendres se Tiranes, ne rrugen "Mine Peza". Eshte i pozicionuar ne katin e katert te nje pallati ekzistues. Apartamenti organizohet nga nje ambient ndenje ...
Ref. expert 542
125 Vizita
Agent
Eni Tarja
CENTURY 21 Expert
+355674033109,
Property

JEPET ME QIRA 3+1 TEK RRUGA E KAVAJES ...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 450 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne nje zone shume prane qendres se Tiranes, ne rrugen e Kavajes. Eshte i organizuar ne nje sallon te bollshem dhe ambientin e gatimit te vecuar, tre dhoma gjumi, ku njera prej ty...
Ref. expert 540
238 Vizita
Agent
Eni Tarja
CENTURY 21 Expert
+355674033109,
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK LA VO...

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 300 € Zone 80 m²

Apartamenti ndodhet prane qendres se Tiranes, ne rrugen "Reshit Collaku", nje zone shume e kerkuar dhe me fasilitete te shumta gje qe mundesojne nje jetese sa me komode. Apartamenti ndodhet ne katin...
Ref. expert 520
377 Vizita
Agent
Eni Tarja
CENTURY 21 Expert
+355674033109,
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 !

Tirana › Tirana › Rruga Bardhyl
Per Shitje: 45000 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne rrugen "Kongresi i Manastirit", prane me gjimnazin "Andon Zako Cajupi". Eshte ne katin e dyte te nje pallati ekzistues dy katesh. Organizohet nga nje dhome ndenje, ambienti i ...
Ref. expert 519
418 Vizita
Agent
Eni Tarja
CENTURY 21 Expert
+355674033109,
Property

SHITET/JEPET ME QIRA AMBIENT ZYRASH TE...

Tirana › Tirana › Qender
Per Shitje: 335000 € Zone 0 m²

Ambienti ndodhet ne nje godine multifunksionale te vendosur ne qendren e Tiranes, e cila zoteron administrim shume te mire dhe siguri te larte. Eshte i organizuar nga nje sallon me kuzhinen e perbas...
Ref. expert 518
473 Vizita
Agent
Eni Tarja
CENTURY 21 Expert
+355674033109,
Property

SHITET 3+1 TEK ISH EKSPOZITA!

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Shitje: 260000 € Zone 250 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te prefereruara te Tiranes, me levizsshmeri te larte dhe fasilitete te shumta qe mundesojne nje jetese komode. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me...
Ref. expert 515
213 Vizita
Agent
Eni Tarja
CENTURY 21 Expert
+355674033109,
Property

AMBIENT KOMERCIAL PER QIRA TEK RRUGA E...

Tirana › Tirana › Rruga e Durresit
Per Qira: 850 € Zone 80 m²

Ambienti ndodhet ne nje zone me levizsshmeri te larte dhe ofron nje mundesi mjaft te mire investimi. Eshte i pozicionuar ne katin -1 te nje pallati ekzistues dhe momentalisht shfrytezohet per biznes. ...
Ref. expert 513
98 Vizita
Agent
Eni Tarja
CENTURY 21 Expert
+355674033109,
Property

SHITET OSE JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+...

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Shitje: 95000 € Zone 87 m²

Apartamenti ndodhet ne Bulevardin Zogu i I, prane me ish Stacionin e Trenit. Zone e cila ndodhet prane qendres se Tiranes dhe ka fasilitete te shumta te cilat plotesojne kushtet per nje jetese komode....
Ref. expert 498
377 Vizita
Agent
Eni Tarja
CENTURY 21 Expert
+355674033109,
Property

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TEK FIORI DI...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 85000 € Zone 95 m²

Apartamenti ndodhet ne Kompleksin Fiori Di Bosco, nje nder komplekset e reja qe po ndertohet ne Tirane me punime teper cilesore dhe i pozicionuar ne nje zone me fasilitete te shumta qe mundesojne nje ...
Ref. expert 497
180 Vizita
Agent
Eni Tarja
CENTURY 21 Expert
+355674033109,
Property

JEPET ME QIRA LOKAL PRANE FAKULTETIT E...

Tirana › Tirana › Qyteti Studenti
Per Qira: 800 € Zone 180 m²

Ambienti ndodhet ne nje zone me levizsshmeri te larte dhe akses te drejteperdrejte me rrugen kryesore, duke ofruar nje mundesi mjaft te mire investimi. Ka nje siperfaqe totale prej 180 m2. Ambienti ...
Ref. expert 491
553 Vizita
Agent
Eni Tarja
CENTURY 21 Expert
+355674033109,
Property

JEPET ME QIRA DYQAN TEK RRUGA E DURRES...

Tirana › Tirana › Rruga e Durresit
Per Qira: 1000 € Zone 65 m²

Ambienti ndodhet ne nje zone te zhvilluar te Tiranes, qe ofron akses te drejteperdrejte me rrugen kryesore dhe fasade xhami duke mundesuar reklamimin e biznesit tuaj ne menyre optimale. Ambienti ka ...
Ref. expert 425
117 Vizita
Agent
Eni Tarja
CENTURY 21 Expert
+355674033109,
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE FRESK!

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 58000 € Zone 92 m²

Apartamenti ndodhet ne zonen e Teleferikut. Eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje ambient ndenje, ambienti i ngrenies dhe gatimit i vecuar, nje tualet dhe nje ballkon qe ofron pamje nga brenda k...
Ref. expert 424
784 Vizita
Agent
Eni Tarja
CENTURY 21 Expert
+355674033109,
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK QENDR...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 400 € Zone 115 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ne rrugen e Kavajes. Zona ofron fasilitete te shumta gje qe mundeson nje jetese sa me komode. Eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi,...
Ref. expert 404
274 Vizita
Agent
Eni Tarja
CENTURY 21 Expert
+355674033109,
Property

MUNDESI INVESTIMI TEK RRUGA "DRITAN HO...

Tirana › Tirana › Laprake
Per Qira: 600 € Zone 89 m²

Ambienti ndodhet ne nje zone me levizsshmeri te larte dhe ofron mundesi te mire investimi. Momentalisht shfrytezohet si banese por eshte i pershtatshem per tu zhvilluar ne nje aktivitet biznesi. Amb...
Ref. expert 403
126 Vizita
Agent
Eni Tarja
CENTURY 21 Expert
+355674033109,
Property

JEPET AMBIENT KOMERCIAL PER QIRA !

Tirana › Tirana › Xhamlliku
Per Qira: 550 € Zone 80 m²

Ambienti ndodhet ne rrugen "Xhanfize Keko". Eshte i organizuar ne open space dhe ofron akses te lehte me rrugen kryesore. Siperfaqja e brendshme e ambientit eshte 75 m2 dhe ka nje lartesi prej 4,2 m....
Ref. expert 361
258 Vizita
Agent
Eni Tarja
CENTURY 21 Expert
+355674033109,
Property

SHITET TRUALL + GODINE NE RINAS!

Tirana › Tirana › Rinas
Per Shitje: 1250000 € Zone 3472 m²

Ambienti ndodhet ne nje zone te zhvilluar dhe ofron mundesi shume te mire investimi. Toka ka nje siperfaqe totale prej 3183 m2, nga ku ndertesa ka nje siperfaqe prej 130 m2. Ne total jane tri kate n...
Ref. expert 336
113 Vizita
Agent
Eni Tarja
CENTURY 21 Expert
+355674033109,
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK RRUGA...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 350 € Zone 70 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, e cila ofron qetesi dhe siguri. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me administrim shume te mire. Eshte i or...
Ref. expert 323
241 Vizita
Agent
Eni Tarja
CENTURY 21 Expert
+355674033109,
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT ZYRE TEK TURDIU ...

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Qira: 2000 € Zone 188 m²

Ambienti ndodhet tek Turdiu Center! Eshte nje ndertese e sapo perfunduar qe ofron mundesi investimi si edhe jetese mjaft komode per sa i perket vendondodhjes dhe fasiliteteve qe i gjenden prane. Ambi...
Ref. expert 257
857 Vizita
Agent
Eni Tarja
CENTURY 21 Expert
+355674033109,