zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

JEPET ME QIRA DYQANI NE MISTO MAME

Tirana › Tirana › Misto Mame
Per Qira: 250 € Zone 37 m²

JEPET ME QIRA DYQANI ME SIPERFAQE 37 M2. AMBIENTI ESHTE ME FASADE XHAMI DHE NDODHET NE KATIN 0. ESHTE I PERSHTATSHEM PER DISA LLOJE AKTIVITETESH SEPSE KA KUBATURE TE RREGULLT. CMIMI ESHTE I DISKUTUESH...
Ref. partners 273
36 Vizita
Agent
Benarda Xhebrahimi
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0041
Property

Shitet Vile 2 Kateshe + Truall ne Mare...

Kavajë › Kavajë › QERRET
Per Shitje: 300000 € Zone 143 m²

Shitet vile 2 kateshe me pamje nga deti, ne vijen e pare 100m larg bregdetit. Vila organizohet nga 3 dhoma gjumi, sallon ndenje te pajisur me oxhak modern me ventilim, ambient gatimi te vecuar + salle...
Ref. partners 272
66 Vizita
Agent
Benarda Xhebrahimi
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0041
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TE ISH PARKU

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 61800 € Zone 74 m²

Shitet Apartament 1+1 ne Rrugen "Sali Butka". Apartamenti eshte pershtatur si 2+1 dhe organizohet nga nje 1 sallon+ kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e fund...
Ref. partners 249
844 Vizita
Agent
Benarda Xhebrahimi
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0041
Property

ULET ÇMIMI!!! JEPET ME QIRA APARTAMENT...

Tirana › Tirana › Sheshi Willson
Per Qira: 500 € Zone 101 m²

Jepet me qira apartament me siperfaqe 101m2. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues. I pershtatshem per njesi biznesi ose per zyra. CMIMI I DISKUTUESHEM! Per me shume informaci...
Ref. partners 247
100 Vizita
Agent
Benarda Xhebrahimi
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0041
Property

SHITET APARTAMENT AFER SUPERMARKET XHA...

Tirana › Tirana › Sheshi Willson
Per Shitje: 202000 € Zone 101 m²

Shitet apartament me siperfaqe te brendshme 101m2. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Eshte i pershtatshem per njesi biznesi ose per zyra. Per me shume informacion kontakto...
Ref. partners 246
178 Vizita
Agent
Benarda Xhebrahimi
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0041
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK ISH STACIONI...

Tirana › Tirana › Rruga Irfan Tomini
Per Shitje: 98000 € Zone 0 m²

Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe te brendshme 110.65 m2 ne Rrugen ''Irfan Tomini''. Organizohet nga 1 sallon + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e pare t...
Ref. partners 236
149 Vizita
Agent
Benarda Xhebrahimi
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0041
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE DIPLOMAT 2...

Tirana › Tirana › Pallati me Shigjeta
Per Shitje: 92700 € Zone 100 m²

Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen ''Irfan Tomini'', prane Hotel Diplomat 2. Organizohet nga 1 sallon+ kuzhine, koridor, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone, qe shohin nga lumi Lana. Apartamenti ndodh...
Ref. partners 207
203 Vizita
Agent
Benarda Xhebrahimi
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0041
Property

SHITET APARTAMENTI 2+1 KOMPLEKSI "SQUA...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 113820 € Zone 108 m²

Shitet apartamente 2+1 ne kompleksin “Square21”, ne rrugen e Kavajes. “Square21”, godinë banimi dhe shërbimi 10 – 11 kate + 2 kate nëntoke, 1 kat parkimi dhe 1 kat sherbimi nëntoke. SQ21 ofron hapësir...
Ref. partners 193
226 Vizita
Agent
Benarda Xhebrahimi
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0041
Property

SHITET APARTAMENTI 1+1 KOMPLEKSI "SQUA...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 79800 € Zone 76 m²

Shitet apartamente 1+1 ne kompleksin “Square21”, ne rrugen e Kavajes. “Square21”, godinë banimi dhe shërbimi 10 – 11 kate + 2 kate nëntoke, 1 kat parkimi dhe 1 kat sherbimi nëntoke. SQ21 ofron hapësir...
Ref. partners 191
104 Vizita
Agent
Benarda Xhebrahimi
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0041
Property

SHITET APARTAMENTI 1+1 KOMPLEKSI "SQUA...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 79800 € Zone 76 m²

Shitet apartamente 1+1 ne kompleksin “Square21”, ne rrugen e Kavajes. “Square21”, godinë banimi dhe shërbimi 10 – 11 kate + 2 kate nëntoke, 1 kat parkimi dhe 1 kat sherbimi nëntoke. SQ21 ofron hapësir...
Ref. partners 190
70 Vizita
Agent
Benarda Xhebrahimi
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0041
Property

SHITET APARTAMENTI 1+1 KOMPLEKSI "SQUA...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 78400 € Zone 74 m²

Shitet apartamente 1+1 ne kompleksin “Square21”, ne rrugen e Kavajes. “Square21”, godinë banimi dhe shërbimi 10 – 11 kate + 2 kate nëntoke, 1 kat parkimi dhe 1 kat sherbimi nëntoke. SQ21 ofron hapësir...
Ref. partners 189
81 Vizita
Agent
Benarda Xhebrahimi
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0041
Property

SHITET APARTAMENTI 2+1 KOMPLEKSI "SQUA...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 139100 € Zone 132 m²

Shitet apartamente 2+1 ne kompleksin “Square21”, ne rrugen e Kavajes. “Square21”, godinë banimi dhe shërbimi 10 – 11 kate + 2 kate nëntoke, 1 kat parkimi dhe 1 kat sherbimi nëntoke. SQ21 ofron hapësir...
Ref. partners 188
150 Vizita
Agent
Benarda Xhebrahimi
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0041
Property

SHITET APARTAMENTI 1+1 KOMPLEKSI "SQUA...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 78400 € Zone 74 m²

Shitet apartamente 1+1 ne kompleksin “Square21”, ne rrugen e Kavajes. “Square21”, godinë banimi dhe shërbimi 10 – 11 kate + 2 kate nëntoke, 1 kat parkimi dhe 1 kat sherbimi nëntoke. SQ21 ofron hapësir...
Ref. partners 187
73 Vizita
Agent
Benarda Xhebrahimi
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0041
Property

SHITET APARTAMENTI 2+1 KOMPLEKSI "SQUA...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 120200 € Zone 114 m²

Shitet apartamente 2+1 ne kompleksin “Square21”, ne rrugen e Kavajes. “Square21”, godinë banimi dhe shërbimi 10 – 11 kate + 2 kate nëntoke, 1 kat parkimi dhe 1 kat sherbime nëntoke. SQ21 ofron hapësir...
Ref. partners 186
115 Vizita
Agent
Benarda Xhebrahimi
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0041
Property

SHITET APARTAMENTI 2+1 KOMPLEKSI "SQUA...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 120200 € Zone 114 m²

Shitet apartamente 2+1 ne kompleksin “Square21”, ne rrugen e Kavajes. “Square21”, godinë banimi dhe shërbimi 10 – 11 kate + 2 kate nëntoke, 1 kat parkimi dhe 1 kat sherbimi nëntoke. SQ21 ofron hapësi...
Ref. partners 185
115 Vizita
Agent
Benarda Xhebrahimi
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0041
Property

Jepet me qira apartament 2+1, Kompleks...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Qira: 500 € Zone 120 m²

Jepet me qira apartamet 2+1 ne Kompleksin e Kontaktit, nje nga Komplekset me te njohura ne Tirane, me siperfaqe 111 m2. Apartamenti ndodhet në katin e 6-të të banimit. Organizohet nga 1 dhomë ndenje,...
Ref. partners 178
212 Vizita
Agent
Benarda Xhebrahimi
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0041
Property

Jepet me qira Apartament 2+1 ne rrugen...

Tirana › Tirana › Rruga e Elbasanit
Per Qira: 500 € Zone 111 m²

Jepet me qira apartamet 2+1 pranë Ambasades Amerikane me siperfaqe 111 m2. Apartamenti ndodhet në katin e 10-të të banimit të një pallati të mirë administruar në një nga zonat me mira të Tiranes, duke...
Ref. partners 177
148 Vizita
Agent
Benarda Xhebrahimi
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0041
Property

Shitet Biznesi ne zones e Astirit

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 7000 € Zone 30 m²

Shitet Biznes ne zonen e Astirit, prane Bar ''Artisti'' me siperfaqe te brendshme 30m2. Biznesi funksionon si Byrektore dhe Pasticeri me nje klientele te ngritur dhe xhiro ditore te kenaqshme. Çmimi i...
Ref. partners 172
151 Vizita
Agent
Benarda Xhebrahimi
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0041
Property

SHITET OSE JEPET ME QIRA VILE 3 KATESH...

Tirana › Tirana › Selite
Per Shitje: 500000 € Zone 300 m²

Shitet ose jepet me qira vile ne Selite. Vila eshte 3 kateshe me siperfaqe te pergjitheshme 300m2 dhe siperfaqe ndertimi 132 m2(secili kat). Punimet jane shume cilesore. Arreduar ne menyre bashkekoho...
Ref. partners 154
231 Vizita
Agent
Benarda Xhebrahimi
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0041
Property

Jepet me qira kati i pare i nje vile t...

Tirana › Tirana › Selite
Per Qira: 500 € Zone 0 m²

Jepet me qira kati i pare i viles me siperfaqe 152 m2 ne Bllokun e Vilave ne Selite. Eshte i organizuar me dy dhoma gjumi, nje sallon ndenje dhe kuzhine te vecuar, nje tualet dhe nje verane te madhe e...
Ref. partners 151
166 Vizita
Agent
Benarda Xhebrahimi
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0041
Property

Shitet Apartament 1+1 ne Yzberisht

Tirana › Tirana › Yzberisht
Per Shitje: 38000 € Zone 0 m²

Shitet Apartament ne zonen e Yzberishtit me Hipoteke me nje siperfaqe 66.03m2. Apartamenti perbehet nga 1 dhome gjumi, 1 sallon, 1 tualet dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 4 me ashensor. Per me shum...
Ref. partners 12
655 Vizita
Agent
Benarda Xhebrahimi
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0041