zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Shitet vile ne Ndroq!

Tirana › Tirana
Per Shitje: 180000 € Zone 700 m²

Shitet Vilë 4 katëshe në Ndroq. Vila ndodhet në një vend të qetë jashtë kryeqytetit. Ka një sipërfaqje 500 m2 truall dhe 560 m2 ndërtim. Vila organizohet në katin 0 me nje depo, garazh për 3 vende pa...
Ref. royal 455
53 Vizita
Agent
Jonida Zerba
CENTURY 21 Royal
+355696377599,+355694306907
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1 !

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Qira: 260 € Zone 70 m²

Century 21 Royal sjell për ju apartament me qira 1+1 tek Liqeni i Thatë. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati të mirëadministruar. Organizohet në dhomë ndenje dhe kuzhinë, dhomë gjumi, ...
Ref. royal 448
88 Vizita
Agent
Jonida Zerba
CENTURY 21 Royal
+355696377599,+355694306907
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH!

Durrës › Durrës › Plazhi Iliria
Per Shitje: 52200 € Zone 70 m²

Century 21 Royal sjell për ju apartament në bregdet! Apartamenti ndodhet në katin e 5-të. Ndodhet në vijë të parë me pamje nga deti. Organizohet në dhomë ndenje dhe kuzhinë, dhomë gjumi dhe tualet. Di...
Ref. royal 435
108 Vizita
Agent
Jonida Zerba
CENTURY 21 Royal
+355696377599,+355694306907
Property

DUPLEX PER SHITJE NE KOMPLEKSIN LAGUNA...

Kavajë › Kavajë › QERRET
Per Shitje: 158000 € Zone 160 m²

Century C21 Royal sjell për ju shitjen e duplex-it në Fshatin Turistik Laguna Blu Qerret, Kavajë. Kompleksi është një ndër fshatrat e rralla në vend për organizimin, kushtet, rregullit dhe natyrisht b...
Ref. royal 414
2721 Vizita
Agent
Jonida Zerba
CENTURY 21 Royal
+355696377599,+355694306907
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TEK JUR...

Tirana › Tirana › Petronini
Per Qira: 500 € Zone 120 m²

Century 21 Royal sjell për ju apartament me qira 2+1+2. Apartamenti ndodhet përballë Juridikut. Organizohet në dhomë ndenje, kuzhinë, dy dhoma gjumi, dy tualete, dy ballkone, dhe një depo. Ndodhet në...
Ref. royal 406
643 Vizita
Agent
Jonida Zerba
CENTURY 21 Royal
+355696377599,+355694306907
Property

SHITET ULLISHTE NE RADE!

Durrës › Durrës
Per Shitje: 18600 € Zone 2000 m²

Shitet 2000m2 ullishte në Radë. Mënyrë e mirë investimi. Disponon certifikatë pronësie. Për një vizitë në pronë kontaktoni: 0696377599....
Ref. royal 403
83 Vizita
Agent
Jonida Zerba
CENTURY 21 Royal
+355696377599,+355694306907
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TEK FAK...

Tirana › Tirana › Petronini
Per Qira: 500 € Zone 118 m²

Century 21 Royal sjell për ju apartament me qira pranë gjimnazit " Petro Nini Luarasi " përballë Fakultetit të Drejtësisë. Apartamenti, ndodhet në katin e 7-të të pallati të mirë administruar, organiz...
Ref. royal 383
560 Vizita
Agent
Jonida Zerba
CENTURY 21 Royal
+355696377599,+355694306907
Property

SHITET RESTORANT TEK PAZARI I RI!

Tirana › Tirana › Pazari I ri
: Zone 111 m²

Century 21 Albania Royal sjell për ju restorant në shitje! Restoranti ndodhet në rrugën kryesore. Sipërfaqja e ambjentit është 111.66m2. Aktualisht është në gjendje punë. Për një vizitë në pronë ko...
Ref. royal 381
112 Vizita
Agent
Jonida Zerba
CENTURY 21 Royal
+355696377599,+355694306907
Property

JEPET APARTAMENT 1+1+1 POST PARKIMI ME...

Tirana › Tirana › Astiri
Per Qira: 250 € Zone 75 m²

Jepet apartament me qira në Astir. Organizimi i apartamentit : Dhomë ndenje, kuzhinë, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e 8-të të një pallati te ri! Në cmim përfshihet edhe...
Ref. royal 325
476 Vizita
Agent
Jonida Zerba
CENTURY 21 Royal
+355696377599,+355694306907
Property

SHITET AMBJENT KOMERCIAL!

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Shitje: 515000 € Zone 232 m²

Shitet ambjent komercial. Sipërfaqja e ambjentit është 232.5 m2, në katin 0 me lartësi 5.4m2. Fasadë xhami në 3 anët. Ndodhet në rrugë kryesore. Për më shumë detaje ju lutem kontaktoni në numrin : 069...
Ref. royal 315
262 Vizita
Agent
Jonida Zerba
CENTURY 21 Royal
+355696377599,+355694306907
Property

SHITET APARTAMENT NE FRESK!

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 75000 € Zone 110 m²

Century 21 Royal sjell për ju apartament në Fresk. Apartamenti ndodhet në katin e 5-të të një pallati të ri. Organizohet në dhomë ndenje dhe kuzhinë, dy dhoma gjumi, njëra nga dhomat është me tualet b...
Ref. royal 314
469 Vizita
Agent
Jonida Zerba
CENTURY 21 Royal
+355696377599,+355694306907
Property

Shitet tokë 5350 m2 në Gjirin e Lalzit...

Durrës › Gjiri e Lalzit › Gjiri i Lalzit
Per Shitje: 187250 € Zone 5350 m²

Century 21 Royal sjell për ju tokë në shitje. Sipërfaqja totale është 5350 m2 në Gjirin e Lalzit. Pozicionohet në kodër, mundësi për investim. Disponon certifikatë pronësie. Për një vizitë në pronë ko...
Ref. royal 313
180 Vizita
Agent
Jonida Zerba
CENTURY 21 Royal
+355696377599,+355694306907
Property

SHITET TOKE NE GJIRIN E LALZIT!

Durrës › Gjiri e Lalzit › Gjiri i Lalzit
Per Shitje: 471750 € Zone 6290 m²

Century 21 Royal sjell për ju tokë në shitje. Sipërfaqja totale 6290m2 në Gjirin e Lalzit. Pozicionohet në brezin e parë, mundësi për investim. Disponon certifikatë pronësie. Për një vizitë në pronë k...
Ref. royal 312
148 Vizita
Agent
Jonida Zerba
CENTURY 21 Royal
+355696377599,+355694306907
Property

SHITEN 20 POSTE PARKIMI!

Tirana › Tirana › Rruga Petronini Luarasi
Per Shitje: 15000 € Zone 15 m²

Century Royal 21 sjell në shitje 20 poste parkimi tek Rruga Petronini Luarasi. Postet e parkimit janë katet -1 dhe -2 . Çmimi për post është 15000 euro. Për një vizitë në pronë kontaktoni në numrin ...
Ref. royal 307
790 Vizita
Agent
Jonida Zerba
CENTURY 21 Royal
+355696377599,+355694306907
Property

LUXURY DUPLEX FOR RENT!

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Qira: 5000 € Zone 404 m²

Century Royal 21 sjell për ju duplex për qira! Vendndodhja e Duplex-i ofron të gjitha facilitetet për një jetë sa më komode. Organizimi i duplex-it vjen si më poshtë: Kati i parë, dhomë matrimoniale m...
Ref. royal 304
135 Vizita
Agent
Jonida Zerba
CENTURY 21 Royal
+355696377599,+355694306907
Property

LUXURY DUPLEX FOR SALE!

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Shitje: 650000 € Zone 404 m²

Century Royal 21 sjell per ju duplex për shitje! Vendndodhja e Duplex-i ofron të gjitha facilitetet për një jetë sa më komode. Organizimi i duplex-it vjen si më poshtë: Kati i parë, dhomë matrimonial...
Ref. royal 303
420 Vizita
Agent
Jonida Zerba
CENTURY 21 Royal
+355696377599,+355694306907
Property

SHITET SHTEPI PRIVATE TEK MEDRESEJA!...

Tirana › Tirana › Medreseja
Per Shitje: 420000 € Zone 372 m²

Shitet shtëpi private tek Medreseja. Shtëpia është e organizuar në : Kati 0 dyqan, magazinë dhe tualet. Kati i parë: Dhomë ndenje, kuzhinë, dhomë gjumi, ballkon, tualet dhe dhomë tharje. Kati i dytë: ...
Ref. royal 296
234 Vizita
Agent
Jonida Zerba
CENTURY 21 Royal
+355696377599,+355694306907
Property

SHITET DUPLEX NE GJIRIN E LALZIT!

Durrës › Gjiri e Lalzit › Gjiri i Lalzit
Per Shitje: 115000 € Zone 147 m²

Century 21 Royal sjell për ju duplex në Gjirin e Lalzit. Duplex-i ndodhet në një nga zonat më të qeta në Gjirin e Lalzit. Organizohet në katin përdhe : Dhomë ndenje, kuzhinë, tualet. Në katin e parë o...
Ref. royal 288
173 Vizita
Agent
Jonida Zerba
CENTURY 21 Royal
+355696377599,+355694306907
Property

SHITET DUPLEX NE GJIRIN E LALZIT!

Durrës › Gjiri e Lalzit › Gjiri i Lalzit
Per Shitje: 115000 € Zone 147 m²

Century 21 Royal sjell për ju duplex në Gjirin e Lalzit. Duplex-i ndodhet në një nga zonat më të qeta në Gjirin e Lalzit. Organizohet në katin përdhe : Dhomë ndenje, kuzhinë, tualet. Në katin e parë o...
Ref. royal 287
108 Vizita
Agent
Jonida Zerba
CENTURY 21 Royal
+355696377599,+355694306907
Property

SHITET DUPLEX NE GJIRIN E LALZIT!

Durrës › Gjiri e Lalzit › Gjiri i Lalzit
Per Shitje: 115000 € Zone 147 m²

Century 21 Royal sjell për ju duplex në Gjirin e Lalzit. Duplex-i ndodhet në një nga zonat më të qeta në Gjirin e Lalzit. Organizohet në katin përdhe : Dhomë ndenje, kuzhinë, tualet. Në katin e parë o...
Ref. royal 286
122 Vizita
Agent
Jonida Zerba
CENTURY 21 Royal
+355696377599,+355694306907
Property

SHITET DUPLEX NE GJIRIN E LALZIT!

Durrës › Gjiri e Lalzit › Gjiri i Lalzit
Per Shitje: 115000 € Zone 147 m²

Century 21 Royal sjell për ju duplex në Gjirin e Lalzit. Duplex-i ndodhet në një nga zonat më të qeta në Gjirin e Lalzit. Organizohet në katin përdhe : Dhomë ndenje, kuzhinë, tualet. Në katin e parë o...
Ref. royal 285
72 Vizita
Agent
Jonida Zerba
CENTURY 21 Royal
+355696377599,+355694306907
Property

SHITET DUPLEX NE GJIRIN E LALZIT!

Durrës › Gjiri e Lalzit › Gjiri i Lalzit
Per Shitje: 76000 € Zone 100 m²

Century 21 Royal sjell për ju duplex në Gjirin e Lalzit. Duplex-i ndodhet në një nga zonat më të qeta në Gjirin e Lalzit. Organizohet në katin përdhe : Dhomë ndenje, kuzhinë, tualet. Në katin e parë o...
Ref. royal 281
628 Vizita
Agent
Jonida Zerba
CENTURY 21 Royal
+355696377599,+355694306907
Property

SHITET DUPLEX NE GJIRIN E LALZIT!

Durrës › Gjiri e Lalzit › Gjiri i Lalzit
Per Shitje: 76000 € Zone 100 m²

Century 21 Royal sjell për ju duplex në Gjirin e Lalzit. Duplex-i ndodhet në një nga zonat më të qeta në Gjirin e Lalzit. Organizohet në katin përdhe : Dhomë ndenje, kuzhinë, tualet. Në katin e parë o...
Ref. royal 280
96 Vizita
Agent
Jonida Zerba
CENTURY 21 Royal
+355696377599,+355694306907
Property

SHITET DUPLEX NE GJIRIN E LALZIT!

Durrës › Gjiri e Lalzit › Gjiri i Lalzit
Per Shitje: 76000 € Zone 100 m²

Century 21 Royal sjell për ju duplex në Gjirin e Lalzit. Duplex-i ndodhet në një nga zonat më të qeta në Gjirin e Lalzit. Organizohet në katin përdhe : Dhomë ndenje, kuzhinë, tualet. Në katin e parë...
Ref. royal 279
88 Vizita
Agent
Jonida Zerba
CENTURY 21 Royal
+355696377599,+355694306907