zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Jepet me qira ambjent 2+1 te Stadiumi ...

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Qira: 300 € Zone 0 m²

Jepet me qira ambjent 2+1 te Stadiumi Dinamo. Ambjenti eshte i ndare ne 3 dhoma,nje tualet dhe nje ballkon me pamje nga rruga.Apartamenti eshte bosh dhe i rikonstruktuar. Mund te shfrytezohet per zyra...
Ref. bridge 497
165 Vizita
Agent
Jola Gace
CENTURY 21 Bridge
+355698800110
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2

Tirana › Tirana › Berryli
Per Qira: 190 € Zone 0 m²

Jepet me qira apartament prane Maternitetit te Ri. Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi ,salloni se bashku me kuzhinen dhe 2 tualete. Jepet bosh dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri, te ...
Ref. bridge 494
219 Vizita
Agent
Jola Gace
CENTURY 21 Bridge
+355698800110
Property

Jepet me qira apartament 1+1 ne Rrugen...

Tirana › Tirana › Rruga Ndre Mjeda
Per Qira: 250 € Zone 0 m²

Jepet me qira apartament 1+1 ne Rrugen Ndre Mjeda. Apartamenti organizohet ne nje dhome gjumi,salloni, nje tualet dhe kuzhina e vecuar. Ka nje mobilim modern dhe eshte i mirembajtur. Per nje vizite n...
Ref. bridge 484
259 Vizita
Agent
Jola Gace
CENTURY 21 Bridge
+355698800110
Property

Jepet me qira ambjent per zyra ne Rrug...

Tirana › Tirana › Rruga e Elbasanit
Per Qira: 400 € Zone 0 m²

Jepet me qira ambjent per zyra ne Rrugen e Elbasanit. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 72m2 dhe eshte i ndare ne 3 ambjente,tualeti dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e 2 dhe eshte me fasade nga rruga kr...
Ref. bridge 482
232 Vizita
Agent
Jola Gace
CENTURY 21 Bridge
+355698800110
Property

Jepet me qira ambjent per zyra.

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 500 € Zone 0 m²

Jepet me qira ambjent per zyra. Ambjenti eshte open space dhe i investuar.Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Bllokut dhe eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi. Per informacione te m...
Ref. bridge 454
93 Vizita
Agent
Jola Gace
CENTURY 21 Bridge
+355698800110
Property

Apartament per qira Te Pazari i Ri

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 350 € Zone 0 m²

Apartament 1+1 per qira prane Pazarit te ri. Apartamenti eshte i sapo mobiluar dhe i pabanuar me pare. Apartamenti organizohet ne nje sallon me kend gatimi dhe dalje ne ballkon, nje dhome gjumi dhe tu...
Ref. bridge 450
542 Vizita
Agent
Jola Gace
CENTURY 21 Bridge
+355698800110
Property

Apartament per qira te Pazari i Ri

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 350 € Zone 0 m²

Apartament 1+1 per qira prane Pazarit te ri. Apartamenti eshte i sapo mobiluar dhe i pabanuar me pare. Apartamenti organizohet ne nje sallon me kend gatimi dhe dalje ne ballkon, nje dhome gjumi dhe tu...
Ref. bridge 449
633 Vizita
Agent
Jola Gace
CENTURY 21 Bridge
+355698800110
Property

Shitet apartament i mobiluar te Tirana...

Tirana › Tirana › Tirana Golden Park
Per Shitje: 45000 € Zone 52 m²

Shitet apartament i mobiluar te Tirana Golden Park. Apartamenti organizohet nga nje sallon me ballkon i gjithi me pamje jug,dhome gjumi matrimoniale dhe nje tualet.Ka nje mobilim modern shitet totalis...
Ref. bridge 444
482 Vizita
Agent
Jola Gace
CENTURY 21 Bridge
+355698800110
Property

Jepet me qira ambjent komercial.

Tirana › Tirana › Hoxha Tahsim
Per Qira: 700 € Zone 37 m²

Jepet me qira ambjent komercial ne Rrugen Hoxha Tahsim. Ambjenti eshte totalisht i investuar dhe aktualisht funksionon si dyqan veshjesh. Per nje vizite ne prone na kontaktoni....
Ref. bridge 424
137 Vizita
Agent
Jola Gace
CENTURY 21 Bridge
+355698800110
Property

Shitet apartament 1+1 ne Rrugen Frosin...

Tirana › Tirana › Rruga Frosina Plaku
Per Shitje: 55000 € Zone 62 m²

Shitet apartament 1+1 ne Rrugen Frosina Plaku. Apartamenti eshte i organizuar nga salloni se bashku me kuzhinen,dhoma e gjumit dhe tualeti.Eshte totalisht i investuar dhe shitet i mobiluar. Per nje ...
Ref. bridge 423
1062 Vizita
Agent
Jola Gace
CENTURY 21 Bridge
+355698800110
Property

Jepet me qira ambjent per zyra ne Bllo...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 400 € Zone 60 m²

Jepet me qira ambjent per zyra ne Bllok. Ambjenti ka dy ndarje dhomash,nje tualet dhe nje pjese kuzhine.Eshte i rikonstruktuar dhe ndodhet buze rruges kryesore dhe me pamje nga rruga. Per nje vizite...
Ref. bridge 421
80 Vizita
Agent
Jola Gace
CENTURY 21 Bridge
+355698800110
Property

Jepet me qira apartament 2+1 ne Qender...

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 400 € Zone 65 m²

Jepet me qira apartament 2+1 ne Qender. Organizohet nga 2 dhoma gjumi,salloni,kuzhina dhe 1 tualet.Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe i mirembajtur.Per nje vizite ne prona na kontaktoni....
Ref. bridge 419
152 Vizita
Agent
Jola Gace
CENTURY 21 Bridge
+355698800110
Property

SHITET BIZNESI DHE AMBJENTI.

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Shitje: 300000 € Zone 196 m²

Shitet biznesi dhe ambjenti ne zonen e Myslym Shyrit. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 196m2 dhe eshte i ndare ne 4 ambjente te ndryshme te cilat jane palester,sauna,dhome balte ,banjo turke, pasi aktua...
Ref. bridge 418
241 Vizita
Agent
Jola Gace
CENTURY 21 Bridge
+355698800110
Property

Jepet me qira apartament 1+1 prane Qen...

Tirana › Tirana › Rruga 4 Deshmoret
Per Qira: 250 € Zone 47 m²

Jepet me qira apartament 1+1 prane Qendres. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri dhe te sapo perfunduar.Ka nje siperfaqe totale prej 47m2 dhe punime teper cilesore.Mobilimi eshte i ri dhe apartamenti n...
Ref. bridge 413
594 Vizita
Agent
Jola Gace
CENTURY 21 Bridge
+355698800110
Property

Zyra per qira

Tirana › Tirana › Bulevardi B.Curri
Per Qira: 400 € Zone 0 m²

Jepet me qira ambjent per zyra.Ambienti eshte i organizuar nga 4 dhoma te medha,nje tualet dhe recepsioni.Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese,ku i gjithe kati eshte shfrytezuar per zyra.Per nje vi...
Ref. bridge 371
300 Vizita
Agent
Jola Gace
CENTURY 21 Bridge
+355698800110
Property

Shitet apartament 2+1 prane Qendres....

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Shitje: 150000 € Zone 94 m²

Shitet apartament 2+1 prane Gjimnazit Partizani.Apartamenti ndodhet ne pallat te ri dhe te sapo perfunduar.Ka nje siperfaqe totale prej 96.24m2 dhe punime teper cilesore.Apartamenti eshte ne proces hi...
Ref. bridge 356
300 Vizita
Agent
Jola Gace
CENTURY 21 Bridge
+355698800110
Property

Shitet apartament 2+1 prane Qendres....

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Shitje: 85000 € Zone 74 m²

Shitet apartament 2+1 prane Qendres.Apartamenti ndodhet ne pallat te ri dhe te sapo perfunduar.Ka nje siperfaqe totale prej 74.75m2 dhe punime teper cilesore.Apartamenti eshte ne proces hipotekimi.Per...
Ref. bridge 355
1032 Vizita
Agent
Jola Gace
CENTURY 21 Bridge
+355698800110
Property

Shitet apartament 1+1 prane Qendres....

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Shitje: 53600 € Zone 47 m²

Shitet apartament 1+1 prane Qendres.Apartamenti ndodhet ne pallat te ri dhe te sapo perfunduar.Ka nje siperfaqe totale prej 47m2 dhe punime teper cilesore.Apartamenti eshte ne proces hipotekimi.Per nj...
Ref. bridge 354
1585 Vizita
Agent
Jola Gace
CENTURY 21 Bridge
+355698800110
Property

Shitet apartament 1+1 prane Qendres....

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Shitje: 88600 € Zone 77 m²

Shitet apartament 1+1 prane Qendres.Apartamenti ndodhet ne pallat te ri dhe te sapo perfunduar.Ka nje siperfaqe totale prej 77.83m2 dhe punime teper cilesore.Apartamenti eshte ne proces hipotekimi.Per...
Ref. bridge 353
396 Vizita
Agent
Jola Gace
CENTURY 21 Bridge
+355698800110
Property

Jepet ambjent me qira per zyra prane P...

Tirana › Tirana
Per Qira: 250 € Zone 55 m²

Jepet ambjent me qira per zyra prane Pazarit te Ri. Ambjenti eshte i ndare ne dy dhoma te bollshme dhe nje tualet.Mund te perdoret per aktivitete te ndryshme si klinike dentare,zyre noteriale,aktivi...
Ref. bridge 347
568 Vizita
Agent
Jola Gace
CENTURY 21 Bridge
+355698800110
Property

Jepet me qira apartament 1+1 te Pazari...

Tirana › Tirana › Pazari I ri
Per Qira: 250 € Zone 0 m²

Jepet me qira apartament 1+1 te Pazari i Ri. Apartamenti organizohet nga nje dhome gjumi,nje sallon ndenje se bashku me kuzhinen dhe nje tualet.Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te sapo perfund...
Ref. bridge 344
1175 Vizita
Agent
Jola Gace
CENTURY 21 Bridge
+355698800110
Property

Jepet me qira apartament 2+1 te Pazari...

Tirana › Tirana › Pazari I ri
Per Qira: 350 € Zone 0 m²

Jepet me qira apartament 2+1 te Pazari i Ri. Apartamenti organizohet nga dy dhoma gjumi,nje sallon ndenje se bashku me kuzhinen dhe dy tualete.Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te sapo perfundu...
Ref. bridge 343
565 Vizita
Agent
Jola Gace
CENTURY 21 Bridge
+355698800110
Property

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Berry...

Tirana › Tirana › Berryli
Per Shitje: 84000 € Zone 0 m²

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Berrylit.Apartamenti ka nje siperfaqe prej 105m2.Organizohet nga dy dhoma gjumi,nje sallon,kuzhine,nje tualet dhe veranda e madhe.Apartamenti eshte me pamje nga rruga ...
Ref. bridge 296
429 Vizita
Agent
Jola Gace
CENTURY 21 Bridge
+355698800110
Property

Shitet apartament ne zonen e Ali Demit...

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Shitje: 50000 € Zone 0 m²

Shitet apartament ne zonen e Ali Demit.Apartamenti ka nje siperfaqe prej 64m2.Ka nje organizim te brendshem nga 1 dhome gjumi,sallonin bashke me kuzhinen dhe nje tualet.Apartamenti shitet i mobiluar d...
Ref. bridge 287
1166 Vizita
Agent
Jola Gace
CENTURY 21 Bridge
+355698800110