zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Jepet me qira ambjent komercial.

Tirana › Tirana › Hoxha Tahsim
Per Qira: 700 € Zone 37 m²

Jepet me qira ambjent komercial ne Rrugen Hoxha Tahsim. Ambjenti eshte totalisht i investuar dhe aktualisht funksionon si dyqan veshjesh. Per nje vizite ne prone na kontaktoni....
Ref. bridge 424
65 Vizita
Agent
Jola Gace
CENTURY 21 Bridge
+355698800110
Property

Shitet apartament 1+1 ne Rrugen Frosin...

Tirana › Tirana › Rruga Frosina Plaku
Per Shitje: 55000 € Zone 62 m²

Shitet apartament 1+1 ne Rrugen Frosina Plaku. Apartamenti eshte i organizuar nga salloni se bashku me kuzhinen,dhoma e gjumit dhe tualeti.Eshte totalisht i investuar dhe shitet i mobiluar. Per nje ...
Ref. bridge 423
693 Vizita
Agent
Jola Gace
CENTURY 21 Bridge
+355698800110
Property

Jepet me qira apartament 2+1 ne Qender...

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 400 € Zone 65 m²

Jepet me qira apartament 2+1 ne Qender. Organizohet nga 2 dhoma gjumi,salloni,kuzhina dhe 1 tualet.Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe i mirembajtur.Per nje vizite ne prona na kontaktoni....
Ref. bridge 419
98 Vizita
Agent
Jola Gace
CENTURY 21 Bridge
+355698800110
Property

SHITET BIZNESI DHE AMBJENTI.

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Shitje: 314000 € Zone 196 m²

Shitet biznesi dhe ambjenti ne zonen e Myslym Shyrit. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 196m2 dhe eshte i ndare ne 4 ambjente te ndryshme te cilat jane palester,sauna,dhome balte ,banjo turke, pasi aktua...
Ref. bridge 418
166 Vizita
Agent
Jola Gace
CENTURY 21 Bridge
+355698800110
Property

Jepet me qira apartament 1+1 prane Qen...

Tirana › Tirana › Rruga 4 Deshmoret
Per Qira: 250 € Zone 47 m²

Jepet me qira apartament 1+1 prane Qendres. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri dhe te sapo perfunduar.Ka nje siperfaqe totale prej 47m2 dhe punime teper cilesore.Mobilimi eshte i ri dhe apartamenti n...
Ref. bridge 413
383 Vizita
Agent
Jola Gace
CENTURY 21 Bridge
+355698800110
Property

Zyra per qira

Tirana › Tirana › Bulevardi B.Curri
Per Qira: 400 € Zone 0 m²

Jepet me qira ambjent per zyra.Ambienti eshte i organizuar nga 4 dhoma te medha,nje tualet dhe recepsioni.Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese,ku i gjithe kati eshte shfrytezuar per zyra.Per nje vi...
Ref. bridge 371
233 Vizita
Agent
Jola Gace
CENTURY 21 Bridge
+355698800110
Property

Shitet apartament 2+1 prane Qendres....

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Shitje: 150000 € Zone 94 m²

Shitet apartament 2+1 prane Gjimnazit Partizani.Apartamenti ndodhet ne pallat te ri dhe te sapo perfunduar.Ka nje siperfaqe totale prej 96.24m2 dhe punime teper cilesore.Apartamenti eshte ne proces hi...
Ref. bridge 356
246 Vizita
Agent
Jola Gace
CENTURY 21 Bridge
+355698800110
Property

Shitet apartament 2+1 prane Qendres....

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Shitje: 85000 € Zone 74 m²

Shitet apartament 2+1 prane Qendres.Apartamenti ndodhet ne pallat te ri dhe te sapo perfunduar.Ka nje siperfaqe totale prej 74.75m2 dhe punime teper cilesore.Apartamenti eshte ne proces hipotekimi.Per...
Ref. bridge 355
727 Vizita
Agent
Jola Gace
CENTURY 21 Bridge
+355698800110
Property

Shitet apartament 1+1 prane Qendres....

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Shitje: 53600 € Zone 47 m²

Shitet apartament 1+1 prane Qendres.Apartamenti ndodhet ne pallat te ri dhe te sapo perfunduar.Ka nje siperfaqe totale prej 47m2 dhe punime teper cilesore.Apartamenti eshte ne proces hipotekimi.Per nj...
Ref. bridge 354
1183 Vizita
Agent
Jola Gace
CENTURY 21 Bridge
+355698800110
Property

Shitet apartament 1+1 prane Qendres....

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Shitje: 88600 € Zone 77 m²

Shitet apartament 1+1 prane Qendres.Apartamenti ndodhet ne pallat te ri dhe te sapo perfunduar.Ka nje siperfaqe totale prej 77.83m2 dhe punime teper cilesore.Apartamenti eshte ne proces hipotekimi.Per...
Ref. bridge 353
305 Vizita
Agent
Jola Gace
CENTURY 21 Bridge
+355698800110
Property

Jepet ambjent me qira per zyra prane P...

Tirana › Tirana
Per Qira: 250 € Zone 55 m²

Jepet ambjent me qira per zyra prane Pazarit te Ri. Ambjenti eshte i ndare ne dy dhoma te bollshme dhe nje tualet.Mund te perdoret per aktivitete te ndryshme si klinike dentare,zyre noteriale,aktivi...
Ref. bridge 347
486 Vizita
Agent
Jola Gace
CENTURY 21 Bridge
+355698800110
Property

Jepet me qira apartament 1+1 te Pazari...

Tirana › Tirana › Pazari I ri
Per Qira: 250 € Zone 0 m²

Jepet me qira apartament 1+1 te Pazari i Ri. Apartamenti organizohet nga nje dhome gjumi,nje sallon ndenje se bashku me kuzhinen dhe nje tualet.Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te sapo perfund...
Ref. bridge 344
1127 Vizita
Agent
Jola Gace
CENTURY 21 Bridge
+355698800110
Property

Jepet me qira apartament 2+1 te Pazari...

Tirana › Tirana › Pazari I ri
Per Qira: 350 € Zone 0 m²

Jepet me qira apartament 2+1 te Pazari i Ri. Apartamenti organizohet nga dy dhoma gjumi,nje sallon ndenje se bashku me kuzhinen dhe dy tualete.Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te sapo perfundu...
Ref. bridge 343
455 Vizita
Agent
Jola Gace
CENTURY 21 Bridge
+355698800110
Property

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Berry...

Tirana › Tirana › Berryli
Per Shitje: 84000 € Zone 0 m²

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Berrylit.Apartamenti ka nje siperfaqe prej 105m2.Organizohet nga dy dhoma gjumi,nje sallon,kuzhine,nje tualet dhe veranda e madhe.Apartamenti eshte me pamje nga rruga ...
Ref. bridge 296
352 Vizita
Agent
Jola Gace
CENTURY 21 Bridge
+355698800110
Property

Shitet apartament ne zonen e Ali Demit...

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Shitje: 53000 € Zone 0 m²

Shitet apartament ne zonen e Ali Demit.Apartamenti ka nje siperfaqe prej 64m2.Ka nje organizim te brendshem nga 1 dhome gjumi,sallonin bashke me kuzhinen dhe nje tualet.Apartamenti shitet i mobiluar d...
Ref. bridge 287
809 Vizita
Agent
Jola Gace
CENTURY 21 Bridge
+355698800110
Property

Shitet ambjent komercial ne rrugen `Ko...

Tirana › Tirana › Rruga Kongresi I Lushnjes
Per Shitje: 36000 € Zone 0 m²

Shitet ambjent komercial ne rrugen `Kongresi i Lushnjes´.Ambjenti ka nje siperfaqe prej 20m2.Mund te shfrytezohet per perdorime te ndryshme si zyra,parukeri,dyqan,market etj.Per nje vizite ne prone na...
Ref. bridge 269
262 Vizita
Agent
Jola Gace
CENTURY 21 Bridge
+355698800110
Property

Shitet ose Jepet me qira Vile tek Vila...

Tirana › Tirana › Vilat Gjermane
Per Shitje: 275000 € Zone 0 m²

Shitet ose Jepet me qira Vile tek Vilat Gjermane.Vila ka nje siperfaqe prej 447m2.Eshte godine banimi 2 kate+ papafingo + 1 kat perdhes.Ka hapesire te mjaftueshme per parkim si dhe kopesht funksional....
Ref. bridge 240
701 Vizita
Agent
Jola Gace
CENTURY 21 Bridge
+355698800110
Property

Shitet dupleks ne Bulevardin Bajram Cu...

Tirana › Tirana › Blv.Bajram Curri
Per Shitje: 218000 € Zone 0 m²

Shitet dupleks ne Bulevardin Bajram Curri.Dupleksi ka nje siperfaqe totale prej 218.6m2.Eshte i rikonstruktuar dhe ne gjendje shume te mire,me mobilim modern dhe rifinitura cilesore.Dupleksi ndodhet n...
Ref. bridge 239
440 Vizita
Agent
Jola Gace
CENTURY 21 Bridge
+355698800110
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT TE KOMPLEKSI ...

Tirana › Tirana › Kompleksi Magnet
Per Qira: 350 € Zone 0 m²

Jepet me qira apartament te Kompleksi Magnet.Apartamenti ka nje siperfaqe prej 84m2 dhe eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi,salloni, dy tualete dhe nje ballkon.Apartamenti mund te shfrytezohet dhe pe...
Ref. bridge 238
570 Vizita
Agent
Jola Gace
CENTURY 21 Bridge
+355698800110
Property

Shitet vile luksoze ne qytetin e Vlore...

Vlorë › Vlorë › Uji I ftohte
Per Shitje: 495000 € Zone 640 m²

Shitet vile luksoze ne Vlore.Vila eshte 5 kate dhe ndodhet ne nje nga zonat me te bukura dhe te qeta te qytetit..Kati i pare i viles permban nje garazh, nje kopsht me pishine dhe ambjent per barbeque....
Ref. bridge 230
549 Vizita
Agent
Jola Gace
CENTURY 21 Bridge
+355698800110
Property

Shitet ambjent komercial prane Shkolle...

Tirana › Tirana › Shkolla e Baletit
Per Shitje: 80000 € Zone 0 m²

Shitet ambjent komercial prane shkolles se baletit.Ambjenti ka nje siperfaqe prej 40m2 dhe ndodhet ne katin e pare te pallatit.Eshte i organizuar me dy dhoma dhe nje tualet.Vendndodhja e tij shume pra...
Ref. bridge 229
308 Vizita
Agent
Jola Gace
CENTURY 21 Bridge
+355698800110