zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET PAPAFINGO NË QENDËR SHKODËR...

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 140000 € Zone 304 m²

Century 21 Future ofron për shitje një papafingo në një ndërtesë të përfunduar vitet e fundit, kati i 8 teknik. Sip. e apartamentit 172.8m2, Sip. e verandes 131.6m2 ambjenti zotëron ashensor, sistem...
Ref. future 266
342 Vizita
Agent
Elidon Maracaj
CENTURY 21 Future
+355698021211

Property

JEPET ME QERA VILË MODEL ITALIAN NË LA...

Shkodër › Shkodër › Rus
Per Qira: 200 € Zone 180 m²

Century 21 Future ofron me qera një vilë model Italian në lagjen Rus Shkodër. Vila është e mirëmbajtur dhe nuk ka qënë asnjehere bosh. Ngrohja është me kondicioner. Zona në të cilen ndodhet është shum...
Ref. future 259
308 Vizita
Agent
Elidon Maracaj
CENTURY 21 Future
+355698021211

Property

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NË QENDËR...

Shkodër › Shkodër › Sheshi Demokracia
Per Qira: 250 € Zone 120 m²

Century 21 Future ofron me qera një apartament 2+1 në qendër Shkodër, ndërtim i përfunduar vitin e fundit. Sip. 120m2. Qera mujore 250€/muaj i diskutueshëm. Apartamenti pozicionohet në katin e 6 të b...
Ref. future 256
320 Vizita
Agent
Elidon Maracaj
CENTURY 21 Future
+355698021211

Property

JEPET ME QERA KAPANON NË LAGJEN SKENDE...

Shkodër › Shkodër
Per Qira: 500 € Zone 315 m²

Century 21 Future ofron një kapanon me qera në lagjen Skenderbeg Shkodër. Kapanoni është i sapo ndërtuar, sip.300m2. Qera mujore 500€/muaj i diskutueshëm. Ju mirëpresim pranë zyrës sonë në adresen...
Ref. future 252
158 Vizita
Agent
Elidon Maracaj
CENTURY 21 Future
+355698021211

Property

SHITET AMBJENT I GATSHËM PËR BIZNES NË...

Shkodër › Shkodër › Xhabije
Per Shitje: 203500 € Zone 125 m²

Century 21Future ofron për shitje një ambjent të gatshëm për biznes në lagjen Xhabije, Shkodër. Prona zotëron dokumentacion të rregullt. Sip. 110m2, Çmimi 1850€/m2 i diskutueshëm. Ju mirëpresim pr...
Ref. future 235
334 Vizita
Agent
Elidon Maracaj
CENTURY 21 Future
+355698021211

Property

SHITET AMBJENT KOMERCIAL I GATSHËM PËR...

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 250000 € Zone 120 m²

Century 21 Future ofron për shitje një ambjent komercial i gatshëm për biznes në lagjen 3-Heronjtë. Sip. 112m2 Ambjenti është i pozicionuar ne krah te djathtë të rruges kryesore. Ju mirëpresim pranë...
Ref. future 234
395 Vizita
Agent
Elidon Maracaj
CENTURY 21 Future
+355698021211

Property

JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI OPEN SPA...

Shkodër › Shkodër › Pazari i vjeter
Per Qira: 14000 € Zone 2030 m²

Century 21 Future ofron me qera ambjent biznesi open space(e hapur) me sip.2000m2 i gatshëm për biznese të ndryshme. Ju mirëpresim pranë zyrës sonë në adresen tonë: Rruga: Qemal Draçini, Sheshi De...
Ref. future 231
189 Vizita
Agent
Elidon Maracaj
CENTURY 21 Future
+355698021211

Property

SHITET TOKË 10,000m2 NË VRAKË

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 170000 € Zone 10000 m²

Century 21 Future ofron për shitje tokë 10,000m2 në fshatin Omaraj, Vrakë Malësi e Madhe. Toka është pozicionuar në krahun e djathtë të rruges Shkodër - Hani Hotit, zonë mjaft e mirë për ndërtimin e n...
Ref. future 220
224 Vizita
Agent
Elidon Maracaj
CENTURY 21 Future
+355698021211

Property

DYQAN ME QERA NË LAGJEN RUS

Shkodër › Shkodër › Rus
Per Qira: 200 € Zone 43 m²

Century 21 Future ofron një ambjent komercial me qera në lagjen Rus, Shkodër.Sip.43m2 Një mundësi mjaft e mirë për aktivitete te ndryshme si biznes, apo sherbim dentar apo sherbime te tjera profesiona...
Ref. future 195
873 Vizita
Agent
Elidon Maracaj
CENTURY 21 Future
+355698021211

Property

DYQAN ME QERA NË LAGJEN RUS

Shkodër › Shkodër › Rus
Per Qira: 200 € Zone 43 m²

Century 21 Future ofron një ambjent komercial me qera në lagjen Rus, Shkodër.Sip.43m2 Një mundësi mjaft e mirë për aktivitete te ndryshme si biznes, apo sherbim dentar apo sherbime te tjera profesion...
Ref. future 194
840 Vizita
Agent
Elidon Maracaj
CENTURY 21 Future
+355698021211

Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NË PLAZH SHËNGJI...

Lezhë › Shëngjin › Shëngjin
Per Shitje: 34000 € Zone 70 m²

Century 21 Future ofron për shitje një apartament 1+1 në plazh Shëngjin, Lezhë. 1 dhomë ndenje 1 kuzhinë 1 dhomë gjumi 1 tualet Sip. 62m2 Ju mirëpresim pranë zyrave tona në adresen: Rruga Qema...
Ref. future 173
937 Vizita
Agent
Elidon Maracaj
CENTURY 21 Future
+355698021211

Property

SHITET SHTËPI PUSHIMI NË NDERTIM NË IS...

Lezhë › Shëngjin › Shëngjin
Per Shitje: 220000 € Zone 500 m²

Century 21 Future ofron për shitje një shtëpi pushimi 2 kate. Në çdo kat janë 2 hyrje me sip.100m2 secila. Një hyrje përmban 1 dhomë ndenje, 1 sallon,kuzhinë 2 dhoma gjumi 1 tualet 3 ballkone S...
Ref. future 172
1595 Vizita
Agent
Elidon Maracaj
CENTURY 21 Future
+355698021211

Property

SHITET SUPER VILË NË SHTOJ I RI SHKODË...

Shkodër › Shkodër
Per Shitje: 145000 € Zone 130 m²

DESCRIPTION Century 21 Future ofron për shitje një super vilë 2-kate sëbashku me 500m2 tokë në Shtoj i Ri, Shkodër. Vila është projekt bashkëkohor ndërtuar vitet e fundit, e mobiluar, sisteme ngrohje...
Ref. future 171
872 Vizita
Agent
Elidon Maracaj
CENTURY 21 Future
+355698021211

Property

SHITET NJË VILË 3-KATE SËBASHKU MARKET...

Shkodër › Shkodër › Dobrac
Per Shitje: 320000 € Zone 130 m²

Century 21 Future ofron për shitje një vilë 3-kate sëbashku me 700m2 tokë në dobraç Shkodër dhe një hapësirë 160m2 për dyqan aktualisht është market ushqimor në krah të rrugës. Kati I i viles: 1 dho...
Ref. future 166
1929 Vizita
Agent
Elidon Maracaj
CENTURY 21 Future
+355698021211

Property

SHITET NJË APARTAMENT 2+1 NË QENDËR SH...

Shkodër › Shkodër › Sheshi Demokracia
Per Shitje: 55000 € Zone 100 m²

Century 21 Future ofron për shitje një apartament 2+1, sip.100m2 ndërtim në qendër Shkodër. Apartamenti është pjesërisht i mobiluar: 1 dhomë ndjenje, kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. E gji...
Ref. future 162
825 Vizita
Agent
Elidon Maracaj
CENTURY 21 Future
+355698021211

Property

ME QERA - APARTAMENT 2+1 , SHKODER

Shkodër › Shkodër
Per Qira: 180 € Zone 67 m²

Jepet me qera nje apartament 2+1 ne katin e pare. Hyrja ka nje siperfaqe prej 67m2 totalisht e mobiluar dhe eshte ne qender te qytetit, prane "Hotel Colosseu"....
Ref. future 158
358 Vizita
Agent
Elidon Maracaj
CENTURY 21 Future
+355698021211

Property

JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT NË QEND...

Shkodër › Shkodër › BLV 13 Dhjetori
Per Qira: 500 € Zone 166 m²

Century 21 Future ofron për qera një super apartament 2+2+2, sip.160m2 ndërtim i ri në qendër Shkodër. Apartamenti është i mobiluar: 2 dhoma ndjenje kuzhinë 2 dhomë gjumi 2tualete 4 ballkone. G...
Ref. future 151
1448 Vizita
Agent
Elidon Maracaj
CENTURY 21 Future
+355698021211

Property

SHITET VILË NË NDERTIM SËBASHKU ME 395...

Lezhë › Lezhë
Per Shitje: 198000 € Zone 105 m²

Century 21 Future ofron për shitje një vilë 2-kate në ndërtim në qendër Lezhë. vila është 2-kate karabina, sëbashku me vilen shiten dhe 395m2 tokë perreth. Vendodhja e prones është në qendër lezhë af...
Ref. future 150
1210 Vizita
Agent
Elidon Maracaj
CENTURY 21 Future
+355698021211

Property

AMBJENT KOMERCIAL ME QERA NË LAGJEN RU...

Shkodër › Shkodër › Rus
Per Qira: 1500 € Zone 456 m²

Century 21 Future ofron për qera ambjent komercial ndërtim i ri në lagjen Rus, Shkodër. Mundësi e mjaftueshme për showrrom dhe magazinim në një sip.452m2 zhvillim aktivitet biznesi elektroshtëpiake ap...
Ref. future 146
837 Vizita
Agent
Elidon Maracaj
CENTURY 21 Future
+355698021211

Property

AMBJENT KOMERCIAL ME QERA NË QENDËR SH...

Shkodër › Shkodër › Sheshi Demokracia
Per Qira: 800 € Zone 80 m²

Century 21 Future ofron një ambjent Komercial me qera ndërtim i ri në qendër Shkodër. Saktesisht dyqani ndodhet pranë Radio Shkodres, gati për aktivitete biznesi të ndryshme. Ju mirëpresim pranë zyra...
Ref. future 145
788 Vizita
Agent
Elidon Maracaj
CENTURY 21 Future
+355698021211

Property

AMBJENT KOMERCIAL ME QERA NË RUS

Shkodër › Shkodër › Rus
Per Qira: 280 € Zone 142 m²

Century 21 Future ofron ambjent komercial me qera në lagjen Rus, Shkodër. Sip. 142m2 me hapësirë të mjaftueshme për aktiviteti biznesi apo zyra. Ju mirëpresim pranë zyrave tona në adresen: Rruga: Q...
Ref. future 144
737 Vizita
Agent
Elidon Maracaj
CENTURY 21 Future
+355698021211

Property

APARTAMENT ME QERA NË QENDËR SHKODËR!...

Shkodër › Shkodër › Sheshi Demokracia
Per Qira: 230 € Zone 90 m²

Century 21 Future ofron për qera një apartament 2+1 ndërtim i ri në qendër Shkodër. Apartamenti është i mobiluar: 1 dhomë ndjenje, kuzhinë, 2 dhomë gjumi, 1tualet Ju mirëpresim pranë zyrave tona në a...
Ref. future 143
578 Vizita
Agent
Elidon Maracaj
CENTURY 21 Future
+355698021211

Property

SHITET VILË 1-KAT SËBASHKU ME 1000m2 T...

Shkodër › Shkodër › Dobrac
Per Shitje: 105000 € Zone 135 m²

Century 21 Future ofron për shitje një vilë 1-kat sëbashku me 1000m2 Tokë. Permban një sallon të bollshëm, kuzhinë me vete, 3 dhoma, një banjo. verandë të bollshme. Shtëpia është e ndertuar vitet e fu...
Ref. future 135
636 Vizita
Agent
Elidon Maracaj
CENTURY 21 Future
+355698021211

Property

SUPER OKAZION SHITET TRUALL NË KRAH TË...

Shkodër › Malësi e Madhe
Per Shitje: 64800 € Zone 2700 m²

Century 21 Future ofron për shitje truall 2700m2 në krah të autostrades Shkodër-Hani Hotit. Çmimi është okazion,vetëm 64800€ pasi zona është në zhvillim...
Ref. future 132
961 Vizita
Agent
Elidon Maracaj
CENTURY 21 Future
+355698021211