zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Jepet per qira Penthouse tek Komuna e ...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 600 € Zone 160 m²

Jepet per qira Penthouse 2+1 tek Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te qytetit duke perfituar nga facililitetet e ndryshme te zones. Organizohet ne nje sallon te bol...
Ref. bot 2412
313 Vizita
Agent
Gerti Dushi
CENTURY 21 Botaniku
+355697037246
Property

APARTAMENT 2+1 PER QIRA TE KOPSHTI BOT...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 380 € Zone 120 m²

Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të mira të Tiranës! Sipërfaqja totale e apartamentit është 120 m2. Apartamenti është i organizuar në dhomë ndenje, kuzhinë, dy dhoma gjumi, dy tualete , korrido...
Ref. bot 2235
460 Vizita
Agent
Gerti Dushi
CENTURY 21 Botaniku
+355697037246
Property

Jepet per Qira Apartament tek Lion Par...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Qira: 600 € Zone 161 m²

Jepet per qira aprtament 2+1+2 prane Lion Park, ne Rrugen e Elbasanit. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te qytetit duke perfituar nga facililitetet e ndryshme te zones. Organizohet ...
Ref. bot 2211
737 Vizita
Agent
Gerti Dushi
CENTURY 21 Botaniku
+355697037246
Property

Jepet per Qira Ambjent Komercial !

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Qira: 250 € Zone 73 m²

Jepet ambjent komercial per Qira tek Ruga Kodra e Diellit. Ambjenti prej 73 m2 open space + tualet ndodhet ne katin e pare . Hapesira ka kushte te favorshme per tu shfrytezuar per cdo lloj biznesi dhe...
Ref. BOT 2071
310 Vizita
Agent
Gerti Dushi
CENTURY 21 Botaniku
+355697037246
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1+KUZHINE E...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 450 € Zone 0 m²

Super apartament per qira ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, Komuna e Parisit. Apartamenti ka nje siperfaqe neto 86 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenje me kuzhine te vecu...
Ref. BOT 2063
461 Vizita
Agent
Gerti Dushi
CENTURY 21 Botaniku
+355697037246
Property

Shitet Apartament 2+1 tek Rruga 5 Maji...

Tirana › Tirana › Rruga 5 Maji
Per Shitje: 93000 € Zone 115 m²

Apartamenti organizohet ne : Nje korridor i madh i cili eshte organizuar si dhome ndenje, nje dhome ndenje kryesore + gatim, dy dhoma fjetje, dy tualete dhe nje ballkon i cili pozicionohet ne daljen...
Ref. BOT 2056
378 Vizita
Agent
Gerti Dushi
CENTURY 21 Botaniku
+355697037246
Property

Vile per Qira ne Sauk!

Tirana › Tirana › Sauk
Per Qira: 1700 € Zone 1500 m²

Jepet me Qira vile per banim ne Sauk. Vila eshte e organizuar ne dy kate ku: Kati i pare perbehet nga nje dhome ndjenje+ gatim, nje dhome fjetje, nje ambient studio dhe nje tualet. Katii dyte i cil...
Ref. BOT 1975
466 Vizita
Agent
Gerti Dushi
CENTURY 21 Botaniku
+355697037246
Property

Apartament per Qira ne Rezidencen Kodr...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Qira: 450 € Zone 90 m²

Jepet me Qira apartament ne nje nga komplekset me te preferuara te qytetit! Organizohet ne : Nje dhome ndenje + ambjent gatimi, dy dhoma fjetjeje, nje tualet dhe nje ballkon! Apartamenti eshte i mob...
Ref. BOT 1903
682 Vizita
Agent
Gerti Dushi
CENTURY 21 Botaniku
+355697037246