zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHTEPI ME TRUALL PER SHITJE NE KORCE...

Korçë › Korçë › Korçë
Per Shitje: 45000 € Zone 477 m²

Shtepia organizohet nga dy kate banimi me siperfaqe totale 156m2 dhe siperfaqe trualli prej 399m2. Prona ndodhet ne rrugen Korce-Kapshtice dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me tepe...
Ref. bond 122
20 Vizita
Agent
Edisiola Kreka
Century 21 Bond
0696760918
Property

SHITET OSE JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+...

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Shitje: 160000 € Zone 95 m²

Shitet ose jepet me qira (500€) apartament 3+1+2 tek 9~kateshet me siperfaqe 95m2. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati me ashensor. Ambienti organizohet nga kuzhina, 3 dhoma gjumi, ...
Ref. bond 82
1394 Vizita
Agent
Edisiola Kreka
Century 21 Bond
0696760918
Property

Shitet 1+1 tek Fresku

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 32000 € Zone 58 m²

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Freskut, 50 m para rruges se Thesarit. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallat te ri te sapo perfunduar, me ashensor dhe i mirembajtur. Ka nje organizim ng...
Ref. bond 79
957 Vizita
Agent
Edisiola Kreka
Century 21 Bond
0696760918
Property

Shitet apartament 1+1 tek Fresku

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 26000 € Zone 47 m²

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Freskut, 50 m para rruges se Thesarit. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te sapo perfunduar, me ashensor dhe i mirembajtur. Ka nje organizim nga nje sallon, nje ...
Ref. bond 78
895 Vizita
Agent
Edisiola Kreka
Century 21 Bond
0696760918
Property

Jepet me qira ambient biznesi prane AT...

Tirana › Tirana › ATSH
Per Qira: 350 € Zone 52 m²

Jepet me qira ambient biznesi me siperfaqe 52m2. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ne rrugen"Tefta Tashko Koco". Hapesira eshte e pershtatshme per aktivitete te ndyshme biznesi.Per me te...
Ref. bond 65
322 Vizita
Agent
Edisiola Kreka
Century 21 Bond
0696760918
Property

Jepet me qira ambinet biznesi prane Pa...

Tirana › Tirana › Pazari I ri
Per Qira: 600 € Zone 78 m²

Jepet me qira ambient biznesi me siperfaqe 78m2. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne rrugen "Tefta Tashko Koco'. Hapesira eshte e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti biznesi. Pe...
Ref. bond 62
244 Vizita
Agent
Edisiola Kreka
Century 21 Bond
0696760918
Property

OKAZION !!! TRUALL PER SHITJE NE RRU...

Tirana › Tirana › Rinas
Per Shitje: 2547600 € Zone 38600 m²

Shitet truall ne rrugen e Rinasit,ndermjet Tirana Bussines Park dhe Universitetit Epoka. Trualli ka siperfaqe 38600 m2 dhe eshte e pershtatshme per zhvillim biznesi,hoteleri dhe ndertesa tregetare. Pr...
Ref. bond 61
140 Vizita
Agent
Edisiola Kreka
Century 21 Bond
0696760918
Property

Jepet me qira duplex prane ATSH.

Tirana › Tirana › Pazari I ri
Per Qira: 480 € Zone 67 m²

Jepet me qira duplex me siperfaqe 67m2 . Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati, prane ATSH. Hapesira eshte e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti, pasi eshte e organizuar nga nje ambient op...
Ref. bond 59
233 Vizita
Agent
Edisiola Kreka
Century 21 Bond
0696760918
Property

SHITET AMBIENT KOMERCIAL NE ZONEN E AS...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 70875 € Zone 105 m²

Shitet ambient komercial me siperfaqe 105m2 ne zonen e Astirit. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati dhe eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme. Per me teper informacion kontaktoni...
Ref. bond 36
35 Vizita
Agent
Edisiola Kreka
Century 21 Bond
0696760918
Property

SUPER OKAZION!! APARTAMENT 2+1 NE DUR...

Durrës › Durrës › Shkallnur
Per Shitje: 43000 € Zone 100 m²

Shitet aprtament 2+1 me siperfaqe 100m2 në qytetin e Durrësit ne zonën e plazhit në"Shkallnur". Apartamenti ndodhet në katin e tetë të një pallati, pranë kompleksit "Bellavista".Banesa organizohet ...
Ref. bond 31
302 Vizita
Agent
Edisiola Kreka
Century 21 Bond
0696760918
Property

OKAZION! APARTAMENT 1+1 NE DURRES!

Durrës › Durrës › Shkallnur
Per Shitje: 25450 € Zone 59 m²

Shitet aprtament 1+1 në qytetin e Durrësit ne zonën e plazhit në"Shkallnur". Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati, pranë kompleksit "Bellavista".Banesa organizohet nga nje guzhine, nj...
Ref. bond 30
241 Vizita
Agent
Edisiola Kreka
Century 21 Bond
0696760918
Property

OKAZION! SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE S...

Durrës › Durrës › Shkallnur
Per Shitje: 25450 € Zone 59 m²

Shitet aprtament 1+1 në qytetin e Durrësit ne zonën e plazhit në"Shkallnur". Apartamenti ndodhet në katin e parë të një pallati, pranë kompleksit "Bellavista".Banesa organizohet nga nje guzhine, nj...
Ref. bond 29
149 Vizita
Agent
Edisiola Kreka
Century 21 Bond
0696760918
Property

OKAZION!! SHITET APRTAMENT 1+1 NE DURR...

Durrës › Durrës › Shkallnur
Per Shitje: 25450 € Zone 59 m²

Shitet aprtament 1+1 në qytetin e Durrësit ne zonën e plazhit në"Shkallnur". Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një pallati, pranë kompleksit "Bellavista".Banesa organizohet nga nje guzhine, ...
Ref. bond 28
209 Vizita
Agent
Edisiola Kreka
Century 21 Bond
0696760918
Property

OKAZION!! SHITET APARTAMENT NE ZONEN E...

Durrës › Durrës › Shkallnur
Per Shitje: 25450 € Zone 59 m²

Shitet aprtament 1+1 në qytetin e Durrësit ne zonën e plazhit në"Shkallnur". Apartamenti ndodhet në katin e peste të një pallati, pranë kompleksit "Bellavista".Banesa organizohet nga nje guzhine, n...
Ref. bond 27
269 Vizita
Agent
Edisiola Kreka
Century 21 Bond
0696760918
Property

OKAZION!! SHITET APRTAMENT 1+1 NE ZONE...

Durrës › Durrës › Shkallnur
Per Shitje: 25450 € Zone 59 m²

Shitet aprtament 1+1 në qytetin e Durrësit ne zonën e plazhit në"Shkallnur". Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati, pranë kompleksit "Bellavista".Banesa organizohet nga nje guzhine, nj...
Ref. bond 26
136 Vizita
Agent
Edisiola Kreka
Century 21 Bond
0696760918
Property

OKAZION!! Shitet apartament 1+1 në zon...

Durrës › Durrës › Shkallnur
Per Shitje: 25450 € Zone 59 m²

Shitet aprtament 1+1 në qytetin e Durrësit ne zonën e plazhit në"Shkallnur". Apartamenti ndodhet në katin e parë të një pallati, pranë kompleksit "Bellavista".Banesa organizohet nga nje guzhine, nj...
Ref. bond 25
121 Vizita
Agent
Edisiola Kreka
Century 21 Bond
0696760918
Property

Shitet apartament 2+1 ne Pogradec

Pogradec › Pogradec › Pogradec
Per Shitje: 85000 € Zone 132 m²

Shitet apartament 2 +1 + verande, ne Pogradec. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri, eshte totalisht i mobiluar dhe ka nje pamje te bukur dhe relaksuese, pasi ndodhet ne vijen e pa...
Ref. bond 20
261 Vizita
Agent
Edisiola Kreka
Century 21 Bond
0696760918
Property

SHITET APARTAMENT 1+ 1 NË ELBASAN

Elbasan › Elbasan
Per Shitje: 39000 € Zone 86 m²

Shitet apartament 1+1 me një sipërfaqe totale 86.5 m2. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati. Ambienti organizohet nga dy dhoma shumë të bollshme, një tualet dhe një ballkon me punime të ...
Ref. 13
349 Vizita
Agent
Edisiola Kreka
Century 21 Bond
0696760918
Property

Shitet aprtament 2 + 1 tek zona e Fres...

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 52000 € Zone 95 m²

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe totale 94.5m2 ne Fresk. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati me punime cilesore. Ambienti organizohet nga nje sallon bollshem se bashku me kuzhinen, d...
Ref. 9
1183 Vizita
Agent
Edisiola Kreka
Century 21 Bond
0696760918